İlginizi Çekebilir
Evlilik Büyüsü
  1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü en etkili büyüler arasında yer almaktadır ve bu yüzden uzun yıllar kalıcı olabilmektedir. Ancak bu etkili büyüyü yaptırmak için alanında uzman medyum ile çalışılmalı. Medyum güldeste etkili büyüler konusunda alanında uzmanlaşmış bir medyumdur.

featured

Kaşık büyüsü en bilindik büyülerden bir tanesidir. İnsanlar bu büyüyü genellikle sevdiğine kavuşmak isteyen insanlar ya da birini sevgilisinden, karısından ayırmak isteyen insanlar yaptırır. Etkili bir büyüdür ve medyum Güldeste Hoca tarafından da yapılabilir. Yapıldığı günden itibaren en kısa zamanda etkisini gösterir ve uzun yıllar boyunca devam eder.

Ancak kişinin büyüyü bozmak istediği zamanlarda durum değişir. Kaşık büyüsü; tahta ya da demir kaşıklara isim yazılması şeklinde yapılır ve tesiri çok kuvvetlidir. Kaşık büyüsünün etkisi hemen görüldüğü için, çok tesirli bir büyü olduğu için yapımı da biraz meşakkatlidir. Bu sebeple kaşık büyüsünün maliyeti diğer büyülere oranla daha yüksek olabilir.

Kaşık büyüsünün tarihi çok eski yıllara kadar uzanmaktadır. Eskiden beri yapılan çok meşhur bir büyüdür. Kaşık büyüsü için yapılma amacı çoğunlukla aşk işleridir. Aşk hayatında mutlu olamayan, sevdiği kişinin ilgisini kaybetmek, aşkın eskisi gibi heyecanlı gelmemesi gibi durumlarda medyum Güldeste’ye başvuran insanlar faydalı sonuçlar elde edecektir. Bunun dışında bir diğer yapılma amacı ise; birbirini seven iki insanı ayırma amaçlıdır.

Kaşık Büyüleri Nelerdir?

Kaşık büyüsü birine ilgi duyanların ancak karşılık bulamayanların en çok tercih ettiği büyü yöntemlerinden bir tanesidir. Aşk acısı yaşayan insanlar ağır bir depresyona girebilirler, uykusuz kalabilirler, hayatlarını normal bir akış içerisinde yaşayamıyor olabilirler. Kısacası ruhsal ve fiziksel bir bunalımın içerisinde olabilirler. Aşk hayatının düzene girmesi için, isteklerinin gerçekleşmesi için birçok yolu denemiş olabilir ve hiçbir başarılı sonuç elde edememiş olabilirler.

Tek çıkış yolunun kaşık büyüsü yaptırmak olduğunu düşünebilirler. Bu sebeple bu büyüyü yaptırmaya karar verirler. Dediğimiz gibi bu büyünün genelde 2 yapılış amacı vardır. Bunlardan bir tanesi pek de iyi niyetli olmayan; iki seven insanı birbirinden ayırmak amaçlı iken, diğeri biraz daha masum olan bir kişinin sevgisini kazanmak amaçlıdır. Bu iki amaç için de medyum Güldeste size yardım edebilir.

Kaşık Büyüsünün Etkileri

Kaşık büyüsünün etkileri insanda çok net şekilde kendini gösterir. Ancak kaşık büyüsünü yapan kişiye, kaşık büyüsünün yapılış şekillerine göre büyünün etkisi farklılık gösterebilir. Büyü; havas ilimleri uzmanları tarafından yapılırsa eğer etkiler söz konusu kişiler üzerinde daha kuvvetli, güçlü şekilde kendini gösterecektir. Kaşık büyüsünün etkileri bu kadar kuvvetli olduğu için bu büyüyü bozmak da çok güç olacaktır.

Kaşık büyüsü etkisi altında olan insanlar hem maddi yönden hem de manevi yönden zararlar görebilir, ruhsal sıkıntılar yaşayabilirler. Kaşık büyüsü eğer bir kişinin sevgisini kazanmak amacı ile yapıldıysa; bu kişi söz konusu insana sonsuz bir aşk bağı ile bağlanacak, gözü ondan başkasını görmeyecek, aralarında kuvvetli bir aşk başlayacaktır. Kaşık büyüsü eğer birbirini seven 2 insanı ayırmak amacı ile yapıldıysa; bu iki insan birçok farklı sebepten ayrılabilir, birbirlerinden soğuyabilir ya da sürekli bir tartışma, kavga halinde yaşayacak olabilir.

Kaşık büyüsünün etkileri çok tesirlidir. Büyü yapılan insan büyünün etkisini çok kısa bir vade içerisinde görecek, ruhsal sıkıntıların pençesine girecektir. Eğer kaşık büyüsü birbirlerini seven iki insanı ayırmak için yapıldıysa; bu insan kısa bir zaman içerisinde tartışmalar yaşayacak, birbirlerinden soğuyacak ve uzaklaşacaklardır. Ayrıca; kaşık büyüsünün etkisi altında kalan söz konusu kişi sürekli bir ruhsal bunalımın içerisinde olacaktır. Geceleri rahat uyuyamayacak, mide bulantıları yaşayacak, iştahı kesilecek ve sık sık kusacaktır. Bu Medyum Güldeste olarak diyebiliriz ki kaşık büyüsünün fizyolojik etkileridir.

Kaşık Büyüsü Tutar Mı?

Kaşık büyüsü tutar mı sorusu en çok merak edilen konuların başında gelir. Bu sorunun cevapları duruma göre değişmektedir. Eğer büyü; Medyum Güldeste gibi etkili bir medyum, hoca ya da uzman tarafından yapılırsa etkisini görmeme gibi bir ihtimaliniz yok denecek kadar azdır. Kaşık büyüsünün bu kadar talep, rağbet görmesinin de sebebi bundandır elbette. Bu büyü etkisini çok kısa bir zaman içerisinde gösterir.

Ancak başta da belirttiğimiz gibi büyüyü yapacak olan kişi ve büyünün yapılış şekli de tesir konusunda çok belirleyici olacaktır. Kaşık büyüsü 1 gün içerisinde yapılabilir. Ancak güvenilir bir medyum bulmanız çok önemlidir. Bu konuda medyumuz diye geçinen insanların sayısı çok artmıştır. Dolandırıcılara paranızı ve güveninizi kaptırmamak için yapmanız gereken şey; iyi bir araştırma yapmaktır. Güvenilir medyum işinizi 1 gün içerisinde tamamlamalıdır. Büyü tamamlandıktan sonra da; 11. gün itibari ile büyünün tesirleri söz konusu kişi üzerinde görülecektir.

Kaşık Büyüsü Bozdurulabilir Mi?

Kaşık büyüsü bozdurulabilir mi, bozulabilirse nasıl bozulur diye sorular çokça gelmektedir. Öncelikle bilinmesi gerekir ki kaşık büyüsü oldukça etkili, tesirli bir yöntemdir. Etkisi çok kısa bir zaman zarfında söz konusu kişiler üzerinde görülür. Kaşık büyüsü Medyum Güldeste tarafından bozdurulabilir ancak hem tehlikeli hem de zahmetli bir aşamadır bu. Büyünün bozulması için 3 tane farklı yöntem uygulanabilir. Bunlardan bir tanesi farklı bir büyüye başvurularak, kaşık büyüsünün etkileri yok edilebilir.

Bir diğer yöntem ise büyünün bozulması adına dualar etmektir. Ancak bu dualar özeldir. Bu duaların ne olduğunu bilmek ve nasıl edilmesi gerektiğini bilmek önemlidir. Üçüncü yöntem ise büyü yapılırken bazı malzemelere ihtiyaç duyulmuş olabilir. Bu malzemelerin söz konusu yerlerden alınarak yakılması, yok edilmesi gerekmektedir. Size naçizane tavsiyemiz bu büyüyü yaptırmadan önce;  her şeyi enine boyuna detaylı olarak düşünmelisiniz. Aksi taktirde pişmanlık duyabilme ihtimaliniz kuvvetle muhtemeldir.

Kaşık Büyüsünde Kaşığa Ne Yazılır?

Kaşık büyüsünde kaşığa ne yazılır diye merak ediyorsanız burada bu sorunun cevabını sizler de kolaylıkla bulabileceksiniz. Bu büyü için tahta ya da metal 1-2 kaşığa ihtiyaç vardır. Kaşıkların üzerine büyünün yapılacağı söz konusu kişinin ismi yazılır. Daha sonra söz konusu kaşıklar bir yere saklanır. Elbette her medyumun büyü yapış tarzı farklılıklar gösterecektir. Buradan net bir bilgi vermemiz yanlış olabilir. Eğer tecrübeli ve güvenilir bir medyumun yardımını alırsanız bu işte başarısız olmanızın pek bir ihtimali yok gibidir.

Medyum Güldeste gibi güvenilir bir medyum bulmaksa çok zordur. Büyü yapan insanların artık birçoğu sahtekardır. Tek amaçları sizin cebinizdeki paralara sahip olmaktır. Bu tuzağa düşmemek için çok dikkatli davranmanız gerekmektedir. Etkili bir sonuç almak istiyorsanız çevrenizde daha önce büyü yaptırmış olan insanların tavsiyelerini dinleyebilirsiniz. Onların tavsiyeleri sayesinde daha doğru bir tercih verebilir ve bu işi de başarılı bir şekilde sonlandırmış olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Kaşık büyüsü uzmanı aradım durdum ama sonunda sizi bulmak benim için çok büyük şans hocam. Allah sizden razı olsun. Sizin sayenizde amacıma ulaştım. Uzun sürendir beklediğim sonuç gerçekleşti. Size çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir