1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Kilit Büyüsü

Kilit Büyüsü
Kilit Büyüsü

Kilit büyüsü hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bunun yanında bir çok talep ve istekle gittiğimiz ya da başvurduğumuz bu kişilerden farklı konular için farklı taleplerde bulunmaktayız. Bu taleplerimizin çoğu ise büyüler ile ilgili olmaktadır.

Bu büyülerden en çok dikkat çekenlerden birisi de kilit büyüsü olarak adlandırılan büyü çeşididir. Medyum Güldeste ülkemizdeki en etkili kilit büyülerini yapan medyumlardandır.

Kilit Büyüsü Nedir?

Kilit büyüsü nedir, Medyum Güldeste Hoca tarafından merak ediliyor. En yüksek etki gücüne sahip olan hocamız ile hemen görüşme yapabilir, sonrasında da buna uygun adımları değerlendirebilirsiniz. Uzman medyum Hocaları hayatımızda yerlerinin de etkin olduğunun bilinmesi halinde doğru karar vermek mümkün olur.

Eğer kilit büyüsü yapmak isterseniz, Bunun için hangi aşamalardan geçmek gerektiği, nasıl fırsatlar yaratmak gerektiği bilinen bir konudur. Büyü uygulamaları, insan hayatında önemli gelişmeleri de getirir. Uygulamaların kullanım alanlarının çok sık olması kişi için bazen geniş bir alan sağlar.

Kilit büyüsü, isminde de anlayabileceğiniz gibi iki kişi arasında derin bir bağlantı ve bağımlılık oluşturur. Kilit ile yapılan bir büyüdür. Asma kilit tercih edilir. Tılsımlı sözcükler ile etkisinin artması hedeflenir.

Kilit Büyüleri Nelerdir?

Büyü insanın hemen hemen her ihtiyacına cevap verecek nitelikte ve kuvvette olan yoğun bir güç olarak da tanımlanabilir. Bu tanımdan yola çıkıldığında büyünün coğrafyaya ve bölgeye göre farklı isimler ve farklı ihtiyaçlara da cevap verdiği bilinmektedir. Bizlerin ele aldığı büyü çeşitlerinden birisi de kilit büyüsü olarak bilinen büyü çeşididir. Kilit büyüsü kara büyü diye adlandırılan büyüler sınıfına girmektedir. Aslında Medyum Güldeste Hocamız büyülerin ak ve kara gibi sınıflandırılmaması gerektiğini söylemektedir.

Genellikle avam tabaka, din adamları ve halkın genelince bu tarz isimler takılarak kategorize yapılmaktadır. Burada büyü ne olursa olsun ihtiyaca uygun olarak planlanan bir işlemdir. Büyüde faydalı diye kulp takılan bir işlem kara büyüler denilen sınıfta da yerine göre kullanılabilir. Ancak biz yine de bu tabirlere saygı duyarak karışıklık çıkmaması adına halkın algılarına oturmuş terimler ile oynamamayı tercih ediyoruz.

Kilit büyüsü denilen işlem son dönemlerin en çok tercih edilen büyülerinin başında gelmektedir. Bunu sebebi ise farklı amaçlara hizmet edebiliyor olmasından kaynaklıdır. Mesela bağlama, ayırma, aşk, huzur, zarar verme, uzuvları kilitleme, düşünceleri kilitleme gibi bir çok alanda kullanılabilen zor büyülerdendir. Bunun için kullanılan baş materyal ise adından da anlaşıldığı üzere bir adet kilittir. Alınan bilgiler dahilinde yazılıp çizilen efsunlar ve kullanılan cin taifesinden varlıklar ile kuvvetlendirilir.

Sonucunda da medyumun tarifine göre bu işlem kimsenin ulaşamayacağı şekilde gizlenir ya da suya atılır. Bu işlem yapılırken bilinmesi gereken ise geri dönüşünün de yapılışı kadar zor olduğudur.

Kilit Büyüsü ile Aşık Etme

Toplumların kültürleri incelendiğinde hep bir aşk öğesi dikkat çekmektedir. Bu sanatın her dalına yansımız şekilde hayat bulmuştur. Aşıkların hikayelerini anlatan romanlar, tiyatrolar ve resimler yazılıp çizilmiş ve bu günümüzde de halen içi kolay doldurulacak bir malzeme haline gelmiştir.

Aşk insanın yumuşak karnıdır. Bundan dolayı her insan bunun tadına bakmak isterken vereceği acılardan da çekinir. Ancak bu duygunun doğal büyüsüne kapılan kimse iflah olmaz bir yola girebileceğinin de asla farkına varmamaktadır.

Birçok kimsenin muzdarip olduğu aşk acılarının çarelerinden birisi de kilit büyüsüdür. Bu bağlamda başta Medyum Güldeste Hocamız olmak üzere birçok medyuma insanlar başvurarak dertlerine derman aramaktadırlar. Kilit büyüsü de oldukça yaygın bilinen bir büyü olduğu için insanların ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Kilit büyüsü aşk amacıyla kullanıldığında o duruma uygun bilgiler ve tılsımlar ile gerekli uygulamalara tabi tutulur. İşlemi yapan medyum tarafından verilen tariflere göre yada bizzat medyum tarafından uygulaması yapılarak kısa sürede kesin sonuçlar alınabilir.

Kilit büyüsü aşk amacıyla kullanıldığında arasında soğukluk olan eşleri birbirine bağlar, sevdiğiniz kişini aklında hep sizin olmasını ve size açılmasını sağlar, sizin kabınızdan taşmanızı sağlayan aşkınıza karşı tarafın olumlu ve aşk dolu cevap vermesini sağlar. Kilit büyüsü iki gönlü birbirine kilitler. Bunun yanında isteğe göre araya giren ve fesat tohumları ekenleri, sevdiğinize kavuşmanıza engel olanları da gereken şekilde sizlerden uzaklaştırmaya yarar.

