İlginizi Çekebilir
Bakla büyüsü
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Uzmanı
  3. Bağlama Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü en fazla talep gören büyüler arasında yer almaktadır. Bir kişiyi birisine bağlamak istiyorsanız medyum güldeste ile çalışabilirsiniz. Büyüler sonradan başka medyumlar tarafından bozulabilme ihtimali olduğu için güçlü bir medyum ile çalışmalısınız.

bağlama büyüsü

Bağlama büyüsü çok eski zamanlardan beri sık sık başvurulan büyülerden biridir. Bu büyü araları bozulan eşler, sevgililer ve nişanlılar için yapılır. Ancak bağlama büyüsünün etkili bir sonuç verebilmesi için zamanında yapılmış olması gerekir ve doğru bir yöntem seçilmesi gerekir. Bu doğru yöntemi medyum Güldeste seçecektir. Bağlama büyüsü çok eski zamanlardan beri yapıldığından hakkında bilinen birçok şey vardır.

Çok güvenilen bir büyü olduğu için; hocalardan, medyumlardan sık sık bu büyü yönteminin yapılması talep edilmektedir. Bağlama büyüsü ayrılma aşamasındaki çiftleri birbirlerine bağlama amacı ile yapılsa da; az da olsa araları iyi olan, mutlu ilişkiler için de yapılmaktadır. Burada bir önlem amacı vardır. İleride yaşanabilecek olası sorunlardan korunmak için bu büyüyü yaptıranların da sayısı çoktur.

Medyum tarafından yapılan bağlama büyüsü etkisini çok kısa bir süre içerisinde de gösterebilirken bu süre uzun da sürebilmektedir. Bu büyüyü yapacak olan kişinin ilim bilgisine ve konunun durumuna da bağlıdır. Bu sebeple bu büyüyü yaptırmak isteyen kişinin sabırla süreci beklemesi gerekmektedir. Medyum Güldeste olarak diyebiliriz ki aceleci davranmak büyünün etkisini azaltabilir.

Bağlama Büyüleri Nelerdir?

Bağlama büyüsü birçok amaç ile yapılan büyüler arasındadır. Bağlama büyüsünün çiftler üzerindeki etkilerinden az da olsa bahsettik. Bir diğer etkisi ise; bir kişinin kontrol altına alınmasıdır. Hayatınızda bir kişinin kontrolünü ele geçirmek, dediklerinizi yaptırmak, söz geçirmek istiyorsanız bu büyü sizin işinize yarayabilir. Bu sebepledir ki bağlama büyüsü; dil bağlama büyüsü olarak da adlandırılmaktadır.

Güvenilir ve gerçek medyumlar için bu büyüler oldukça kolaydır. Bu büyülerden sık sık yaptıkları için başarısız olma ihtimalleri çok düşüktür. Ancak dikkat edilecek bazı noktalar vardır ve bunlar büyünün tesiri açısından belirleyici olacaktır. Bu büyüyü yaptırmak isteyen her insanın konusu, derdi farklıdır. Herkesin başından geçen olay kendisine mahsustur ve örneği bulunmayabilir.

Bu sebeple her olaya aynı büyü yöntemleri uygulanmaz, uygulansa dahi başarılı sonuçlar elde edilmesi düşük olur. Bu sebeple konunun içeriğine göre, derecesine göre medyum Güldeste farklı yöntemler tercih etmektedir. Olayın türüne göre en doğru bağlama büyüsü yöntemi tercih edilmeli. Buna karar verecek olan kişi ise; havas ilmi bilgisine sahip bir kimse olacaktır.

Bağlama Büyüsü Tesiri

Bağlama büyüsü tesiri çok kuvvetlidir. Medyum Güldeste gibi gerçek medyumlar bağlama büyüsünü yaptıktan sonra çok kısa bir zaman içinde büyünün etkileri söz konusu kişi üzerinde görünecektir. Bağlama büyüsü tesirleri bakımından diğer büyülerden bazı yönleri ile ayrışmaktadır. Ayrılığın eşiğinde olan eşler, sevgililer ve nişanlılar üzerinde tesirleri defalarca başarılı bir şekilde kanıtlanmıştır.

Bağlama büyüsünün etkisi altında olan kişi; kendisine büyü yapıldığının bilincinde, farkında olamaz. Bu sebeple karşıdaki kişi acaba büyü yaptırdığımı anlar mı gibi düşüncelere kapılmanızın hiçbir anlamı yoktur. Bağlama büyüsü tesiri altında kalan kişi bu durumdan habersiz olacaktır. Fakat; bu büyünün tesiri altında olan kişide bazı davranışsal değişiklikler gözlemlenebilir.

