1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü
Ayırma Büyüsü
0

Ayırma büyüsü insanlar tarafından en çok tercih edilen büyü türlerindendir. Bazen insanlar birlikte olmasından dolayı rahatsızlık duydukları kişilerin ayrılması için birçok yola başvursa da bu konuda başarılı olamazlar. Bu sebeplerden dolayı farklı çözümler ararlar ve ayırma büyüsünü bu çözümler arasında görürler. Zaten insanların büyü yaptırmalarındaki en büyük etken ilişki konularıdır.

Bu büyüyü medyum Güldeste tecrübesiyle insanların hayatlarını olumsuz anlamda değiştiren etkileri olduğu için kara büyüler sınıfına almamız pek de yanlış olmayacaktır. Fakat yine de papaz büyüsü, domuz yağı büyüsü kadar da tehlikeli büyülerden olmadığını da söylemek mümkündür. Tabii ki bu büyüyü yaptıran insanların birçok farklı amacı olabilir. Kimi eski eşlerinin, sevgililerin mutsuz olması için bu büyüyü tercih ederler. Bunlar ciddi bir çoğunluğu oluşturmaktadır.

Bazıları da çiftlerin birbirinden ayrılması sonucunda hoşlandığı kişinin kendisiyle beraber olması için ayırma büyüsüne başvururlar. Bir diğer kısım da ailelerdir. Çocuklarının kendi rızasında olmadığı kişilerle birlikte olmasını istemeyen ailelerin de ayırma büyüsüne pek çok kez başvurduğu görülmüştür. Yani yapılış amaçları kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir.

Ayırma Büyüleri Nelerdir?

Ayırma büyüsü diğer büyülerde de olduğu gibi kişinin belli tariflerle tek başına yapacağı büyülerden biri değildir. Çünkü bir insanın büyüyü yapması için belli başlı yeteneklerinin olması gerekir yoksa büyüler herkes tarafından yapılan basit şeyler olurdu. Bu sebeple eğer ki kararınız net ise medyum Güldeste gibi iyi bir medyumla anlaşarak bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Bu büyü yapılması zor büyülerden bir tanesidir bu yüzden iyi bir medyum araştırması yapmanız gerekmektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey bulduğunuz medyuma inanmak ve bu büyünün tutacağından emin olmaktır.

Etkisini yavaş yavaş gösteren bu büyünün tesiri tahmin ettiğinizden de daha fazladır. Hiç ayrılmaz dediğiniz kişilerin bile kısa bir süre sonra ayrılık aşamasına geldiğini ve ayrıldıklarını görebilirsiniz. Yani çevrenizde bu tür şeyler yaşanmışsa bu kişilerin de ayırma büyüsünün etkisiyle ayrılmış olmaları yüksek bir ihtimaldir. Bu büyü tuttuğu vakit çiftlerin elinden maalesef hiçbir şey gelmez ve ayrılık kaçınılmaz olur. Bu büyünün etkisi ancak bozdurma durumunda bozulacaktır. Bunun için de iyi bir medyumla çalışmanız gerekecektir.

Kolay Yapılan Ayırma Büyüsü

Kolay yapılan ayırma büyüsü diye bir şey yoktur. Eğer internet ya da çevrenizde bu tarz şeyler görürseniz prim vermemeniz gerekir. Çünkü büyü meselesi basite indirgeme gibi bir lüksünüz olmadığı bir şeydir. Bir büyünün kolay olması için sadece iyi bir medyumla çalışmanız gerekecektir. Yani medyum Güldeste gibi medyumlar için zaten zor bir büyü yoktur ve uğraşları sonucunda büyü türü ne olursa olsun özel yeteneklerini kullanarak büyüyü yapacaktır.

Yani sizin kolay yapılan büyü arayışına girmeniz yanlış olacaktır. Genelde insanlar sabırsız oldukları için yaptırmış oldukları büyülerin de hemen tutmasını isterler. Bu sebeple işin kolayına kaçarak kolay yapılan büyü arayışına girerler. Öncelikle bu büyülerin tutma süresi ne kadar uzun olursa sizin için o kadar iyi olacaktır. Çünkü tesiri yavaş yavaş büyüye maruz kalmış olan kişilere işleyen bir büyü çok daha sağlıklı bir büyüdür. Kişi kendisindeki değişimi böylece pek anlayamayacak ve bu da büyünün çok daha sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlayacaktır.

