1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Harmura Büyüsü 

Harmura Büyüsü 
Harmura Büyüsü

Harmura büyüsü daha çok gönül işlerinde kullanılan büyülerdendir. Bu açıdan sürekli uğraşıyor fakat bir türlü istediğinizi elde edemiyorsanız harmura büyüsü işinizi çözebilir. Medyum Güldeste ile birlikte çalışarak gönül işlerinizde istediğinizi elde edebilirsiniz.

Harmura büyüsü bu büyülerden sadece bir tanesidir. İnsanlar istedikleri şeylerin olması için bazı çalışmalar yapsalar da bu çalışmalar kimi zaman meyvesini vermez. Bunun neticesinde medyum Güldeste gibi medyumlar insanların bazı sıkıntı ve dertlerini çözücü yollar bularak onların daha mutlu bir yaşam sürmesine sebep olabilirler.

Yine de büyü yaptırmadan önce defalarca kez düşünmeli emin olduktan sonra kararınızı vermelisiniz. Kişinin niyetine göre değişen bu büyü çok rağbet gören büyülerden bir tanesidir diyebiliriz. Bu büyünün etkisi yaklaşık 1-2 hafta arasında büyüye maruz kalan kişide gözükmeye başlayacaktır. Böylece büyüyü yaptıran kişi de istek ve amaçlarına ulaşmış olacaktır.

Bu büyüyü yaptırmak için bu işlerde uzmanlaşmış birçok kişi tarafından tanınan ve hakkında iyi yorumlar bulunan bir medyum ile anlaşmanız gerekmektedir. Zaten bu büyüyü ve diğer büyüleri evde kendiniz yapmaya çalışırsanız başarısız olduğunuzu kendiniz göreceksiniz. İyi bir medyum bulduktan sonra size aşkla bağlanmasını istediğiniz kişinin size fanatik derecede aşık olduğunu şahit olacaksınız.

Harmura Büyüleri Nelerdir?

Harmura büyüsü için anlaşmış olduğunuz medyuma doğru ve eksiksiz bilgiler vermeniz gerekmektedir. Çünkü medyum bu bilgiler ışığında size yardımcı olacak yapması gereken büyüyü böylece yapacaktır. Medyum Güldeste ya da onun gibi iyi bir medyumla anlaşmanız durumunda ve büyüyü yaptıracağınız kişi hakkında bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde vermeniz durumunda büyünün tutmama gibi bir ihtimali yoktur. Fakat harmura büyüsü işleminde de diğer büyülerde olduğu gibi büyüyü yaptıran kişilerin uyması gereken tek kural medyuma tamamen inanmaktır.

İnanmadığınız sürece büyünün tutma ihtimali yoktur. Sadece medyuma değil yaptığı büyüye,  izlemiş olduğu yola yani bu büyü hakkında her şeye tam anlamıyla inanmanız gerekmektedir. Bu harmura büyüsünü genellikle evine pek bağlı olmayan eşlerinin evine ve ilişkisine bağlı kalmasını isteyen ev kadınları tercih etmektedir.

Bunun yanı sıra ilişkisinde sıkıntı yaşamayan fakat ilerde de böyle bir risk olmasın isteyen kişiler de tercih edebilir. Bunlar genellikle iyi niyetli insanlardır. Fakat bazı insanlar da bu büyüyle takık olduğu kişilerin eşlerinden ayrılıp kendileriyle birlikte olmaları için bu büyüyü tercih ederler.

Harmura Celbi Günah Mı?

Harmura celbi günah mı sorusuna bizim medyum Güldeste olarak tam net bir cevap vermemiz takdir ederseniz ki doğru olmayacaktır. Fakat bildiğimiz gibi büyüler son olarak başvurmamız gereken şeylerdir. Bu yüzden bunun cevabının niyetinize bağlı olarak değişebileceğini söyleyebiliriz. Yani kötü niyetli biri bu büyüyü kötü niyetle yaparsa çiftleri birbirinden ayırıp istediği kişinin kendine bağlı bir yaşam sürmesi için yaparsa bu tabii ki de günah olacaktır.

Fakat eşiyle hiç kavga etmek istemeyen sürekli onunla mutlu bir yaşam sürmek isteyen bir kişinin niyeti de iyi olduğu için buna net bir şekilde günah diyemeyiz fakat tabii ki de kişinin hayatını bariz bir şekilde etkilediği için günah da olabilir.

Sizin yine de bu tarz büyülerle iş yapmamanızı sorunları önce kendi çabanızla çözmeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Çünkü bazı durumlarda kişiler büyü yaptırdığına pişman olmakta sonrasında büyüyü bozdurmak için yoğun çabalar göstermekteler. Bildiğiniz gibi büyüyü bozmak, yapmaktan çok daha zor olduğu için birisine büyü yaptırıyorsanız ince bir şekilde düşünmelisiniz.

Harmura Celbi Kaç Günde Etki Eder?

Harmura celbi kaç günde etki eder diye düşünüyorsanız buna kesin ve net bir günü biz medyum Güldeste olarak veremeyiz. Çünkü büyünün yapılış amacıyla, karşıdaki kişinin karakter yapısı ve düşünceleriyle bu büyünün etki süresi artar ya da azalabilir.

Fakat şunu net bir şekilde ifade edebiliriz bu büyü kesinlikle tutacaktır kişi geç de olsa büyünün etkisine girecektir. Yine de genellemek gerekirse harmura celbinin yaklaşık 1-2 haftada etkisini gösterdiğini söyleyebiliriz. Bu süre kişiye göre daha da az olabildiği gibi biraz daha uzun sürebilir. Fakat sabretmek faydalı olacaktır ve bu büyüyle etkilemek istediğiniz kişiyi bu büyü sayesinde etki altına almayı başaracaksınız diyebiliriz.

Hatta öyle ki bazı durumlarda büyüyü yaptıran kişinin büyünün bu kadar etkili olacağı bile düşünmediğini söylediği olmuştur. Çünkü bu büyü sayesinde kişinin hayatının tam merkez noktasında olacaksınız ve kişinin gözü sizden başka kimseyi görmeyecek kulağı sizden başka kimseyi duymaz hale gelecektir. Tesiri çok etkili bir büyüdür.

Harmura Aşk Bağı

Harmura aşk bağı yani harmura büyüsünün etkileri yapılış tarzına göre kişide farklılık gösterecektir. Eğer bu büyüye maruz kalan kişi bu büyüden önce evine pek bağlı olmayan, gözü dışarıda biriyse bu büyüyle birlikte bu alışkanlıklarını kısa bir sürede yitirir hale gelecektir.

Böylece kişi iş ev arası bir hayat yaşamaya başlayacaktır. Eşine olan aşkı depreşecek onsuz bir hayat düşüncesi dahi onun sıkıntıya girmesine sebebiyet verecektir. Yani büyüyü yaptıran kişi amacına ulaşmış olacak evine ve eşine bağlı bir eş profilini büyü yoluyla da olsa sahip olmayı başaracaktır. Ayrıca bu büyünün etkisi geçen tarzda büyülerden olmadığını söylemekte de fayda vardır.

Etkisinin güçlü olduğu kadar etki süresi de güçlüdür ve hayatınızın sonuna kadar bu etkileri görmüş olursunuz. Bu büyüyü yaptıran kişi zaten ilişkisinde normal zamanlarda da sıkıntı yaşamayan fakat yaşama ihtimalini de ortadan kaldırmak isteyen bir kişiyse o da amacına ulaşacaktır. En ufak tartışmanızda bile partnerinizin yapıcı bir kişilikte olduğunu sizin üzülmemeniz için haklı da haksız da olsa özür dileyen taraf olduğunu göreceksiniz. Medyum Güldeste bu tarz olayları çok görmüştür.

Harmura Bağı Nasıl Yapılır?

Harmura aşk bağı etkileri bu anlattığımız kısma kadar çok da kötü niyetli değilmiş gibi gelse de daha önce de demiş olduğumuz gibi çiftleri birbirinden ayırarak saplantılı olduğu kişiyi kendine bağlamak isteyen kişiler tarafından da kullanıldığı görülmüştür.

Hatta bu harmura büyüsünün tercih edilmesinden en az diğer sebepler kadar bu sebep de vardır. Bunun etkisiyle büyüye maruz kalan kişi eşini ya da sevgilisini çok seven bir kişi olsa bile ondan soğuyacak büyüyü yaptıran kişiye karşı büyük bir aşk beslemeye başlayacaktır.

Bunun sonucunda da kişinin mevcut eşinden ayrılıp büyüyü yaptıran kişiyle evlendiği defalarca kez görülmüş bir olaydır. Bu yüzden eşiniz sizden birden soğuyup başka birisine ilgi duymaya başlıyorsa maalesef eşiniz bir büyünün etkisinde kalmış olabilir.

Tabii ki bu garanti değildir ama çöpe atılacak bir ihtimal de değildir. Bu yüzden medyum Güldeste gibi iyi bir medyum bularak eşinizin durumunu kontrol ettirebilirsiniz ve eşinizin üstünde harmura büyüsü varsa bunu bozdurarak eşinizi kaybetmemiş olursunuz.

Yorum Yap