Söz konusu kişiyi yakından tanıyan insanlar; bu insanda bir tuhaflık olduğunu sezebilirler. Çünkü bağlama büyüsü tesiri altında olan kişi asileşir, sürekli baş ağrısı çeker, iştahı azalır, bir süre yemeden içmeden kesilir, mide bulantıları yaşar ve birden büyük bir aşkın pençesinde kendini bulur. Bu gibi etkiler dikkat çekici olacağından bazı kişiler tarafından tuhaf karşılanabilir.

Bağlama Büyüsü Yapmak

Bağlama büyüsü tesiri altında olan kişinin çevresi bir tuhaflık sezse de; bu tuhaflığı adlandıracak bir tanım bulamayacaktır. Yani bu tuhaflığın sebebini bulmada zorlanacak ve yüksek ihtimalle de aklına büyü gelmeyecektir. Zaten kimin aklına gelir ki? Bağlama büyüsü gerçek medyumlar tarafından, doğru bir yöntem seçilerek yapılmalıdır. Medyumdan medyuma büyünün tesirleri farklılık gösterecektir.

Havas ilminin uzmanı olan bir medyum bu büyüyü yaptırdığı taktirde; başarılı bir sonuç elde edememe ihtimali çok düşük olacaktır. Eğer siz de bu büyüyü yaptırmak ve yüzde yüz bir memnuniyet istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç konu vardır. Bunlardan biri bahsettiğimiz gibi güvenilir, gerçek bir medyum bulma konusudur. Günümüzde artık gerçek, güvenilir bir medyum bulma işi çok zorlaşmıştır.

Bu sebeple gerek internetten gerekse de fiili olarak iyi bir araştırma yapmak gerekmektedir. Çevrenizde bu büyüyü yaptırmış olan bir kimseler olabilir. Eğer bu söz konusu kişiler aldığı yardımdan memnun kalmışlarsa; onların yardımını isteyebilirsiniz. Onların tavsiyeleri sayesinde doğru bir tercih yapma ihtimaliniz daha yüksek olacaktır. Medyum Güldeste de insanların en çok tercih ettiği medyumlar arasında yer almaktadır.

Bağlama Büyüsü Bozma

Bağlama büyüsü bozma işlemlerine çokça kez ihtiyaç duyulur. Medyum Güldeste bu işlemi de yapmaktadır.  Bu büyü çok etkili bir büyü olduğundan; etkisini çok kısa bir zaman içerisinde gösterecektir. Bu etkileri gören büyüyü yaptıran kişi; büyük bir kararlılık ile yaptırdığı büyüyü bozdurmak isteyebilir. Büyü bozma işlemi oldukça spesifik , titiz bir konudur. Bağlama büyüsü bozma işlemi yaptırmak isteyen kişi bu işlem için güvenilir bir hocadan ya da medyumdan yardım almalıdır.

Genellikle bozma işlemlerini; büyüyü yapan kişinin bozması uygun görülür. Çünkü bozma işlemi; büyünün yapıldığı aşamaların aynen olarak tersten yapılması işidir. Bu bakımdan bu aşamaları en doğru bilen kişi; büyüyü yapan kişi olacağından bu kişinin yapması uygun görülmüştür. Bağlama büyüsü bozma işlemi için tek bir tane doğru yöntem yoktur. Birçok yöntem vardır ve en doğru yöntemi bulmak medyumun tecrübesine, bilgisine bağlıdır. Kimi medyum tek seansta büyünün etkilerini yok ederken; kimi medyum ise birkaç seansa ihtiyaç duyabilir.

Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama büyüsü belirtileri çok nettir. Biraz bu belirtilerin ne olduğundan medyum Güldeste olarak bahsedelim.  Eğer çevrenizde bu büyünün etkisi altında olduğunu düşündüğünüz kişiler varsa ya da kendinizi bu büyünün tesiri altında hissediyorsanız bu büyünün belirtileri nelerdir bilmenizde yarar vardır. Bağlama büyüsü tesiri altında kalan kişi eğer normal yaşantısında çok neşeli, eğlenceli bir insansa ve bu insanın yerini çok hüzünlü, asi bir insan almışsa; bu birinci belirti olarak sayılabilir. Bir diğer belirti ise; yalandır.

Kişi normal yaşantısında aile bağlarına önem veren bir insan ise, dürüst bir yaşam sürüyorsa ve yalandan sakınan bir insansa; birden bire tüm bu özelliklerin tersine çevrildiği görülüyorsa bu da ikinci belirti olarak sayılabilir. Bağlama büyüsü belirtileri arasında; psikolojik rahatsızlıklar da vardır. Eğer kişi bir büyünün etkisi altında ise ve halinden hiç memnun değilse; çareyi psikolojik tedavi kliniklerinde aramaktadır. Bunun örnekleri günümüzde çoktur. Ama ne yazık ki bu nafile bir çabadır. Büyünün etkisinden kurtulmak istenen kişi bol bol dua etmeli ya da bu büyüyü bozdurmalıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap