1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü

Evlilik büyüsü, evlenmek isteyen insanların değişik sıkıntılardan dolayı bunu başaramamaları sonucunda başvurdukları büyü işlemine verilen isimdir. Evlilik büyüsü bir çok farklı yöntem uygulanarak yapılabilmektedir. Bir kısmı büyü ve bir kısmı da havas ilmi ile hazırlanan vefklerden oluşmaktadır.

Evlilik büyüsü ile ilgili başvuran insanların büyük çoğunluğunu hayatını işine adamış ancak bu süreçte kendini işine veren ve günümüzde de doğru insanı bulmaya çalışan insanlar oluşturuyor. Bir kısmı ise sevdiği kişiyi ikna edemeyen ya da evlenmek istediği kişiye açılamayan, açılsa da reddedilen kimselerden oluşmaktadır. Evlilik büyüsü çok güçlü bir büyüdür. Eğer ki papaz büyüsü yöntemleri ya da orijinal evlilik büyüsü yöntemleri uzman bir medyumun elleri ile uygulanırsa sonuçlar hayret verici ve mutluluktan adeta uçurucu olabilmektedir.

Evlilik büyüsü ile karşı tarafın iradesi her ne kadar ele geçiriliyor olsa da kişinin derinden sizden etkilenmesi yöntemleri uygulandığı için kesinlikle evlilik büyüsü yaptırdığınız kadın ya da erkek robotlaşmamakta hatta sizinle zaman geçirmekten hoşlanan sadık bir eşe dönüşmektedir. Medyum Güldeste Hoca olarak evlilik büyüsü hakkında bir çok çalışma ve araştırmalar yürütmekteyim.

Dünyanın bir çok yerinde farklı isimler ile anılan evlilik büyüsü işlemleri de yapılmaktadır. Özü aynı kaynaktan gelen bu büyüler farklı alimlerin ellerinde insanların hayatlarını etkileyecek ve sürprizler yaratacak hale dönüşmektedir. Evlilik büyüsü konusunda bir diğer dikkat çeken konu ise daha önce arasında duygusal bağ olan ya da boşanmış kişilerde daha çok işe yaradığı yönündedir.

Evlilik büyüsü yapan hocalar

Evlilik büyüsü yapan hocalar, insanların bu konudaki yardımcıları ve onlara destek olan kimselerdir. Bu konuda bir uyarıda da bulunmak gerekirse her evlilik büyüsü yaptığını iddia eden kimse de evlilik büyüsü yapan hocalar arasında yer almamaktadır. Bu sebeple de belli başlı konularda insanların iyi araştırması ve en önemlisi de kalplerinin buna inanması ve mutmain olması gerekmektedir.

Bir kimse yapılacak olan evlilik büyüsü işlemine ne kadar inanır ve ondan fayda sağlayacağını bilirse bu inanç ve niyet de evlilik büyüsü yapan hocalar ve büyü yaptıran kişi açısından çok olumlu geri dönüşler almaktadır. Evlilik büyüleri daha önce de bahsettiğimiz gibi bir çok farklı yöntem ile yapılıyor olsa da insanların değişik sebeplerden dolayı evlilik büyüsü yaptırdığı da iyi bilinmelidir. Bu sayede anlaşılmalıdır ki evlilik büyüsü yapan hocalar herkes için aynı büyüyü yapamamaktadır.

Evlilik Büyüsü ve Aşk Büyüsü

Büyü kesinlikle kişiye özel hazırlanan ve kişiye özel saatlerde ritüelleri olan işlemler zinciridir. Evlilik büyüsü yapan hocalar da bu kural ve kaidelere uyarak işlemlerini yapmakta ve yine bu kural ve kaidelere de danışanlarının uymalarını istemektedir. Evlilik büyüsü ya da aşk büyüsü hiç fark etmeksizin bir insan ilk önce yapılan işleme saygı duymalı, medyumun talimatlarını kulaklarını açarak dinlemeli ve hep umutlu olmalıdır.

Bu sayede işlemin hızı ve verdiği sonuçlar da daha güzel olarak bizlere yansıyacaktır. Evlilik büyüsü yapan bir çok medyum bulunmaktadır. İnsanların medyumlara ülkemizde hoca demesinden dolayı da evlilik büyüsü yapan hocalar genel manada bu isimler ile anılan kimselerdir. Medyum Güldeste hoca olarak şahsım da evlilik büyüsü yapan hocalar arasında gösterilmekte ve danışanlarıma en doğru hizmetleri sunmaktayım.

Evlilik büyüsü kaç günde tutar?

