1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

41 Dikiş Büyüsü

41 Dikiş Büyüsü
41 Dikiş Büyüsü

41 dikiş büyüsü bağlama büyülerinden bir tanesidir. Bu bağlama büyülerinden en etkililerinden olarak kabul edilen bu büyü çok fazla tercih edilmektedir ve medyum Güldeste gibi medyumlar bu iş için çok talep alırlar. Bunun sebebi medyumlara genellikle gelen kişilerin aşk konusuyla gelmeleridir. Biz de 41 dikiş büyüsünü bağlama büyülerinin yanı sıra aşk büyüsü olarak da kabul edebiliriz.

Bunun sebebi bu büyünün yapılma amacının insanların kendilerine bağlanmalarını istedikleri kişiler için bu büyüyü tercih etmiş olmalarıdır. İnsanların bu büyüyü genellikle ilişki sorunlarında tercih ederler. İlişkilerinde güven problemi bu büyünün yapılmasındaki bir sebeptir. Bunun haklı sebepleri olabildiği gibi kimi zaman takıntılardan dolayı tercih edilebilir. Eğer daha öncesinde ilişkilerinde aldatma tarzı şeyler yaşanmışsa kişiler bu 41 dikiş büyüsü tercih ederler.

Bazı zamanlarda da ilişki yaşamadığı halde aşkına karşılık bulamamış kişiler de bu büyüyü tercih ederler. Yani büyünün birçok amaçla yapıldığını söylemek mümkündür. Önemli olan bu büyünün hangi niyetlerle yapıldığıdır. Tutan bir büyüdür tutması için inanmanız yeterlidir ve ayrıca iyi bir medyum yardımıyla bu büyüyü yaptırmalısınız.

41 Dikiş Büyüsü Nedir?

41 dikiş büyüsü etkileri incelemek gerekirse medyum Güldeste olarak birçok etkisinin olduğunu söyleyebiliriz. Büyüye maruz kalan kişi eğer evliyse ya da ilişkisi varsa bağlı olduğu kişilere daha çok bağlanmaya başlar. İlişkide bağlanma sorunu yaşayan kişilerin 41 dikiş büyüsüyle birlikte bu sorunlarının ortadan kalktığını söyleyebiliriz.

Ayrıca ilişkisinde karşılık alamayan kişilerde bile ilişkilerinde anında karşılık aldıklarını bunun sonucunda büyüyü yaptıran kişinin amacına ulaşarak istediği aşka kavuştuğunu söyleyebiliriz. Genel etkilerine bakacak olursak büyüye maruz kalan kişi bu büyüyü yaptıran kişiyi rüyalarında bile görür zaten aşıksa aşkı iyice depreşir aşık değilse dahi aşık olmaya başlar.

Bunlara ek olarak büyüye maruz kalan kişi en ufak boşluğunda bile büyüyü yaptıran kişiyi düşünecek onunla vakit bulmak için gereken her şeyi yapacaktır. Gözü ondan başkasını görmeyecek kimin ne dediğini de umursamaz hale gelecektir. Yani sırılsıklam bir aşkın bir tarafı haline gelir. Büyüyü yaptıran kişi bu etkileri kısa bir sürede karşısındaki kişide görecek bunun sonucunda da hayalini kurduğu ilişkiye medyum Güldeste yardımıyla kavuşacak diyebiliriz.

41 Büyüsü Nasıl Yapılır?

41 büyüsü nasıl yapılır sorusu riskli bir sorudur. Çünkü büyüler sizin düşündüğünüz gibi değillerdir ve öyle herkesin yapabileceği tarzda şeyler değildir. Bunun için iyi bir medyum olmalısınız. Medyum olmadan bu tarz şeyleri yapmak için çaba göstermemelisiniz.  Büyüyü kendinizin yapması hem sizin için hem de büyüyü yapacağınız kişi istenmeyen sonuçlara sebebiyet verebilir.

Bu tarz bir büyüyü sadece iyi bir medyum yapabilir ve medyum Güldeste bu büyüde oldukça başarılıdır. Bunun için de iyi bir araştırma yapmanız gereklidir. Eğer daha önce herhangi bir yakınınız bu tarz işlere başvurmuşsa onların tecrübesinden yararlanabilirsiniz. Yoksa da birden çok kişiyle görüşerek kendinize en yakın hissettiğiniz kişiye bu büyüyü yaptırabilirsiniz.

41 dikiş büyüsü etki olarak etkili büyüler arasında yer almaktadır. Tutması için gerekli olan şey daha önce de dediğimiz gibi iyi bir medyum bulmak sonra da hem bu medyuma hem de büyüsünün tutacağına tüm kalbinizle inanmaktadır. Zaten bunları yaptıktan sonra büyünün tuttuğunu göreceksiniz ve hayalini kurduğunuz kişinin de sizden etkilendiğini, size bağlandığını görmüş olacaksınız.

