1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Büyüyü Anlama

Büyüyü Anlama
Büyüyü Anlama

Büyüyü anlama denildiğinde aklımıza ilk gelemsi gereken durum kişinin büyüyü sezmiş olmasıdır. Burada kendisine ya da başkasına yapılmış olmasında bir fark gözetilmemektedir. Sezgisi kuvvetli olan bazı kişiler henüz büyü yapılır yapılmaz bir gariplik zincirinin başlayacağını sezer ve genellikle halk arasındaki tabirle kendilerinde bir ağırlık hissederler. Medyum Güldeste Hoca olarak bu konuya eğilme gereksinimim ise büyünün her zaman bizimle beraber olması ve hiç ummadığımız zamanlarda karşımıza çıkabilecek olmasıdır.

Bundan mütevellit büyüyü anlama ve bu konuda şahsıma ya da başka güvendiğiniz bir medyuma başvurma adına elinizde olması gereken verilerden bahsedeceğiz. Öncelikle büyü yapmak binlerce yıldır süregelen bir durumdur. Her dinde ve inançta bunun bir yeri vardır ve varlığı tartışmasızdır. Ancak büyüyü anlamak ise her zaman kolay olmayabilmektedir.

Bazı büyüler vardır ki ancak çok büyük ilim sahibi medyumlar yaptıkları bakımlar ile görebilir ki bu büyüler genellikle kara büyülerdir ve en şiddetli şekilde birden kendini göstererek kuluçka evresi denilecek zamanlarda asla anlaşılmazlar. Biz birkaç madde ile anlamamız mümkün olan büyüyü anlama nasıl olur onlara değinelim.

 • Uyku düzeninde bozulma varsa ve kişi kendi evinde uyuma zorluğu yaşıyorsa,
 • Çevresine karşı hal ve hareketlerinde değişme varsa ve çok şiddetli iniş çıkışlar yaşıyorsa
 • Şiddetli karın ve baş ağrısı sorunları yaşıyor ve ilaçlar ile çare bulamıyor, doktorlar sebep bulamıyorsa,
 • Evliler eşlerine ve çocuklarına karşı sabırsız ve tahammülsüz davranıp soğukluk yaşıyorsa,
 • Karanlık ve korkutucu rüyalar görüyorsa,
 • Kişi sıklıkla rüyasına gelen birisi ile cinsel ilişki yaşadığını görüyor ve rüya sürekli halde tekrarlıyorsa

Bu gibi bir durumda kesinlikle büyüyü anlama noktalarından birisi olan bu maddeler sizi aydınlatmak için birer örnek olarak sunulmuştur.

Kocaya Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusu danışanlarımın bir kısmı için çok büyük önem arz etmektedir. Zira Medyum Güldeste olarak birçok kadın danışanımın aile içi sıkıntılarının büyü sebebiyle olduğunu tespit etmiş ve bu sorunları çözerek ailelerinde huzurun yeniden inşasına vesile olmuş birisi olmanın gururunu yaşamaktayım. Kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusuna bir dizi cevap sıralamak mümkündür.

Ancak burada dikkat edilmesi gereken hususların başında kocanızın tavırlarının önceden nasıl olduğu ve bu değişimin nasıl yaşandığıdır. Birçok kadın eşinin aldattığından şüphelenmektedir. Anca eşinin eskiden kendisine çok bağlı olduğunu ve aralarında kavga bile yaşanmadığını söyleyerek bu şaşırtıcı değişimden şüphelendiklerini dike getirmektedirler. Bizim kriterlerimiz bellidir. Kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır konusunda bir takım belirtiler sıralamak gerekirse şunlara bakmakta fayda vardır;

 • Kocanız soluk ve hasta gibi durmaya başladıysa,
 • Kocanız uyku sorunları yaşıyorsa,
 • Kocanız şiddetli ve ani duygu değişimleri yaşamaya başladıysa,
 • Kocanız size karşı tam zıddı şekilde davranıyor ve çocuklarıyla eskisi gibi ilgilenmiyorsa,
 • Kocanız uykusunda konuşmaya başladıysa,
 • Kocanız size adeta düşman gibi davranmaya başladıysa,

Tüm bu kriterler ve benzeri durumlar kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusunun cevabı niteliğindeki basamakları oluşturmaktadır. Siz eşinizin eski haline dönmesi için bana başvurabilirsiniz. Yapacağımız büyü bozma işlemleri sayesinde eşinizi eski haline getirmek ve yuvanızı eskisi gibi şenlendirmek mümkündür.

Büyüden Kurtulma Yolu

Büyüden kurtulma metotları sıkça soruluyor. Evveliyatında bir büyünün olup olmadığının tahlili yapılması gerekmektedir. Büyü varsa bunun ne gibi bir büyü olduğu konusunda çalışma yapılmalı ve tabiri caizse yaraya göre merhem sürülmelidir. Büyüden kurtulma yolları için Medyum Güldeste olarak gece gündüz çalışmakta ve danışanlarımın sorunlarının çözülmesine katkı sağlamaktayım.

Büyüden kurtulma özellikle kara büyü dediğimiz ve papaz büyüsü gibi tehlikeli yöntemler kullanılarak yapılan büyüler için sancılı bir süreç olarak bilinmektedir. Daha evvelki birçok yazımda da bahsettiğim üzere Hz. Muhammet bile bu büyünün sancılarını yaşamış ve bozulması sonucunda Felak ve Nas surelerinin de tedavi ediciliği sayesinde belayı atlatmıştır. Unutmamalıdır ki insan kim olursa olsun başına gelecek şerleri iyi tanımalı ve ilacı doğru yerde aramalıdır.

Ben büyü belirtileri olan insanların evvela çareyi tıpta aramasını öngörmekteyim. Bu bizim açımızdan da faydalıdır ki, kişi tıbbın çaresiz kaldığını görerek büyü bozma ve büyüden kurtulma yollarını denemek istemektedir. Burada da güvenilir medyumlar ile çalışılması çok önemlidir. İşinin ehli olmayan birisi sizi büyüden kurtulma yerine hem kendisini hem sizi yakacak zorlu bir sürece sokabilmektedir.

Büyüden kurtulma için izlenecek yollar belledir. Bundan dolayı önce sabır ve tevekkül lazım gelir. Bu güne kadar büyüden kurtulma için bana başvuran tüm danışanlarım verdiğimiz reçetelere uydukları ve çizdiğimiz yoldan çıkmadıkları müddetçe en kara büyülerden bile en az zararla kurtulmayı başarmışlardır. Büyüden kurtulma sadece büyü bozma ile olmayıp sonrasında da hassasiyetle bir süre uyulması gereken kurallara riayet isteyen bir süreçtir. Bu süreci en doğru şekilde atlatmak büyü ilminde söz sahibi olan bir medyum ile çalışmaktan geçmektedir.

Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır diye birçok mail ve telefon almaktayım. Kimisi arayarak Medyum Güldeste Hanım evimde şu şekilde olaylar oluyor acaba büyü mü var gibi sorular sormaktadır. Öncelikle şu konuda anlaşmalıyız. Bir evde büyü olduğu bazen anlaşılır şekilde kendini gösterebileceği gibi, bazen içinden 20 adet büyü ve muska çıkardığımız evlerde hiçbir belirti görünmeyebilmektedir.