Evlilik büyüsü kaç günde tutar şeklinde sorular genellikle insanların aceleciliklerinden kaynaklıdır. Ancak bu acele ve verilen rakamların hiçbir şey ifade etmediği iyi bilinmelidir. Misal olarak genellikle evlilik büyüsü kaç günde tutar diye soran kimselere 1 ile 41 gün arasında bir zaman aralığı çizilmektedir. Fakat her ne olursa olsun bu sürecin uzayabilmesi ya da kısalması da mümkündür.

Bu durum ilmi nücum yani yıldız ilmi ve büyü ilminin içine dahil edildiği bir takım hesaplamalar ile belirlenebildiği gibi en doğrusu süreci yakinen takip etmekle alakalıdır. Bilindiği gibi her insan farklı fıtratlardadır. Aynı ana ve babadan doğan kardeşlerin bile hayata bakış açıları, sevdikleri şeyler ve karakterleri farklılık gösterebilmektedir. Bu sebeple de evlilik büyüsü kaç günde tutar sorusu büyüden ziyade kişilerin yıldız haritası, yaşam çizgisi ve fıtratları ile de alakalıdır.

Tabi ki aynı zamanda evlilik büyüsü kaç günde tutar diye merak eden kimseler bunun yapılan evlilik büyüsü çeşidi ile de alakalı olduğunu iyi bilmelidirler. Bir de evlilik büyüsü kaç günde tutar sorusunu dile getiren danışanlarımızın büyü yaptıran kişinin bir tek kendileri olmadığını, başkalarının da aynı kişi ya da kişiler için büyü yaptırmış olma ihtimalini de göze almalıdırlar.

Hele ki daha önceden başınsan bir büyü geçmiş erkek ya da kadınlara yapılacak olan evlilik büyüsü son derece şeffaf ve fark edilmez derecede özenli yapılmalıdır.  Çünkü bu tarz insanlar evlilik büyüsü kaç günde tutar sorusu yerine evlilik büyüsü etkileri hakkında yeterli bilgi sahibi olan ve zor elde edilebilecek kimselerdir.

Evlilik büyüsü etkileri

Evlilik büyüsü etkileri bir çok büyü örneğindeki ile benzerlik gösterse de kişiyi evlilik havasına sokan ve büyü yaptıran kişi ile evlenmesi konusunda kalbine ferahlık veren bir büyü olarak karşımıza çıkıyor. Evlilik büyüsü etkileri de az da olsa, bazı kimseler bunu anlayamıyor olsa bile son derece yeterli etkilerdir.

Özellikle bazı evlilik büyüsü etkileri kişi tarafından hissedilmese bile uzman bir medyum bu konuda son derece keskin bakışlara sahip olarak yorum yapabilmektedir. Büyünün bir de manevi yönü bulunduğundan dolayı da evlilik büyüsü etkileri hem büyü yaptıranın takip edebilmesi hem de büyü yapılan kişinin hareketlerinin izlenebilmesi açısından önem arz etmektedir. Medyum Güldeste Hoca olarak bazılarından bahsetmek gerekirse evlilik büyüsü etkileri şunlardır;

  • Evlilik büyüsü yapılan kişi kendisine bu büyüyü yaptıran kişiyi düşünmeden yapamaz hale gelmektedir.
  • Özellikle de cinsel açıdan sürekli olarak büyü yaptıran kişiye odaklanmakta ve duygusal olarak da kendisini ona bağlı hissetmektedir.
  • Evlilik büyüsü etkileri içinde birisi de sürekli o kişiyi hayal etmek ve rüyalarında da büyü yaptıran kişiyi görmektir.
  • Evlilik büyüsü etkileri içinde bazen halsizlik, mide bulantısı ve uykusuzluk da olabilmektedir.
  • Evlilik büyüsü etkileri içinde kötü olanların her birisi geçici bir süre görülmekle birlikte hastalıkmış gibi bir izlenim vermekte, büyünü kişiye sirayet etmeye başladığını bizlere anlatmaktadır.

Evlilik büyüsü etkileri hakkında bir liste hazırlanacak olsa bu liste kesinlikle uzayıp gidecektir. Çünkü evlilik büyüsü çok ciddi bir büyü olmakla birlikte hem kişiyi robota çevirmemekte hem de malum kişiyi duygusal açıdan büyü yaptıran kişi ile evlenmek için duygusal anlamda hazır hissettirmektedir. Hatta öyle evlilik büyüleri vardır ki olmayacak işlerin bile olduğu, insanların hayretler içinde kaldığı durumlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Büyüler hakkında detay bilgi; https://tr.wikipedia.org/wiki/Büyü

Yorum Yap