1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Bakla Büyüsü

Bakla Büyüsü
Bakla Büyüsü

Bakla büyüsü son yıllarda dillerden düşmeyen büyüler arasına girdi. Bunda başarılı sonuçlar alan insanlar kadar adının da elbette ki etkisi çok büyüktür. Bu sebepten dolayı insanların birçoğunda daha akılda kalıcı olması ve özellikle de aşk büyüsü ve bağlama büyüsü maksadı ile yapılıyor oluşu da büyük bir akılda kalıcılık sağlamaktadır. Bakla büyüsü bunların haricinde birisini ortaya çıkarmak ya da birisine zarar vermek için de kullanılır. Fakat bu aynı büyü ile yapılmaz.

Yan anlayacağınız bakla büyüsü birçok farklı çeşide ayrılmakla birlikte halk içinde her biri aynı isimle zikredilmekte ancak gerek kadim büyü kitaplarında gerekse de medyumlar tarafından farklı isimler ile de anılmaktadır.

Bakla büyüsü ile ısındırma işlemleri de yapılabildiği gibi genellikle arasında bir bağ bir çekim gücü olan evli ya da bekar insanlar için bakla büyüsü yapmak mümkündür. Bana iletişim kaynaklarından ulaşarak Medyum Güldeste Hocam, bakla büyüsü yaptırmam lazım gerekçem şudur diyen birçok danışanım bugün yaladıkları mutlulukları devam ettirmektedirler.

Bakla büyüsü gibi yüzlerce büyü konusunda çalışmalarım olması kişiye en uygun büyüyü uygulama gerekliliğinden doğan bir durumdur. Bakla büyüsü ile gönül dünyası aydınlanan birçok insan olduğu gibi diğer birçok büyü de benzer durumlar için kullanılabilmekte ancak kim için hangi büyü daha etkili olabilir bu büyü bakımları ile anlaşılabilmektedir.

Bakla büyüsü çeşitleri

Bakla büyüsü çeşitleri esasında başı bir kaynaktan çıkan suların kollara yarılıp daha sonra aynı yolda birleşip nehire dönüşmesi gibi de tarif edilebilmektedir. Bu sebeple de bakla büyüleri birçok farklı kola ayrılmış birçok farklı uygulaması olan büyüler arasında yer alırlar. Buna rağmen insanlar her birinden emin olmak adına bakla büyüsü çeşitleri nelerdir araştırmaktadırlar. Bakla büyüsü özünde bakla kullanılarak yapılan tüm büyülere verilen bir isimdir.

Fakat birçoğu aynı derenin suyu olduğu yani gönül meseleleri ile alakalı olduğundan dolayı sınıflandırması pek yapılmamaktadır. Daha çok bakla celbi, 40 bakla büyüsü gibi isimler ile karşılaşan insanlar bizimle iletişim kurmakta ve Medyum Güldeste Hocam bakla büyüsü hakkında bilgi istiyorum, bakla büyüsü çeşitleri nelerdir gibi sorular sormaktadırlar. Değerli okurum, bakla büyüsü çeşitleri aslında neye hizmet ettiğine göre sınıflandırılabilir. Örneğin;

  • Aralarında aşk bağı olanlar için bakla büyüsü
  • Aralarında hiçbir bağ olmayanlar için bakla büyüsü
  • Hırsızları ve kötülük yapanları bağlamak için bakla büyüsü
  • Sevdiğinize kavuşma amacıyla yapılan bakla büyüsü
  • Gelecek hakkında bilgi elde etmek için yapılan bakla büyüsü

Tüm bu sıraladıklarımızın haricinde de bakla büyüsü çeşitleri bulunmaktadır ve burada yazmaya kalkmak oldukça çok zamana mal olacaktır. Bunun yerine bu örneklerden yola çıkarak aklınızda hangi amaçlar ile bakla büyüsü yapılabileceği gelebilmektedir.

Bakla büyüsü ile ilgili araştırmalarınızın sizi pek bir yere götürmeyeceği aslında aşikardır. Zira ben de dahil olmak üzere birçok ilim ehli medyum çok sayıda insana yardım etmeye çalıştığımızdan dolayı size her zaman bu konuları açmamız kolay olmamakta ve bundan da yalan yanlış bilgi kirliliği yaratanlar faydalanabilmektedir.

Bakla büyüsünün amacı

Bakla büyüsünün amacı elbette ki çok merak edilmektedir. Bundan dolayı da insanlar bu konu ile alakalı bir dizi araştırma yapma yoluna gitmektedirler. Bu sayede bakla büyüsünün amacı ve neden yapıldığı gibi konularda bilgi sahibi olacağını uman birçok kişi çoğu zaman tamamen alakasız konulara saplanıp kalmaktadırlar. Bakla büyüsü hakkında ilk bilinmesi gereken konu çok eski bir büyü olduğu ve bu büyü konusunda çok fazla çalışmaların olduğudur.

Genel bir sıralamaya koymak lazım gelirse bakla büyüsünün amacı hakkında bir kitap yazmak bile yeterli olmayabilir. Çünkü genel itibari ile ilişkiler üzerine bir takım değişiklik, düzeltme ve bozma gibi uygulama amaçları olmasının yanında bir insana fiziki olarak dazara vermesi amacıyla yapılan büyüler arasında yer almaktadır.

Örneğin bir kimseyi şişirmek diye aldandırlar bakla şişirme büyüsü sayesinde özellikle idrar yolu tıkatılabilir ve kişi tabiri caizse işeyemez hale sokulabilir. Bir kimse ile eşi kavga edip ayrılma noktasına geldiyse bunlar hiçbir şey olmamış gibi bakla büyüsü vesilesi ile barışabilir.

Bakla büyüsünün amacı birçok farklı şekilde kendini gösterebilmekte ve her biri için de farklı uygulamalara tabi tutulabilmektedir. Medyum Güldeste olarak yıllardan beri bakla büyüsünün amacı konusunda bu büyüyü yaptırmak isteye kimselere açıklamalar yapmakta ve onları uymaları gereken krallara riayet etmeye davet etmekteyim. Bildiğiniz üzere büyüler cinler kullanılarak ve bir takım tılsımlar ile perçinlenerek yapılan işlemlerdir.

Bu sebeple bakla büyüsünün amacı dışında kullanılması ya da amacının dışına çıkarılması kişinin niyetindeki bozukluk ile alakalı olacaktır. Eğer ki bakla büyüsü yapılırken niyet tam istenilen gibi olup da sonra nefsani konulara kayarsa burada işler değişebilir. Bakla büyüsünün amacı konusunda kişi kafa karışıklığı yaşamamalı ve halis niyetinin dışına çıkmamalıdır.

Bakla büyüsü kaç günde etki eder?

Bakla büyüsü kaç günde etki eder sorusu bu büyüyü yaptırmak isteyen ya da yaptıran kişilerin en çok sorduğu soru. Öncelikle danışanlarımın bilmesi gereken konu şudur ki bu evvela sizin inancınız, baştaki niyetinize olan sadakatiniz ve yapılan kişi ile olan yıldız uyumunu da içeren bir döngüdür. Tabi ki yıldız uyumu olmaması büyü yapılmasına engel olmayacaktır fakat süreci de uzatabilecektir.

Bakla büyüsü kaç günde etki eder sorusuna 41 gün diyenler de vardır anında etki eder diyenler de vardır. Ancak benimle çalışan danışanlarım da bilir ki bir büyünün kaç günde etki edeceğine başta saymış olduğun etkenlere göre cevap verilebilir ve bunun da haricinde birçok sebep ve koşulun da değerlendirilmesi gerekebilmektedir.

Bakla büyüsü hakkında kişiye göre farklı cevaplar vermek mümkündür. Bundan dolayı genel olarak 41 gün tabiri kullanılıyor olsa da aradaki çekimin kuvvetli olması ve tüm taşların hemen yerine oturması durumunda hemen bile etki ettiği durumlar görülmektedir. Burada danışanlarımızın asıl sorması gereken soru bakla büyüsü kaç günde etki eder sorusu değil daha çok ne kadar süre etkisi kalır sorusu olmalıdır. Tabi ki bu sorunun cevabı da başka bir yazımızda cevaplayacağımız ve b yazımızı güncelleyerek ekleyeceğimiz bir durumdur.

Bakla büyüsü konusunda binlerce farklı medyum yüzdece farklı amaçla büyüler yapmaktadırlar. Kimisi yedirmeli kimisi de belirli bir yere gömmeli büyüler olarak karşımıza çıkmaktadır. Burada bakla büyüsü kaç günde etki eder sorusu da yapılan büyünün amacına ve muhteviyatına göre değişiklik gösterecektir. Çünkü bakla büyüsü bir tek bakla kullanılarak yapılmadığı gibi bir çeşit büyü olarak da karşımıza çıkmamaktadır.

Youtube üzerinde bakla videoları izleyebilirsiniz… https://www.youtube.com/results?search_query=bakla

Yorum Yap