İlginizi Çekebilir
Yarasa Büyüsü
 1. Ana Sayfa
 2. Büyüler
 3. Büyücü İsimleri

Büyücü İsimleri

Büyücü isimleri farklı olmak zorunda mı? Büyücü insanlar bizden farklımıdır? Medyumlar ve büyücüler arasında fark var mıdır? Medyum Güldeste kadın büyücüler ile ilgili ne gibi bilgiler paylaşmıştır? Bu konularda sizlerin de merakını giderecek, büyü yapma ve medyumluk hakkında aklınızda yer edecek bu bilgilerin hepsi yazımızın devamında.

featured

Büyücü isimleri makalemizi okumanıza sunuyoruz. Geçmiş zamanlar ve günümüzde de olmak üzere her dönemde medyumlar ve diğer adıyla büyücüler varlıklarını göstermişlerdir. Medyum Güldeste Hanımda bu medyumlardan birisidir. Ancak gerek mitler, gerek masal ve mitolojik anlatımlar sebebiyle insanların aklında medyum ve büyücü isimlerinin değişik ve esrarengiz olması gibi takıntılar kalmıştır.

Halbuki bu bir gizemdir ve nerede olduğu belli olmaması için kalabalıklar içinde bulunması daha makuldür. Büyücü isimleri denildiğinde akla gelen birçok şaşalı isim aslında tamamen uydurma olabileceği gibi, gerçek olmasın da o kişiye bir değen katmaz ya da değerinden bir şey eksiltmez. Örneğin bir medyumun adının masaldaki gibi Oz olması o kişiyi büyük bir büyücü ya da kara büyüler yapan, kara büyü bozma uzmanı bir medyum yapmaz.

Fantastik Büyücü İsimleri

Medyum Güldeste, kendisine büyü yaptıran ve danışan birçok kişinin en garibine giden konulardan birisinin ismi olduğunu söylemektedir. İnsanlar Medyum Güldeste isminin çok candan ve kendi içlerinden olması sebebiyle bunu tuhaf karşılamaları normaldir. Çünkü kendilerine yıllarca empoze edilen şey fantastik büyücü isimleri olmuştur.

Oysa büyücü isimleri farklı ve değişik olmak zorunda değildir. Lakaplar olabilir evet, ancak gerçek isimler her zaman coğrafyaya uyum sağlamalı ve düzeni bozmamalıdır. Büyücü insanlar de ister erkek büyücü ister kadın büyücü olsun bizler ile aynıdır. Medyum Güldeste Hanım bu konuda en büyük örnektir. Aşk büyüsü ve her türlü büyü yapımı konularında sizlere yardım eden hocamıza her zaman çekinmeden danışabilirisiniz.

Kadın Büyücüler

Medyum Güldeste Hoca gibi kadın büyücüler her dönemde olmuş ve olmaya devam edecektirler. Medyumluk ya da büyücülük için cinsiyet kavramı ve zorunluluğu yoktur. Kendinde bir takın özel yetenekler olarak medyum bir ailenin kanından dünyaya gelen bebekler yetişkin olduklarında bir takım işaretler ile medyumluğa adım atarlar.

Medyum kadınlar ve medyum erkekler için şartlar aynıdır. Gördüğü büyü, cinler alemi ve türlü muska türlerinden dolayı fıtratı bozulan insanların durumlarına dayanabilirlerse son aşamayı da geçer ve en iyi eğitimler ile medyum olurlar. Medyum Güldeste de en iyi kadın büyücüler arasında gösterilmekte ve sevilmektedir.

Gerçek Büyücüler

Bir medyumun gerçek büyücü olduğu elbette ki bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Medyum Güldeste Hanım birçok sahte medyum tarafından mağdur olan insana derman olmuştur. Gerekli incelemelerimizi yaptığımızda ise bu insanların gerçek büyücüler ile uzaktan yakından alakası olmayan cahiller olduklarını görmek bizleri şaşırtmamaktadır. Gerçek büyücüler ister kara büyü yapsın ister papaz büyüsü yapsın isterse de muhabbet büyüsü yapsın, bunun sonucunda mutlaka bir takım işaret ve geri dönüşler olmaktadır. Sizler de gerçek büyücüler ile işlem yaptırmak istiyorsanız Medyum Güldeste Hocaya ulaşabilirsiniz.

Büyücü Arıyorum

Medyum Güldeste Hanım gerek sosyete camiasında gerek halkın içinde ve gerekse değişik ülkelerde birçok kimseye destek ve danışmanlık vermektedir. Birçok insan cinler ve değişik doğa üstü varlıkların musallatlarından dolayı sağlıklı bir hayat süremedikleri için Medyum Güldeste onlara devamlı olarak yardım etmektedir.

Bunun haricinde de büyücü arıyorum ama bulamıyorum gibi çevresine yakınan birçok insan bir şekilde bir vasıtayla hocamıza ulaşarak şifasına kavuşmaktadır. Sizler de büyücü arıyorum ama bulamıyorum, medyum arıyorum ama bulamıyorum, büyü nasıl yapılır gibi sorularınıza cevap bulmak istiyorsanız Medyum Güldeste Hanıma her zaman rahatça ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

 1. Çoğu insan gibi bende internette büyücü hocaların isimlerini araştırırken sizi buldum. Gerek yazılarınız gerek yaptığınız işlemler olarak siz bir üstadımızsınız hocam. Saygılar sunuyorum.

  • Medyum Güldeste
   1 ay önce

   Sizin de söylediğiniz gibi internette çok fazla sahte bilgiler ve bu işlerden anlamayan insanlar var kardeşim. Allah kötülerden saklasın.

 2. 4 hafta önce

  Medyum hoca isimleri gerçekten çok fazladır. Ben insanların bu konuda yazdığı şeylere katılıyorum. İnternet üzerinden büyücü isimlerini araştırırken dikkatli olmakta yarar var. O kişi hakkında nasıl yorumlar olduğunu incelemek çok önemli. Güldeste Hoca bu konuda çok iyi bir medyumdur. Kendisinden yüce Allah razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir