1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Büyüler Nelerdir?

Büyüler Nelerdir?
Büyüler

Büyüler medyumlar tarafından yapılmaktadır. Bir medyumun yaptığı büyü başka medyum tarafından bozulabilir. Ancak güçlü bir medyumun yaptığı büyünün bozulması son derece zordur. O yüzden Medyum Güldeste gibi güçlü medyumlar ile çalışırsanız büyüler uzun süre kalıcı olacaktır.

Büyüler çok eski çağlardan beri yapılagelen bazı ritüellerdir. Medyum Güldeste tarafından da başarıyla yapılmaktadır. Hayatın içinde nedenlerini anlamada zorluk yaşadığımız, anlam veremediğimiz garip olaylara şahit olmuşuzdur. Bunların nedenleri arkasında neyin olduğunu hiç düşündünüz mü?  Çeşit çeşit büyüler bulunmaktadır. Farklı şekillerde, farklı amaçlar için yapılmaktadır her biri.

Bazı büyülerin yapılma amacı masum olsa da bazı büyüler çok çok tehlikelidir. Kişiyi hastalığın pençesine alarak öldürücü güce sahiptirler. Ancak bunların yanında aşk, ilişki işleri için yapılan büyülerin sayısı da çoktur. Büyüler; insanların kişisel iradesini ele geçirerek, insanları kontrol edecek güce sahip olurlar. Örneğin kaşık büyüsü. Genelde bir insanın bir insanla olan ilişkisini düzeltmek amacı ile yapılır.

Ancak bu büyünün de tehlikeli bir yanı vardır. Bu büyü başlarda birbirini seven iki insanı birbirine daha çok bağlama maksadı ile yapılsa da günümüzde birbirini seven iki insanı ayırma amaçlı da yapıldığı vardır. İşte bu kötü niyetli bir büyüdür, dinimizce de oldukça sakıncalıdır. Birbirini seven bir çift; birbirinden nefret edecek raddeye gelir ve sonuçta ayrılırlar.

Büyü Çeşitleri

Büyü çeşitleri oldukça çoktur. Her biri farklı amaçlarla yapılır. Her birinin yapılış tarzı ve zamanı farklıdır. Aşağıda belirtilen tüm büyüler medyum Güldeste tarafından yapılabilir. Biraz bunlardan bahsedelim:

  • Sabun – Saç Büyüsü: Bu büyü çok tehlikeli bir büyüdür ve geri dönüşü neredeyse imkansızdır. Kişinin saçları ve bir kalıp sabunla yapılan bu büyü; yapıldığı kişiyi amansız bir hastalığa düşürür ve öldürür. Dinimizce de çok sakınılması gereken bir büyüdür. Oldukça kötü niyetlidir ve direkt düşmanca bir yöntemdir.
  • Kaşık Büyüsü: Kaşık büyüsü daha çok aşk meşk işleri için yapılan bir tür büyüdür. Birbirini seven iki insanı ayırma amaçlı yapılabileceği gibi; iki insanın ayrılıklarını durdurmak için de yapılabilir. Genelde eşinden, sevgilisinden, nişanlısından ayrılan kişiler bu büyüden yardım umarlar. Sonuçları net ve kesin olmakla birlikte; yaptıran çoğu insan daha sonraları pişmanlık yaşayarak bozdurma çabalarına girmiştir.
  • Domuz Yağı Büyüsü: Pis büyülerden bir tanesidir. Genellikle evlilikleri yıkma maksatlı yapılır. Eşler arasına nifak sokulur, eşler birbirlerinden soğur ve boşanma aşamasına gelirler. Yuva yıkıcı bir büyüdür. Bu büyü için domuz yağına ihtiyaç duyulur. Sonrasında ise bir kiliseye gidilir ve rahipten bazı isteklerde bulunulur. Bu büyünün etkisi oldukça keskindir. Eşler bu büyünün tesirinde olursa; birbirlerini domuz gibi görmeye başlar ve kısa süre içerisinde boşanırlar.
  • Kurşun Büyüsü: Bir levha kurşuna ihtiyaç duyulur. Bunun üzerine buraya kişilerin isimleri yazılır. Bu da tıpkı kaşık büyüsü gibi; gideni geri getirme amaçlı yapılır. Aşk maksatlıdır. Terk eden kişi; büyüyü yaptıran kişiye geri döner ve onun sözünden bir daha çıkmaz.
  • Biber Büyüsü: Biber büyüsü çeşit çeşittir. Acı biber büyüsü, kırmızı biber büyüsü, 12 biber büyüsü olarak birbirlerinden ayrılır. Yapılma amacı da oldukça sakıncalıdır. Evlilikleri bozma maksatlı, birbirini seven iki insanı ayırma maksatlı yapılır. Tehlikeli bir büyüdür, dinen de caiz değildir.
  • Bakla Büyüsü: En çok tercih edilen büyülerden biridir. Bir kimseyi kendine aşık etme, kendine bağlama maksadı ile yapılır. Kişinin kontrolünü ele geçirmek birinci esastır. Kaşık ve kurşun büyüleri ile amaç olarak benzese de etki ve yapılış tarzı olarak farklılıklar göstermektedir.