Bazı büyüler olağan bir süreç gibi işler ve zamanı gelince de kişiye anlaşılmadan zarar verebilir. Birçok insan bu konuda evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusuna v-cevap aramakta ve bunun için bize danışmaktadır. Evde büyü olduğunun anlaşılması için evde yaşayan aile bireylerine büyü bakımı yapılabileceği gibi bu şüpheleri uyandıracak birtakım sebepler ve işaretler zinciri de izlenebilmektedir. Örneğin bir kimse evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusuna cevap bulmak için bir kısmını sıralayacağımız en belirgin kriterlere göre hareket edebilir. Bunların bir kısmı şunlardır;

 • Evde olmak size ve evdeki diğer yaşayanlara sıkıntı ve stres yaşatıyorsa,
 • Sürekli içinize bir korku ve ürperti geliyorsa,
 • Evin dışına çıktığınızda bir rahatlama yaşıyorsanız,
 • Evinizin içine girince aile fertleri ile sürekli bir uyuşmazlık ve kavga hasıl oluyorsa,
 • Eşiniz ve çocuklarınıza karşı bir nefret oluşuyorsa,
 • Evinizin değişik yerlerinden üzerinde çizimler olan kâğıt parçaları, muska, toprak, kül ve tuz gibi maddeler çıkıyorsa,
 • Geceleri ses ve tıkırtılar duymaya başladıysanız,

Tüm bu sıraladığımız sebepler ve sonuç ilişkileri karşılaştırılarak evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusuna cevap vermek mümkün olmaktadır. İnsanların hayatlarındaki bu denli değişimler belirli bir sürece yayılarak olabileceği gibi büyü yapılış amaçlarına uygun şekilde birden de çıkabilmektedir.

Büyüyü Anlama Yöntemleri

Büyüyü anlama yöntemleri ile alakalı çok fazla işaret vardır. Anlamak için çok fazla farklı yöntem olmasına karşın, nizami bir şekilde yapılması halinde uygulamaları anlamak daha mümkün olur. Gözlem yapmanın bu noktada etkisinin çok fazla olduğu biliniyor. Büyü enerji akışı dışında farklı bir seyir ile kişinin hayatına yansır.

Bu büyünün doğasının anlaşılabilir olması sonucunu ortaya çıkartır. Fakat gözlem yapmak tek başına yeterli olmaz. İnsan psikolojisinin çok yönlü olduğunu bilmek gerekir. Her ne kadar tam olarak sonuç vermese de genel bir fikir sahibi olmanın söz konusu olduğunu söyleyebiliriz.

 • Büyü etkisi altında olan kişi ani davranış değişimleri meydana gelir.
 • Uyku sorunu ortaya çıkar. Bu çok uyuma ya da az uyuma şeklinde olabilir.
 • Kişi çok sık karabasan görür.
 • Genel baş ağrıları meydana gelir.
 • Büyüye göre farklı şekillerde olağan dışı davranışlar meydana gelebilir.
 • Kişi kendini sürekli olarak depresif hisseder.

Medyum Güldeste Hoca, büyü ve yapılması konu başlığında önemli bilgileri net bir şekilde sizlere sunmaya devam etmektedir. En başta kişinin büyü konu başlığında bilgi sahibi olması son derece önemlidir. Sadece medyum hocalar büyü varlığını anlayabilir. Aynı şekilde çözüm yöntemleri üretecek kişiler de medyum hocalardır.

Büyü anlama yöntemleri ve büyü anlama konu başlığında verilen bilgilerin doğrulundan emin olmak son derece önemlidir. Online ortamda yaptığımız araştırmalar bizlere bu konu başlığında fikirler sunar. En iyi büyüler, en etkili büyü seçenekleri, büyünün tutması için gerekli olanlar ve çok daha fazlasına sitemiz vasıtası ile ulaşmanız söz konusu oluyor.

Büyüler tarihsel süreçlerin önemli bir parçasıdır. Orta çağdan bu yana büyüler ile insanların kaderleri üzerinde değişimler yaşanmıştır. Bazen olumlu bazen olumsuz sonuçlar doğuran çok sayıda büyü olduğunu vurgulamak gerekir.

Büyü yapmanın inceliklerini değerlendirmemiz halinde buna uygun yöntemlerin belirlenmesi de söz konusu olur. Büyü, dua, vefk, ilimler ve çeşitli doğa üstü varlıklar hakkında bilgi almak istemeniz halinde bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Sitemiz güncel tüm bilgileri sizlere aktararak bilgiler sunar.

Yorum Yap