Evli Erkeği Karısından Ayırma Büyüsü

Evli erkeği karısından ayırma büyüsü aslında ayırma büyüsünün en çok tercih edilen türlerinden bir tanesidir. Bu sebeple medyum Güldeste birçok büyü yapmıştır. Ayırma büyüsünün tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden bir tanesi de zaten budur diyebiliriz. Bunun için evli kadınlara verebileceğimiz bir tavsiye vardır. Bu büyüyü yaptıran kişiler yüksek oranla çevrenizdeki kişilerden oluşmaktadır.

Bunun bilincinde olmalısınız. Eğer eşiniz bu çevrenizdeki kadına aylar, yıllar boyunca herhangi bir ilgi duymuyorsa ve aradan belli bir zaman geçtikten sonra ilgi duymaya başlarsa şunu diyebiliriz ki eşiniz yüksek oranda bu kadının büyüsünün etkisindedir. Tabii ki bu kesin bir şey değildir fakat yüksek oranla bu tarz olayların yaşandığını söylememiz de abartı olmayacaktır. Genelde bu kişiler eşinizin sizden ayrılarak kendileriyle beraber olmasını isteyen kişilerden oluşmaktadır.

Siz de bu tarz şeylerden şüphe ediyorsanız eşinizi ve kendinizi korumak için iyi bir medyum desteği almalısınız. Zaten iddianızda haklıysanız bunu medyum da doğrulayacaktır ve eşinizle sizin üstünüzde kara bir büyünün olduğunu ve büyünün kimin yaptığını da size açık bir şekilde söyleyecektir.

Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Ayırma büyüsü yapıldığını nasıl anlarız bunun cevabını öğrenmek için öncelikle medyum Güldeste tecrübesiyle etkilerine bakalım. Eşiniz ya da sevgiliniz sizden ortada hiçbir sebep yokken soğumaya başlar. Sizin onun iyiliği için söylediğiniz sözler bile onun için artık bir kavga sebebi olacaktır. Ayrıca evliyseniz eşiniz sürekli sizden habersiz eve gelmeyecek çocuğunuz varsa bile çok sevse dahi çocuğunuzla ilgilenmemeye başlayacaktır.

Tabii ki bu ayırma büyüsü tek bir kişiye yapıldığı gibi iki tarafa da yapılabilir bunu söyleyebiliriz. Zaten iki tarafa yapıldığı vakit bu ayırma büyüsünü anlamak çok daha zor bir hal alacaktır. Eğer iki tarafa birden yapılmışsa çiftler birbirinden soğudukları gibi başka kişilere de ilgi duymaya başlarlar. Aralarındaki sevgi, saygı ilişkisi yavaş yavaş yıpranarak birden yok olur ve aralarında sevgi, saygı kırıntısı bile kalmaz hale gelir.

Zaten bundan sonra geriye dönüş pek mümkün olmayacaktır. Çiftler ayrılmak istediklerini kendilerine itiraf ettiklerinden sonra karşı tarafa da itiraf edecek zaten bu birliktelik çekilmez hale geldiği için de kimse bu ilişkinin bitmesine karşı gelmeyecektir.

Ayırma Büyüsü Yapmak

Bu da ayırma büyüsünün ne kadar etkili bir büyü olduğunu gözler önüne seriyor. Tabii ki bu etkiler doğal olarak da olabileceği gibi ortada bir sebep yokken olduğu için büyük ihtimalle ayırma büyüsünün etkisi olduğunu söyleyebiliriz. Ayırma büyüsü yapıldığını nasıl anlarız sorusunu medyum Güldeste kısaca böyle cevaplamış oldu. Genellikle iki tarafa da yapıldığı için çiftlerin bunu anlaması pek mümkün olmaz.

Fakat tek taraf için yapılırsa karşısındaki kişi bu tarz etkilere anlam veremez ve işlerin renginin başka olduğunu anlayabilir. Eğer çevrenizde sizin birlikte olmanızı istemeyen kişi ve ya kişiler olduğunu düşünüyorsanız işte o zaman bu ayırma büyüsünü onlar yapmış diyebiliriz. Siz de size ayırma büyüsü yapıldığını düşünüyorsanız ya da çevrenizde sevdiğiniz kişilerin bu tarz büyülerin etkisinde olduğunu düşünüyorsanız yapmanız gereken tek işlem iyi bir medyum bulmak olacaktır.

Ayırma büyüsü gibi büyüleri bozmak yapmaktan çok daha zordur bu sebeple kesinlikle medyum yardımı almalısınız. Bu yardım neticesinde hem bu kötü büyüyü bozdurabilir hem de bu kötülüğü size kimin yaptırdığını öğrenebilirsiniz.

Alt Bannerim

Yorum Yap