1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Karanfil Büyüsü

Karanfil Büyüsü
Karanfil Büyüsü

Karanfil büyüsü, aşk büyüsü ve bağlama büyüsü amacı ile kullanılan, hem İslami usullere göre vefk işlemi hem de karanlık yöntemler ile büyü işlemi yapılabilen bir uygulamadır. Genellikle de büyü yönteminin tercih edilmesi sebebiyle büyü aleminde karanfil büyüsü işlemi ayrı bir yer tutmaktadır.

Eşler arasındaki soğukluğu giderme, sevdiğiniz birisini kendinize bağlama, birini kendinize aşık etme amacı ile karanfil büyüsü sıkça uygulanmaktadır. Karanfil büyüsü yapımında birçok yöntem kullanılmaktadır. Bunların bir kısmında Kuran ayetlerinden faydalanıldığı gibi birçoğunda da tılsımlardan ve özel sembollerden faydalanılmaktadır.

Karanfil Büyüsü Nedir?

Karanfil büyüsü karanfil kullanılarak yapıldığı için halk arasında karanfil büyüsü adını almış olsa da farklı coğrafyalarda farklı isimler ile de anılmaktadır. Uzak doğu kökenli bir büyü olmakla birlikte bu gün dünyanın dört bir yanında özellikle büyü yöntemiyle sıkça kullanılan büyüler arasında yer almaktadır.

Medyum Güldeste Hoca olarak tecrübelerimle ifade etmek isterim ki, karanfil büyüsü sayesinde yapılan aşk büyüsü çok etkilidir. Bu sayede aileler arasındaki soğukluk giderildiği gibi huzur ve mutluluk da garantilenmektedir.

Sevdiklerine kavuşan insanlar da bu sayede talimatlara uydukları sürece bu büyü sayesinde huzurlu olacaklardır. Başlaması zor ve imkansız görünen ilişkiler karanfil büyüsü yöntemleri ile yapılan bağlama büyüsü sayesinde mükemmel ve örnek bir ilişki olarak karşımıza çıkacaktır.

Her halükarda bağlama büyüsü konusunda medyumun size verdiği talimatlara ve uygulama şartlarına uymanız gerekmektedir. Büyü gerçekleştiğinde niyetinizden ve amaçlarınızdan sapmanız sizin için ve büyü yönünden pek de hayır getirmeyecektir.

Karanfil Büyüsü Nasıl Yapılır?

Karanfil büyüsü nasıl yapılır sorusu ile ilgili bir takım açıklamalar yapmak ve insanları uyarmak gerekiyor. Çünkü karanfil büyüsü adından da malum olmalı ki karanfil ile yapıldığından dolayı insanlara sanki kolay ve teferruatsız bir büyü gibi görünmektedir.

Fakat karanfil büyüsü sanıldığı kadar kolay ve önüne gelenin yapabileceği bir büyü değildir. Bu yönden internette gördüğünüz her tarif sizin için pek de uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sebeple özellikle büyü tarifleri konusunda Medyum Güldeste Hoca olarak son derece dikkatli davranmakta ve danışanlarımı korumak için verdiğim tarifleri yüzeysel ve sadece bilgi sahibi olunacak kadar vermekteyim.

Karanfil büyüsü nasıl yapılır konusuna en çok kullanılan iki yöntemden birisi ile cevap vereceğim. Diğer karanfil büyüsü yöntemini de ileriki yazı güncellemelerimde sizlerle paylaşacağım. Gelelim karanfil büyüsü nasıl yapılır konusuna. Bu konuda sizlere yüzeysel olarak açıklama yapmak istiyorum. Karanfil büyüsü şu şekilde yapılır;

 • Öncelikle danışan kişinin ve karanfil büyüsü yapılacak kişinin gerekli bilgileri alınır.
 • Bu arada karanfil büyüsü yaptıracak olan danışan niyet etmeli ve bundan dönmeyeceğine yemin etmelidir.
 • Ardından İslami yöntem mi yoksa kara büyü yöntemimi kullanılacağını belirlemelidir.
 • Her iki yöntemde de cinler işin içine dahil olacaktır Bu konuda kişi bilgili olmalıdır.
 • Yapılan hesaplamalar sonunda kaç adet karanfil kullanılacağı hesap edilmelidir.
 • Karanfil büyüsü için bu karanfiller özel bir uygulama ile toz haline getirilmeli ve bir takım özel sıvılar ile karıştırılarak mürekkep yerine kullanılacak karışım elde edilmelidir.
 • Daha sonra da özel parşömen ya da kağıtlarına bazı hayvanlardan elde edilen yağlar sürülmeli ya da çok özel üretilen konular iyice yedirilmelidir.
 • En sonunda da işlem hangi yöntemle yapılacaksa yazılmaya başlanmalı ve bundan sonra da medyumun vereceği her talimat harfiyen uygulanmalıdır.

Karanfil Büyüsü Nasıl Bozulur?

Karanfil büyüsü nasıl bozulur sorusu da bildiğiniz üzere işin diğer boyutunu oluşturmaktadır. Bir insan verdiği sözü ve niyetini tutamayacağını anlarsa, bir hata yaptığının farkına varır ya da pişman olursa, karanfil büyüsü yapılan kişi ya da yakınları büyü konusunda bilinçli kişilerse ve bu büyünün farkına varırlarsa karanfil büyüsü nasıl bozulur konusunu araştırmaya başlamaktadırlar.

Karanfil büyüsü bozma konusu da tıpkı diğer büyüler gibi çok fazla riskli durumlar içermektedir. Hal böyle olunca da karanfil büyüsü nasıl bozulur konusunda danışmak isteyen kişilerin uzman medyumlar ile çalışması gerekmektedir. Yıllar boyunca yaptığım çalışmalar Medyum Güldeste Hoca olmam yolunda benim önümü açmıştı. Bunlardan birisi de karanfil büyüsü nasıl bozulur sorusuna cevap arayan çaresiz bir çok kişiye çözümler sunmamdan kaynaklanmaktaydı.

Değerli okurum, bilmelisin ki karanfil büyüsü bozma işlemi sanıldığı kadar basit ve oldu bittiye getirilecek bir işlem değildir. İşinin ehli olan her medyum bir büyü bozulurken aynı işlemlerin tekrar edilmesi gerektiğini bilmektedir. Özellikle sure ile büyü bozmak diye bir mesele yoktur. Felak, Nas ve Ayetel Kürsi gibi sure ve ayetler sizleri büyü bozulduktan sonra iyileşme aşamasında tedavi etmekte ya da ihlaslı bir kimseyseniz de büyüden koruyabilmektedir.

Ancak koruyacakları konusunda da garanti yoktur. Bu demek değildir ki Kuran şifa değil. Hayır karanfil büyüsü nasıl bozulur konusunda Kuran ayetleri ve bir takım tılsımlar da elbette ki kullanılmaktadır. Fakat cinler ve şeytanlar bazen öyle inatçı olabilmektedir ki acı çekseler de etkiledikleri kişiye zarar vermeden ondan uzaklaşmamaktadırlar. Bu sebeple karanfil büyüsü nasıl yapılır sorusuna cevap bulmanız için iyi bir medyum ile çalışmanız gerekmektedir.

Karanfil Büyüsü Yorumları

Karanfil büyüsü yorumları konusunda gerek internette gerekse de sosyal yaşantınızda bir takım haberler almanız ve eş dost toplantılarında bilgi edinmeniz normaldir. Fakat karanfil büyüsü yorumları denildiğinde ilk ağızdan bizzat bu konuyu uzman medyumlardan tecrübe eden kişiler ile konuşmak en doğrusu olacaktır. Çünkü kulaktan dolma bilgiler ya çok abartılacak ya da spekülasyon ile insanlar yanlış yönlendirilecektir.

Bu konuda sizler için Medyum Güldeste Hoca olarak danışanlarımın ifadelerine yer vermek ve karanfil büyüsü ile insanların hayatlarında nelerin değiştiğine işaret etmek istiyorum. Danışanlarım bir çoğu aileleri parçalanmak üzere olan, kimisi de nişanlısı ya da sözlüsü kendisinde kusur olmadığı halde bu sözleri bozan, kimisi de aileler anlaştığı halde bir türlü sevdiğini ikna edemeyen kişilerden oluşmaktadır.

Karanfil büyüsü yorumları bu kimseler ağızlarından çıkan kelimeler ile daha da güç bulmaktadır. Her gün gerek karanfil büyüsü yorumları gerekse de başka büyü yorumları ile ilgili şahsıma ulaşan onlarca insan teşekkürlerini iletmektedir. Tabi ki de bu gerek kendi açımdan bir övünç kaynağı gerekse de danışanlarım açısından mutluluk kaynağı olmaktadır. Yıllarımı verdiğim büyü araştırmalarında karanfil büyüsü yorumları konusunda danışanlarımın sözleri bana her zaman güç vermiştir.

Karanfil büyüsü işlemleri yapımı zor ve uygulaması meşakkatli bir işlem olarak bilinmektedir. Ancak bu büyü işlemi sonucuna başarı ile ulaştığında ise insanların mutlulukları, karanfil büyüsü yorumları ve teşekkür mesajları beni ve diğer uzman medyum arkadaşlarımızı muhakkak ki çok güçlü kılmaya devam edecektir. Karanfil büyüsü yorumları konusunda değerli danışanlarım kadar araştırmalarımda destek olan bir çok ilim ehlinin de katkısı oldukça büyüktür.

Karanfil Büyüsü Bozma

Karanfil büyüsü nasıl bozulur sorusu da merak edilen önemli konu başlıklarından biridir. İnsanlar çoğu zaman istediği şeylere ulaşma yolunda büyüleri tercih etmişlerdir. Kara büyüler de bunlar arasında yer almaktadır. Her büyünün yapılması için farklı bir neden vardır.

Ak büyüler arasında yer alan karanfil büyüsü ile sevdiğiniz kişi ile mutlu ve huzurlu olmak söz konusu olabiliyor. Sadece bu değil daha çok fazla etkisi olduğu bilinir. Önemli olan inanç kısmıdır. Eğer büyünün tutacağına dair derin bir inancınız varsa sonrasında işlem meydana gelir.

 • Karanfil büyüsü yapan kişi ak büyüler konusunda uzman olması gerekir.
 • Kavuşma büyüleri aynı zamanda sevap işleme konusunda da artı puan kazandırır.
 • En etkili büyüler, insanlar için önemli seçenekler sunar.
 • Büyü yaptıran kişileri bu şekilde değerlendirmek ve buna göre adım atmak gerekir.

Karanfil büyüsü yaptırmak istemeniz halinde Medyum güldeste Hoca ile iletişime geçebilirsiniz.  Bu büyünün aşklarda tekrar bir araya gelmek adına tercih edildiği biliniyor. Karanfil yakılarak yapılan bir büyüdür. Medyum Güldeste Hanım tarafından da tercih edilen etkili bir seçenek olduğunu ifade etmek gerekiyor. En etkili büyü seçenekleri bununla da sınırlı olmaz. Aynı zamanda çeşitli aşk büyüleri de vardır.

Karanfil büyüsü nasıl bozulur sorusu daha çok kötü niyet taşıyan kimseler tarafından merak edilen bir konudur. İnsan sevdiği ve aşık olduğu kişi her kim ise onunla bir ömür yaşamak ister. Bazen çok iyi devam eden ilişkilerde bile ayrılıklar söz konusu olabilir. Fakat sonrasında karanfil büyüsü ile barışmak mümkün olur. Kavuşturma büyüleri arasında en etkili seçenektir.

Karanfil büyüsü ile İhlas suresi de okumanın birlikte etkileri daha fazla artar. Birçok büyü yapımında dua okumasının da etkisi olduğunu ve daha doğrusu etkiyi arttırmasında yardımını biliyoruz. En güvenilir büyüler, büyü seçeneklerinin sunduğu imkanlar ve daha fazlası için bizi takip edin.  Büyü yapan kişiler medyum Hoca olarak sizlere yardımcı olurlar. En iyi medyumlar her daim doğru olan kararı verir bunu incelik ile uygular.

Yorum Yap