Kara Büyüler

Kara büyüler oldukça tehlikeli ve zor işlerdir. Yaptırmak isteyen kişi öncelikle güvenilir, gerçek bir medyumdan yardım almalıdır. Büyüler arasında en zorlanılan, en yapmakta güçlük çekilen, tesirleri çok etkili olan ve bir o kadar da sakıncalı olan büyüler arasındadır. Bunun uyarısını size medyum Güldeste olarak başta verelim. Kara büyülerin kim tarafından, ne maksatla ve ne şekilde yapıldığı; kara büyünün tesiri açısından çok önemlidir.

Bu büyüleri gerçek medyumlar yapmalıdır. Aksi taktirde büyünün hiçbir başarısı olmaz, giden de paranız olur. Duygularınızı ve paranızı kötü ellerde kaptırmak istemiyorsanız yapmanız gereken, dikkat etmeniz gereken bazı şeyler vardır. Bunlardan bir tanesi de iyi bir araştırma yapmak ve en doğru, güvenilir, gerçek bir medyum bulmak. Bu konu; tüm işin en can alıcı kısmıdır.

Eğer doğru, güvenilir bir medyum bulur, ondan yardım alırsanız başarısız olma ihtimaliniz çok düşük olacaktır. Kara büyüler genellikle çoğu hoca, medyum yapmaktan çekinir. Çünkü tercih edilen büyülerden biri değildir. Tehlikelidir ve oldukça kötü niyetlidir. Bu sebeple yaptırmadan önce iyi düşünmeniz gerekmektedir.

Kara Büyü Bozmak

Kara büyü bozmak oldukça zor ve titiz bir iştir. Nasıl ki bu büyüyü yaptırmak medyumların, ilim sahiplerinin işi; bozmak da aynı şekilde bunların işidir. Asla bu büyüyü bozmak için kendi imkanlarınızla bir şeyler yapmayın. Aksi taktirde işleri daha da içinden çıkılmaz bir hale sokabilirsiniz. Kara büyü bozmak için bazı tılsımlı sözcükler söylenir, bir şeyler yazılır ya da bazı özel dualar okunur.

Medyum Güldeste bunların hepsinde tecrübelidir. Kara büyü bozmak için yapmanız gereken bazı şeyler vardır. Bunlardan bir tanesi de yine aynı medyumdan ya da hocadan yardım almak olacaktır. Nasıl ki; bu büyüyü yaptırmak için A adlı medyumuna gittiniz. Bozdurmak için de yine bu A adlı medyuma gideceksiniz. Çünkü büyünün yapılış aşamalarını en iyi bu medyum bilecek ve bozmak için de yapılan yolların tersinden gidecektir.

Kara büyü bozmak için verilen talimatlara harfi harfine uymak çok önemlidir. Bir yerde yapılacak bir yanlış; tüm işlemleri tekrardan başa dönerek yapmanız anlamına gelebilir. Bu bakımdan verilen emekler boşa gitsin istemiyorsanız verilen talimatlara harfi harfine uyunuz.

Gizli İlimler

Gizli ilimler çok derin bir konudur. Bu ilimlere vakıf olmak insanların sonradan kazanabilecekleri bir yeti değildir. Bu özellik insanlara doğuştan verilir ve insanlar da verilen bu yetiyi insanlara faydalı olmak adına yaparlar. Herkes gizli ilimlerle meşgul olabilir ancak herkes bu işi layıkıyla yapamaz. Bu gerçekten titiz ve hassas bir konudur. Gizli ilimler uzmanı olan kişi büyü yaptığı taktirde bu büyünün tesiri çok kısa bir zaman içerisinde görülür.

Eğer siz de bir büyü yaptırmak istiyorsanız, kendinizi çıkmazda görüyorsanız ve tek çıkış yolu olarak da büyüyü görüyorsanız gizli ilimler uzmanı bir medyumdan, hocadan yardım alabilirsiniz. Gizli ilimler ile uğraşan bir kimse; dürüst olmalıdır. İşin incelikleri nelerdir, hangi konuya ne tür bir yöntem ile, yaklaşım ile yaklaşılmalıdır bilmelidir.

Kişinin problemlerine empati ile yaklaşmalıdır. Tek önceliği bu işten kazanç sağlamak olmamalıdır. Gerçek ve güvenilir bir gizli ilimler sahibi bu özellikleri taşımalıdır aksi halde sonuç elde ihtimaliniz düşük olacaktır.

Yorum Yap