1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Büyü Bozma

Büyü Bozma
Büyü Bozma

Büyü bozma işlemi muhakkak ki bu konuya ilgisi olanların ve bu konudan muzdarip olanların en çok araştırdıkları konulardan birisidir. Medyum Güldeste Hocamız büyü yapma ve her türlü büyü bozma konusunda ilmini ve kendini ispatlayan ehil medyumların en bilinenlerindendir.

Bu yazımızda hocamızın verdiği değerli bilgilerin ışığıyla büyü bozma konusuna ve sizlerin de en merak ettiği bu konudaki derin meselelere değineceğiz. Kuranda büyü bozma duası ile ilgili bir bilgi var mıdır ve büyü bozma yöntemleri nelerdir gibi konulara açıklık getireceğiz.

Büyü Bozma Nedir?

Büyü bozma işlemleri medyumlara en çok danışılan işlemlerin başındadır. Medyumların yetenekleri sadece büyü yapmak, vefk yazmak ve muskalar hazırlamak değildir. Büyü gizemini koruyan bir bilim olarak kendini saklarken, büyünün yapılması ve büyü bozma konularına da medyum Güldeste Hocamız gibi medyumlar zaman zaman açıklık getirmektedirler.

Akıllarda oluşan bir çok soru işareti de ehil bir medyumla çalışıldığı zaman giderilmektedir. Medyum Güldeste Hanım büyü bozma konusunda bizlere bir çok bilgi vererek yardımcı ve açıklayıcı olmaktadır. Büyü bozma işlemleri başlı başına zorluk derecesi yüksek işlemlerdir. Bir büyü her ne kadar basit görünse bile bozulması çok zor olabilmektedir. Bu sebeple insanların büyü bozma konusunda ehil bir medyum ile çalışmaları çok önemlidir.

Medyum Güldeste Hanım büyü bozma konusunda uzman olduğu kadar üzerinde büyü olan insanların ve normal haldeki insanların gördükleri bir çok rüyayı da rüya yorumu ilmi ile kolayca yorumlamayı başarmaktadır. Büyüler her ne kadar bozulamasın diye zor işlemler ile tılsımlanmış olsalar da Medyum Güldeste gibi işinin ehli bir medyumun zorlu uğraşlarına değecek bir sonuç ile bozulmaları mümkündür. Ancak büyü bozmanın riski büyü yapmaktan daha zordur.

Büyü yapmak zaten başlı başına bir alem iken büyü bozmak ise samanlıkta iğne aramak gibi bir şeydir. Böyle bir durum zuhur etmiş ise kesinlikle evinizde sağdan soldan görme ve kulaktan duyma ritüeller yaparak büyü bozmaya çalışmamalısınız. Böyle bir hata sizler için geri dönüşü zor durumlara sebebiyet verebilir. Bu yüzden Medyum Güldeste Hoca sizlere en doğru şekilde yardım etmek için çaba sarf etmektedir.

İdrarla Büyü Bozmak

İdrarla büyü bozma konusu çok fazla gündeme gelen bir konudur. Büyü bozma yöntemleri arasında bulunan idrarla büyü bozma işlemi tamamen yanlış anlaşılmış ve bir takış kişiler bir çok masuma idrar içirmeye varan yanlış işler yaptırmışlardır. İdrar her ne kadar yalın ve steril gibi bilinse de zamanımızda bir çok hastalığı vücudumuzda barındırdığımız da göz önüne alınmalıdır.

Sizlere idrar içirmeyi teklif eden ve idrar ile yüz göz silmenizi tavsiye den kişiler kesinlikle cinlerin oyuncağı olmuş kimselerdir. Çünkü cinlerin en sevdiği maddelerden birisi de idrar ve dışkıdır. Bu sebeple cinler en çok bebeklere musallat olmaya kalkışmaktadırlar. Hem sağlığınız hem de bozdurmak istediğiniz işlemlerin daha da sakıncalı haller almaması adına böyle bir durumda büyü bozma işlemi için Medyum Güldeste Hocaya başvurmanız en doğru tercih olacaktır.

Diğer yandan idrar ile büyü bozulduğu doğrudur ama bu içerek değil değişik ritüeller uygulayarak yapılan bir dizi işlemdir. Her büyü için yapılmamaktadır. Her büyü için geçerli işlem aynı değildir. Bu büyü yaparken de büyü bozma işlemlerinde de aynıdır. Kişiye özel bakımlar yapılır, burçlar hesaplanır, yıldızname çıkartılır ve kişiye yapılan büyünün cinsi öğrenilerek tılsımları çözülür. Bu işlemler çok tehlikelidir. Bu işlemlerde çoğunlukla ifritler ve doğa üstü güçler ile mücadele verilmektedir.

Medyum Güldeste idrarla büyü bozma işlemlerini gerekli büyülerde gerekli bir takım karışımlar ile karıştırdığı idrar ile hazırlamaktadır. Bu durumun ise şarlatanlar tarafından farklı ve sapkın uygulamaklar ile insanlara yaptırılması ise büyük tehlikeleri hem sağlık hem de büyü bakımından peşinden getirmesi muhtemeldir. Sizler de aklı başında ve dürüst bir medyum olan Medyum Güldeste ile iletişime geçerek büyü bozma işlemlerini en uygun yöntemler ile zarar görmeden yaptırabilirsiniz.

Sirkeyle Büyü Bozma

Büyü bozmak için sirke kullanımı oldukça yaygındır. Ancak amacı ve sonuçları da oldukça karıştırılmaktadır. Evlerimizde kullandığımız sirkelerin kokusu cinleri ve cin taifelerinden bir çoğunu rahatsız etmektedir. Bu sebeple ev temizliğinde hanımların bilerek ya da bilmeyerek tercih ettiği sirkenin bir faydası budur.

Ancak her ne şekilde olursa olsun büyü bozma işine kesinlikle yaramamaktadır. Cinlerin büyüklerini de asla uzaklaştıramamakta hatta yoğun kullanılsa bile bu geçici bir çözüm olmaktadır. Bu iş bir de büyü olan bir durumda inada biner şekilde yapıldığında ise sizleri fiziki ve ruhi olarak bu cinler rahatsız etmeye başlayarak gecelerinizi ve gündüzlerinizi kabusa çevirmektedirler.

Medyum Güldeste Hanım sirke içilmesinin hem manen hem de bedensel açıdan faydalı olduğunu ancak büyü bozma ya da büyü yapma ile asla bağı olmadığını da özellikle söylemektedir. Bizler de eğer evlerimizde domuz yağı büyüsü ya da kara büyü gibi bir durumdan şüphelendiğimizde ilk iş olarak Medyum Güldeste Hocaya danışarak gerekli bakımları yaptırmalıyız.

Bunun sonucunda ise büyü bozma için en uygun yöntemi belirleyen medyumumuzun çizdiği yolu harfiyen takip etmeliyiz. Dilersek de evlerimizin temizliğinde sirke kullanmaya ve sağlık için cildimizde dahil içerek ve sürerek de kullanmaya devam etmekte herhangi bir sakınca yoktur.

Kuranda Büyü Bozma Duası

Kuranda büyü bozma duası hakkında her yerde farklı bir yazıya denk gelmek mümkündür. Medyum Güldeste, medyumluk ilmini en eski atalarından bu yana taşımaya devam eden büyük bir aileye mensup, saygıdeğer bir medyumdur. Bu sebeple aile geleneklerince dinler hakkında da geniş bilgi sahibi olarak yetiştirilmişlerdir.

İnsanlar büyü bozma hakkında kutsal kitaplardan ve bir çok eski metinlerden dualar okuyarak çareler aramaktadırlar. Fakat bu işleri yanlış bir yöntem ile çözmeye çalıştıkları için sonuca ulaşamayarak bu sefer de kendi dinlerine kendi yaratıcılarına küsmektedirler.

Kıymetli okurlarımız, bir kere kesinlikle insan yürekten şifa istemeli ve elbette ki inancı gereği kutsal kitabından yardım almalıdır. Dinin ve inancın gereğidir bu. Örneğin İslam dininin yüce kitabı Kuran’ı Kerimde Ayet’ el Kürsi ve felak, nas sureleri vardır. Bu sureler cin ve büyü konularında kalkan gibi görev yaparak insanları koruyor olsalar da büyünün tesirine sadece acıyı yok etmeyip geçici çözüm bulan ilaçlar gibi çare olabilmektedirler.

Yeryüzüne gelen bir çok peygambere büyüler yapıldığı bilinen bir gerçektir ki Hz. Muhammet de bunlardan birisidir. O da büyünün usulüne uygun yöntemle çözülmesi sonucunda büyünün tesirinden kurtulmuştur. Bundan dolayı bir yanlış anlamaya da mahal vermeden sizlerin böyle konularda Kuran da okumaya devam etmesinin yanında Medyum Güldeste Hanım gibi birisinden de yardım almanızda büyük faydalar olacaktır.

Uzaktan Büyü Bozmak

Uzaktan büyü bozma hakkında bir çok yerde yerli yersiz bilgiler mevcuttur. Medyum Güldeste Hanım insanlara uzaktan büyü bozma hizmetini uzun yıllardır ilk günkü cesaretiyle vermektedir. Çünkü yardım edecek çok fazla inan, yapılacak bir sürü işlem ve bozulacak sayısız büyü bulunmaktadır.

Hal böyle olunca da Medyum Güldeste Hoca insanlara uzaktan büyü yapma ve uzaktan büyü bozma hizmetlerine başlamış, bu sayede bir çok kişinin yarasına merhem olmuştur. Medyum Güldeste Hanım bizlere uzaktan büyü bozmanın güçlü medyumlarca yapılan bir işlem olduğunu söylemektedir.

Sizler de güvendiğiniz ve ilmine inancınızın tam olduğu medyum Güldeste Hanım gibi bir medyuma danışarak yaptırmak istediğiniz işlemler için çekinmeden yardım alabilir ve dertlerinizden kurtulabilirisiniz.

Yorum Yap