Sabun Büyüsü Nedir?

Sabun büyüsü kara büyüler içinde yer almaktadır. Bu büyüyü yaptırmanızı medyum Güldeste olarak  kesinlikle tavsiye etmeyiz çünkü büyüye maruz kalan kişinin hayatı abartmadan söylüyoruz tamamen kararacak. Bu yüzden çok haklı sebepleriniz olmadan sabun büyüsünü kesinlikle tercih etmemelisiniz. Bu büyüyü yaptırmak için diğer büyülerde de olduğu gibi bu işte başarılı bir medyum bularak yaptırmalısınız.

Böylece büyü kesinlikle tutacaktır ve etkisini de kısa bir süre içinde gösterecektir. Bu büyünün etkilerine geçecek olursak diğer kara büyülerde olduğu gibi kişilerin uyku problemi çekmesine sebebiyet verecektir. Kişi böylece uyku nedir bilmeyen bir kişi haline gelecek bunun sonucunda da oldukça karamsar bir yapıya bürünecektir.

Çevresinde sevdiği kişilerden bile nefret eder hale gelecek eğer iş hayatı varsa da orada da belli başlı sıkıntılar yaşayacaktır. Öyle ki kişi ağır yüklere katlanamayan bir kişiyse bu durum onun için çok daha zor olacaktır ve bunun etkisiyle intihara bile teşebbüs edebilir. Zaten bunun için diyoruz ki bu büyüyü yaptırırken çok ince düşünmeli ve pek tercih etmemelisiniz.

Domuz Büyüsü Nedir?

Domuz büyüsü de kara büyüler içinde yer alan büyüler arasında yer alır. Bu sebeple domuz büyüsünü tercih ederken medyum Güldeste olarak size tavsiyemiz iyice düşünmeden karar vermemelisiniz. Ayrıca bu büyüyü kendinizin yapmaya çalışması size büyük zararlar vereceği için bu tarz işlerde bir profesyonelden destek almalısınız. İnsanlar bu büyüyü yaptırırken akıllarındaki düşünce genel olarak sevmediği kişilerin aklınıza gelebilecek bütün işlerde işlerinin terse gitmesini isterler. Böylece düşmanı olarak gördüğü kişi hayattan zevk alamaz hale gelecek deyim yerindeyse hayata küsecektir.

Fakat yine de bu büyüyü yaptırırken büyüye maruz kalan kişinin hayatındaki tüm bu olumsuzluklar sonucunda hayatına bile kıyabilecek konuma geleceğini unutmamanız gerekmektedir. Bu sebeple de dikkatli olmalı, çok haklı sebepleriniz olmadığı sürece de bu tarz işlere girişmemeniz gerekmektedir. Bu büyünün etkisindeki kişinin evinde artık huzur diye bir şey kalmaz. İş yerinde başarılı bir kişiyse bile başarısı gider ve tüm işleri basiretsiz bir hal almaya başlar. Bunun sonucunda çevresindeki kişilerle arası dahi bozulabilir.

Domuz Büyü Yapmak

Eğer siz de evinizdeki bir kişide ya da çevrenizde birden basireti bağlanan bir kişi olduğunu düşünüyorsanız domuz büyüsü şüphe edebileceğiniz bir şey olmalıdır. Bu yüzden dolayı eğer hayatında birden işleri kötüye giden biri varsa ona destek olmalısınız. Bu büyüyü anlamanın en kolay yollarından biri kapılara ve duvarlara bakmak olacaktır. Çünkü genelde büyü bu yöntemle yapılır. Eğer evinizin duvarlarında ya da kapılarında garip olmaması gereken yağ lekeleri varsa domuz yağı büyüsünden şüphe edebilirsiniz.

Bu tarz durumlarda yapmanız gereken şey büyüyü bozarak kişinin ya da kişilerin üstündeki şanssızlıkları bozdurmak kişinin normal hayatına devam etmesini sağlamak olacaktır. Bunun için de yapmanız gereken tek şey bu işte medyum Güldeste ya da onun gibi iyi bir medyum bulmaktır. Çünkü bu büyüyü bozdurmak en az yaptırmak kadar zordur ve tek başınıza başarmanız pek de mümkün değildir.

Araştırmalar sonucunda iyi bir medyum bulmanız durumunda hem sizin evinize bu kara büyüyü yaptıran sizi resmen düşman olarak gören kişiyi öğrenerek hayatınızdan uzaklaştırmış olacaksınız hem de büyüyü bozdurarak da hayatınıza normal akışıyla devam etmiş olacaksınız.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 2 sene önce

    Dikiş büyüsü aradım durdum ama gerçek bilgiyi ben bu sitede buldum. Size çok teşekkür ederim hocam. İyi günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir