1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü
Geri Getirme Büyüsü
0

Geri getirme büyüsü en etkili büyülerden biridir. Medyum Güldeste de bu büyüyü uzun yıllardır yapmaktadır. Bu büyünün öncelikli yapılma amacı kişiyi terk eden kişiyi geri getirmektir. Kişi belirli sebeplerden ötürü; nişanlısından, erkek arkadaşından, kız arkadaşından, karısından ya da kocasından ayrılmış ya da ayrılmak durumunda kalmış olabilir. İşte bu durumdaki insanlar bu büyüden medet umuyor olabilirler.

Bu büyü oldukça etkili bir büyü olmakla beraber etkisi yapan kişiye ve yapılış şekline de oldukça bağlıdır. Yani büyüyü yapan kişi bu ilimden ne kadar çok anlıyorsa büyünün tesiri de etkisi de o kadar kuvvetli olacaktır. Bu zamana kadar eşinden ya da sevdiğinden ayrılan kişilerin neredeyse tamamı bu yönteme başvurarak başarılı sonuçlar elde etmiştir.

Geri getirme büyüsü insanları zaman içerisinde birbirlerine kavuşturur, eski mutlu günlere döndürür. Bu büyünün genel yapısı düşünceleri değiştirmeye, hareketleri kontrol altına alabilmeye bağlıdır. Geri getirme büyüsü etkisi altında kalan insanlarda bazı davranış değişiklikleri olabilir. Bu büyü tesirinde olan kişi tarafından fark edilmese de; çevresi tarafından fark edilecektir.

Gideni Geri Getirme Büyüleri

Geri getirme büyüsü ayrılan kişileri tekrardan birleştirecek bir güce sahiptir. Çok yakın bir zaman önce sevgilinizden, nişanlınızdan ya da eşinizden ayrılmış olabilirsiniz. Bu ayrılık acısına katlanamıyor, günleriniz geçmek bilmiyorsa, rüyanızda sık sık bu kişiyi görüyorsanız bir bunalım içerisindesiniz demektir. Tekrardan birleşebilmek adına tüm yolları denemiş ancak tüm yöntemler başarısızlıkla sonuçlanmış ise; geriye kalan tek yöntem geri getirme büyüsü olduysa yapmanız gereken bazı şeyler vardır.

Öncelikle bulunduğunuz çevrede güvenilir, gerçek bir medyum bulmak zorundasınız. Bu medyum sizin isteklerinizi can kulağı ile dinlemeli, sorunlarınıza büyük bir empati duygusu ile yaklaşmalı, sorunlarınıza en sağlıklı çözümü bulabilmek adına çabalamalıdır.

Geri getirme büyüsü yapan gerçek bir medyum; sizi sevdiğinize kavuşturabilir, sıkıntılı günlerinizi geride bırakabilmek adına size yardımcı olabilir. Geri getirme büyüsünün yapılış şekilleri vakadan vakaya farklılık gösterebilmektedir. Yani sabit bir yöntem yoktur bu büyü için. Medyum Güldeste tüm yöntemlere hakimdir.

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü oldukça sık başvurulan bir büyüdür. Terk edilme duygusu çok hassas bir konudur. Kişinin sevdiğinden ayrılması, artık onun ilgisini çekmiyor oluşu, ona değer veren birini kaybetmek insanların başına gelebilecek en kötü şeylerden biridir tabii ki. İnsanlar hayatında çok sevdiği sevgilisini, eşini, nişanlısını kaybedince gözleri hiçbir şey görmez. Artık bir ızdırabın içindedir.

Hayattan keyif alınmıyor, uykusuz geceler başlıyordur. Tüm bu belirtileri yaşayan kişinin umutları tam bitecekken çareyi geri getirme büyüsünde bulabiliyor. Bu büyü; kişiyi sevdiğine kavuşturabilecek, terk eden sevgiliyi geri döndürme gücüne sahip olabilecek bir büyüdür. Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişi oldukça seçici davranmalıdır. Büyüyü yapacak olan kişi kendisini bu ilimde ispatlamış olması, insanların güvenini ve memnuniyetini kazanmış olması gerekmektedir.

Bu büyüyü yapacak olan medyum daha önce bu uygulamayı defalarca gerçekleştirmiş olmalı, işin inceliklerini kavramış olmalı, sorunun içeriğine göre alternatifler sunmalıdır. Sevdiği insanı kaybeden kişi; bu büyüyü yaptırmayı kafasına koymuş ise mutlaka detaylı bir araştırma yapmalıdır. Araştırmalardan sonra bir karar vermelidir. Medyum Güldeste sizin için iyi bir seçenek olacaktır.

Geri Getirme Büyüsü Belirtileri

Geri getirme büyüsü belirtileri insanda kendini çok net şekilde göstereceğini medyum Güldeste olarak söyleyebiliriz. Etkiler; büyü altındaki kişi tarafından fark edilmese de, kişinin çevresindeki yakınları tarafından hemen fark edilecektir. Kişiler; büyü tesiri altında olan kişide bazı garip davranışlar görse de teşhisi koyamayacaklardır. Geri getirme büyüsü altında olan kişide görülecek en net belirti; aşırı derecede görülen aşk, sevgi duygusudur. Sevgilisinden ya da eşinden kayıtsız şekilde ayrılan insan aniden pişmanlık duygusu hissine kapılabilir.

Ayrıldığı söz konusu kişiye olan ilgisi birden artabilir, rüyalarında bu kişiyi görebilir ve geri dönmek isteyebilir. Büyü etkisi altında olan kişi, eski sevgilisine ya da eşine döndükten sonra; eskisinden daha büyük bir bağla, aşkla bu kişiyi sevecektir.

Etki altında olan kişi; artık daha fazla ilgili, daha fazla aşık ve daha fazla sevecen olacaktır. Tam da büyüyü yaptıran kişinin istediği gibi… Geri getirme büyüsü belirtileri arasında; büyü altında olan kişide şiddetli baş ağrıları meydana gelecektir. Baş ağrısının yanı sıra mide bulantıları, kusma isteği ve uykusuzluk da görüldüğü olmuştur.

Geri Getirme Büyüsü Yaptıranlar

Geri getirme büyüsü yaptıranlar yaklaşık onuncu gün sonunda beklediklerine kavuşacaklardır. Bu büyüyü yaptıran kişiler genellikle başlarda çok kararlı bir duruş sergilerler. Sevdiklerine kavuşmak için ya da sevdiği kişiyi sevdiğinden ayırmak için birçok şeyi göze alarak gelirler. Ancak ne kadar da kararlı olsalar bir süre sonra bu büyünün etkisini ortadan kaldırmak amacı ile tekrar başvurabiliyorlar.

Geri getirme büyüsü yaptıranlar; büyünün etkilerini kısa bir zaman zarfı içerisinde bulacaklardır. Geri getirme büyüsünün etkisinde olan insanın birden bire davranışlarında değişiklikler gözlemlenecek ve büyüyü yaptıran kişinin istekleri tek tek yerine gelecektir. Bu zamanlarda güvenilir medyum bulmak çok zor iştir. Çünkü artık bu işin ehli olmayan insanlar bile bu konuda çok iddialı, çok bilgili olduklarını belirtiyorlar.

Bir medyumun güvenilir olduğunu anlamanın birkaç yolu vardır. Öncelikle hiçbir güvenilir medyumun öncelikli olarak ilk amacı para, maddiyat olmamalıdır. Havas ilminin gerekliliklerini bilen, bu ilim uğrunda medyum Güldeste gibi bir ömür harcayan medyumlar işlerinde yüzde yüz başarı sağlarlar.

Geri Getirme Büyüsü Yapmak

Geri getirme büyüsü yaptıranlar, sevdiği kişinin kendisine dönmesi için yaptırır. Genellikle bu yöntem sorunlu ilişkilerde, boşanma aşamasına gelinen evliliklerde yapılmaktadır. İlişkiyi yaşayan kişiler yapabileceği gibi; bu söz konusu kişinin yakınları tarafından da yapılması mümkündür. Evlilikleri bozulma aşamasında olan eşleri; birbirine ısındırmaya çalışan, aralarındaki aşkı tekrar canlandırmak isteyen kişiler geri getirme büyüsü yaptırabilirler. Geri getirme büyüsünde en dikkat edilecek konulardan biri büyünün yapılış şeklidir. Bu büyünün birçok yöntemi mevcuttur.

En etkili yöntemlerden biri ise; büyü tesiri altına sokulmak istenen kişinin eşyaları ile yapılan yöntemdir. Büyü yapıldıktan sonra büyü etkisinde olan kişinin vücudu tamamen bir manevi enerji ile dolup taşar. Bu enerji; kişinin iradesini ele geçirir ve büyüyü yaptıran kişi artık bu kişiyi kontrol etmektedir.

Geri getirme büyüsü yaptıranlar; eşlerinin ilgisini geri kazanırlar, sevgilisi ile ayrılma aşamasında olanlar birden düzelirler, Kötü amaçla geri getirme büyüsü yaptıranlar genellikle daha sonra büyük bir vicdan azabı yaşayarak bu büyünün tesirini bozdurmak isterler. Bu nedenle yaptırmadan önce iyi düşünmenizi medyum Güldeste olarak tavsiye ederiz.

Alt Bannerim

Yorum Yap