1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Büyücü Hocalar

Büyücü Hocalar
Büyücü Hocalar

Büyücü hocalar kimlerdir sorusu tarih boyunca cevap arayan bir soru olmuştur. Çünkü her ilimin bir üstadı bir uğraşanı bir emek vereni muhakkak bulunduğu gibi büyü ilminin de uğraşanı elbette ki büyücü hocalardır. Büyücü hocalar ile ilgili olarak insanların karıştırdıkları en büyük mesele ise cinler ile irtibatı olan herkesin büyücü hocalar arasında yani medyum kabul edilmesidir.

Öncelikle ifade etmek gerekirse cinler ile her insan algılaması hasebince irtibat kurabilir ya da cinler gerekli koşullar sağlanırsa kendi diledikleri kişiyle irtibata geçebilirler. Ancak büyücü hocalar arasında yer almak ise tamamen ilme dayalı ve icazet ile olan bir durumdur.

Medyumluk genel itibari ile aileden geçen birtakım özellikler ile belirdiği gibi her büyücü hocanın çocukları da aynı özellikler ile doğmak zorunda değildir. Fakat ailede mutlaka bu işlerin bir üstadı olması gerekmektedir. Büyücü hocalar, büyü ile ilgili her konuda olduğu gibi havas, vefk ve birçok konuda da başarı sağlamış kimseler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu sebeple İslam dininden daha eski olan cifir hesaplamaları konusunda da medyumlar yani büyücü hocalar son derece uzmandırlar. Büyücü hocalar içinde de gerek kişisel tercihlerden ötürü gerekse de ilmi meselelerden ötürü sınıflar bulunabilir. Bazı büyücü hocalar kara büyü yapma ve kara büyü bozma konusunda uzman olurken kimiler de sadece ak büyü ve kızım büyü yaparak kara büyünün karanlık yollarına girmeyebilmektedir.

Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Aşk büyüsü yapan hocalar, insanların kalbi yani gönül meseleleri konusunda danıştıkları, tavsiyeler aldıkları ve çözümlerinden faydalandıkları kimseler olarak bilinmektedir. Bu bakımdan incelendiğinde aşk büyüsü yapan hocalar ile ilgili olarak işinin ehli bir medyum ile çalışmak sizin için en faydalı sonuçları doğuracaktır. Bilindiği üzere büyücü hocalar belirli konularda uzmanlaştıkları gibi büyü konusunun tamamına hâkim üstatlar da bulunmaktadır.

Bunlar aşk büyüsü yapan hocalar içerisinde de en iyileridir. Özellikle Medyum Güldeste Hoca olarak yıllardır yürüttüğüm kara büyü bozma, bağlama büyüleri ve aşk büyüsü konularındaki çalışmaların danışanlarımın da takdirini kazandığı gibi değişik ülkelerden danışanların da bana ulaşmasına vesile olmuştur.

Aşk büyüsü yapan hocalar ile ilgili olarak dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar vardır. Bu açıdan baktığınızda da sizlerin faydasına olacak bu konular ile ilgili olarak dikkatinizi çekmek istiyorum. Öncelikle aşk büyüsü yapan hocalar sizin için bir işlem yaparken niyetinizin sağlam olması ve kesinlikle medyumunuzun da size güven verici olması gerekmektedir.

İçiniz ne kadar ferah olursa siz de o kadar işleme odaklanabilirsiniz. Aşk büyüsü yapan hocalar ile çalıştığınızda ve doğru medyumu bulduğunuzda da mutlaka verilen talimatların tümüne harfiyen uymanız büyünün sağlığı açısından son derece gerekli bir konudur.

Aşk büyüsü yapan hocalar büyü tarihinin başlangıcından bu yana varlığını koruyan bu kadim büyünün en sağlam temsilcileri arasında yer almaktadırlar. Fakat bu konuda üstüne basarak belirtmemiz gereken önemli konu, kişilerin doğru medyum ile çalışmaları ve aşk büyüsü yapan hocalar konusunda tercihlerinin kendilerini iyi hissettirmesidir. Büyü genel bir kalıp gibi düşünüldüğünde aşk büyüsü yapan hocalar çok büyük bir pay ile ön plana çıkmaktadırlar.

