1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Kara Sevda Büyüsü

Kara Sevda Büyüsü
Kara Sevda Büyüsü

Kara sevda büyüsü işlemleri adından da anlaşıldığı üzere kişileri derin ve şiddetli bir aşk ile başkasına bağlamaya yarayan büyülerdendir. Medyum Güldeste Hoca bu konuda en başarılı medyumlar arasında gösterilmektedir.

Kara sevda büyüsü işlemleri oldukça karmaşık işlemlerdir ve birçok farklı materyal kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları saç teli, vücut kılı, tırnak ve su‘dur. Bunların haricinde de büyüye özel birçok değerli karışımlar yapılarak büyünün yazılma işlemine geçilmektedir. Kara sevda büyüsü işlemleri Medyum Güldeste Hanım‘ın ününü en çok duyurmasına vesile olan işlemler arasında geçmektedir.

Kara Sevda Büyüsü Bozma

Medyum Güldeste Hanım, kara sevda büyüsü yapmadaki maharetlerinin aynısını kara sevda büyüsü bozma işlemlerinde de göstermekte ve insanları bu dertten kurtarmaktadır. Medyumlar denge unsuruna inandıkları için hem büyü yapma hem de büyü bozma işlemlerini yapmakta ve ayrım gütmemektedirler.

Kişileri klasik korku yöntemleri ile korkutan birçok madrabaz ise büyü bozma işlemi yapıp büyü yapma işlemi yapmadığını iddia etmektedir. Oysa büyü bozma işlemi de büyü yaparak bozulmaktadır. Büyü bozma işlemleri için de yapılan büyü ile aynı yöntemlerin kullanılması şarttır.

Bu sebeple kara sevda büyüsü bozma hususunda çok dikkatli davranarak Medyum Güldeste Hanım gibi uzman medyum olarak gösterilen birisiyle çalışmak şarttır.

Kara Sevdaya Düşüren Aşık Etme Duası

Kara sevdaya düşüren aşık etme duasını da açıklıyoruz. Günümüzde bilinen aşk büyülerinin hemen hemen hepsi de kişiye göre farklı şiddetlerde ve zaman aralıklarında etki etmektedir. Medyum Güldeste Hoca da bu konuda birçok söyleşi yapmıştır. Kara sevdaya düşüren aşık etme duası isminde dolaşan birçok dua olduğu bilinmekte ve bunlar karşımıza bir şekilde çıkmaktadır.

Medyum Güldeste Hanım, kara sevdaya düşüren aşık etme duası ismindeki duaların sadece bir kısmının insanlara psikolojik olarak bir rahatlama ve güven vermenin dışında büyü olarak bir katkı sağlamayacağını açıkça ifade etmektedir. Medyum Güldeste, kara sevdaya düşüren aşık etme duası denebilecek sözlerin kara sevda büyüsü yapımında medyum tarafından söylenen veya yazılan sözler olduğunun da altını çizmektedir.

Sevdiğini Köpek Etme Büyüsü

İnsanlar çok sevdikleri zaman içlerindeki aşk onları köleleştirmeye ve acı vermeye başlar. Bu sebeple karşılık da alamadıkları durumlarda bir çare olarak medyumlara başvurmaktadırlar. Medyum Güldeste hoca gibi başarılı bir medyuma rastlandığında ise alınacak sonuçlar mükemmeldir.

Bu tarz durumlara düşen kişilerin hocamızdan en çok istedikleri büyü ise sevdiğini köpek etme büyüsü işlemidir. Aslında kara sevda büyüsü olarak bilinen büyünün daha sert bir versiyonu olan sevdiğini köpek etme büyüsü, karşı tarafın size her manada boyun eğer hale gelmesini sağlamasıyla meşhurdur.

En Tesirli Aşk Büyüleri

Günümüzde bilinen en tesirli aşk büyüleri oldukça fazladır. Bu sebeple de medyum Güldeste Hoca insanlara oldukça geniş bir pencereden bakma imkânı sunmaktadır. İnsanlar aşk büyüsü yaptırmak istediklerinde bunun en tesirli aşk büyüleri arasında olmasını istemektedirler.

Büyüler yapılış amaçları, çeşitleri, zorlukları ve kullanılan malzemelerin durumuna göre farklı etkiler sergilemektedirler. Medyum Güldeste Hoca, en tesirli aşk büyüleri konusunda kabul görmüş bir medyumdur ve insanlara yıllardır hizmet vermektedir. Sizler de size uygun ve en tesirli aşk büyüsü hakkında bilgi almak için hocamız ile irtibata geçebilirisiniz.

WikiPedi’de büyüler hakkında ilginç bilgiler bulunuyor! https://tr.wikipedia.org/wiki/Büyü

Yorum Yap