Ayırma Büyüsü Yapan Hocalar

Ayırma büyüsü yapan hocalar, kişilerin isteklerine ve arzularına binaen dilerlerse istenilen kişileri birbirinden ayırmak için büyü yapan hocalardır. Ayırma büyüsü yapan hocalar bu konuda kara büyü de başta olmak üzere birçok farklı yöntem kullanmakta ve bunları kişiye özel olarak uygulamaktadır.

Ayırma büyüsü genel itibari ile ilgili olarak çok güçlü şekilde yapıldığında kesin tutan büyüler arasında yer almaktadır. Bu sebeple insanlar niyetlerinde ciddi olmalı ve ne istediklerini iyi analiz etmektedirler. Ayırma büyüsü yapan hocalar bu konuda kendi değer yargılarına göre de hareket edebilmektedirler.

Medyum Güldeste Hoca olarak benim danışanlarım içinde çok sayıda ayırma büyüsü yaptıran kişi var. Bunların da birçoğu genel manada evliliklerini kurtarmaya çalışan ya da sevdikleri bir kişinin yanlış tercihinden dolayı acı çekmesine dayanamayan kimselerin başvurduğu işlemler olarak karşımıza çıkıyor.

Bu minvalde ele alındığında ise bu büyünün etkilerinin de yapılan işleme göre değiştiğinin altı çizilmesi gerekiyor. Ayırma büyüsü yapan hocalar ile ilgili olarak bir diğer konu ise hocanın hangi yöntem ile ayırma büyüsü yaptığı konusudur. En etkili yöntem her zaman kara büyü kullanılarak yapılan ayırma büyüleri olsa da bir takım farklı yöntemler ile havas ilmi sayesinde de bu işlemi yapmaya çalışanlar da yo değildir.

İşin özü ise büyünün gücünün aşk da olsa arada başka bağlar da olsa koparılabileceği gerçeğidir. İnsanlar tüm bu sebeplerden dolayı da gerek kendi ilişkilerinde gerekse de çevrelerindeki ilişkilerde sorunlar görmeye başladığında eğer ki altında elle tutulur bir sebep yoksa direk bize başvurabilir ve bu konuda çözüm bulabilirler. Ayırma büyüsü yapan hocalar işinin ehli oldukları takdirde zulüm gören insanları tereyağından kıl çeker gibi tüm sorunların arasından kurtarabilirler.

Kara Büyü Yapan Hocalar

Kara büyü yapan hocalar, kara büyü ilmine kendini vermiş ya da tamamen kara büyüye ömrünü adamış kimseler olabilmektedir. Fakat bir medyum tüm ömrünü de kara büyüye adasa mutlaka icazetli olmalı ve bu konuda üstatların tedrisatından geçmelidir. Çünkü kara büyü diğer büyülere hiç benzemeyecek kadar güçlü ve tehlikeli bir büyü olarak bilinmektedir.

Kara büyü yapan hocalar arasında medyum Güldeste adını görmeniz sizi şaşırtmamalıdır. Zira kara büyü bozmak için de kara büyü ilmine hakim olmak ve kara büyünün doğası hakkında bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Kara büyü genellikle kötü amaçlarda kullanılıyor olsa da iyilik ya da kötülük algıları durumlara göre değişebilir. Örneğin kara büyü yapan hocalar var olan kara büyüyü bozarak yapana karşı geri kullanabilir. Kara büyü özünde bir atom bombası olarak görülmelidir.

Eğer işinin ehli olmayan ellerde olursa hem yapana hem yaptırana hem de çevresine zarar vermektedir. Ancak kara büyü yapan hocalar özellikle de işin ehli ve konusunda uzman medyumlar ise de bu sağlıklı sonuçlar alınması için faydalı bir durumdur. Kara büyü yapa hocalar olarak danışanlarımızı uyardığımız belli başlı konular arasında verilen talimatlara kesin uymak vardır. Normal bir büyü ile alakalı olarak belki de kişinin zarar görmesi önlenebilecekken akara büyü kesinlikle çok yoğun sıkıntılar içerebilmektedir.

Büyüler hakkında Wiki bilgisi; https://tr.wikipedia.org/wiki/Büyü

Kara büyü yapan hocalar danışanlarının bu durumlarından sorumlu olmadıkları için kara büyü yaptıran danışan da sürekli olarak niyetini sağlam tutmalı ve talimatları asla çiğnememelidir. Kara büyü ile ilgili büyü tarihini incelediğimizde büyün özünün kara büyüden doğduğunu ifade eden metinlere ve birtakım işaretlere rastlamak mümkündür.

Yorum Yap