Mezarda Kilit Büyüsü Nedir?

Değerli okurlarımız kilit büyüsü başta da bahsettiğimiz gibi bir çok amaç için kullanılabilmektedir. Bu yapılacak işlemin mahiyetine göre değişik materyaller kullanılarak yapılmaktadır. Bu büyünün ise en büyük sembolü genellikle asma kilitlerdir.

Tek yönlü olmaları sebebiyle tercih edilen asma kilitler, bu büyünün her versiyonunda kullanılmaktadır. Kilit büyüsünün her türlüsü zor ve meşakkatlidir ancak mezarlarda ara sıra rastladığınız ve su kuyularına da atılan kilitler ile yapılan kilit büyüleri ise tam anlamıyla zorluk dereceleri ve etkileri en derin kilit büyüleridir.

Medyum Güldeste Hocamız mezarlarda görülen kilit büyülerini hem çözmede hem de yapmada derin bir ilme sahiptir. Bu büyülerde amaç insanın her gecen gün bir özelliğini ve ya organını kilitleyerek ona acı vermektir. Bu büyü yapılan kimse gerekli önlemler alınmazsa ve kilit büyüsü çözülmezse önce beden sağlığını ve yavaş yavaş akıl sağlığını kaybeder.

Ardından da günden güne eriyerek büyük hastalıklara duçar olur ve genellikle de ölümle sonuçlanır. Bu tarz durumlarda Medyum Güldeste Hocamıza başvurmanızı tavsiye etmekteyiz. Kesinlikle kendi başımıza hareket etmemeli ve bu zor işlemin çözümünü ehline bırakmalıyız.

Kilit Büyüsü Bozulur Mu?

Bu tarz sorular Medyum Güldeste Hocamıza sık olarak sorulmaktadır. Bu sorunun cevabı ise hem ever hem de hayırdır. Çünkü kilit büyüsü zamanla şekil değişikliğine uğramış olsa da kadim büyüler arasında ve güçlüdür. Kilit büyüsünü yapan medyum doğal sürecinde çok kuvvetli tılsımlar kullanmış ve bu büyü için bekçi cinler köle ederek işlemi korumaları için onları görevlendirmiştir.

Gerçek bir medyum tarafından yapılan sorunsuz bir kilit büyüsü yine gerçek bir medyumun doğru uygulamaları ile çok zor da olsa çözülebilmektedir. Yapması zor olan bu kilit büyüsünün bozulması ise iki katı daha zordur. Çünkü kullanılan her işlem, kimin yaptırdığı, kullanılan tılsımların niteliği, bekçi cinlerin kabilelerine kadar önem arz etmektedir. Ancak Medyum Güldeste gibi büyük bir medyumun da çözemeyeceği bir işlem yoktur.

Yine de insanlara zaman zaman kendi başlarına bu tarz işlemleri yapmaya ya da çözmeye çalışarak başlarına büyük belalar almaktadırlar. Sonucunda da çok kötü manzaralar ortaya çıkmakta, hem kilit yapılan kişi hem de bozmaya çalışan kişi akıl sağlıklarını kaybetmeye kadar gidecek aksiyonlar yaşayabilmektedirler.

Bunun önüne geçebilmek için bizlerin önerdiği tek şey büyük bir medyumdan bu konuda yardım almanızdır. Ateşi elinizle tutmanız tehlikelidir. Medyumlar ise gönüllü maşanız olacak ve sorunlarınızı çözmede sizlerin yanında olacaklardır.

Kilit Büyüsü Kesin Tutar Mı?

Kilit büyüsünü yapan kişi eğer Medyum Güldeste gibi su götürmeyecek kadar gerçek bir medyum ise tutmaması için hiçbir sebep yoktur. Büyü derin bir ilimdir. Kilit büyüsü ise bu derinliklerin sadece bir zerresidir. Asıl olan ise hangi şekilde ve hangi hesaplamaların kullanılacağının da yine kişisel bilgiler sonucunda ortaya çıkmasıdır. Kilit büyüsü çok tutarlı ve keskin bir büyü olduğu için ilk andan itibaren mayalanmaya ve tutmaya kararlı bir yapı sergilemektedir.

Kilit büyülerini çeşitleri başta bahsettiğimiz gibi çok fazladır ve benzer durumlar da olsa mesela aşk ve muhabbet için yapılan kilit büyüleri çok farklıdır. Bu yüzden bu ikisini hem yaparken hem de çözerken ayrım iyi yapılmalı ve yanlış bir sonucun nelere mal olacağı iyi bilinmelidir. Bu yüzden bu konularda her zaman sizleri uyarmaktan asla geri kalmıyoruz. Üstlendiğimiz bu misyon bizleri uyarıcı olmaya itiyor.

Bu tarz bir büyünün yapanı da bozanı da gerçek bir medyum olmalıdır. Sakın ama sakın cinlerle arkadaşlığı bulunan ve onların yalanlarına kanabilecek kişiler ile bu yola girilmemeli ve tercih edilmemelidirler. Unutmayın ki gerçek medyumlar Hz. Süleyman’ın kahinleri gibi cinleri yöneten ve onları saniyede alt edebilecek kişilerdir. Onlardan arkadaş edinmezler ve onlara asla güvenmezler.

Kilit Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kilit büyüsü nasıl bozulur, kilit ile yapılan son derece etkili  bu büyü seçeneğinin bozulması için neler yapılması gerektiği noktasında merak edilen bir sorudur. Medyum Güldeste Hoca tarafından uzun zamandır yapılan kilit büyüsü, aslında kişiler arasında yoğun aşk duygusunu ifade eder. Aşk duygusu ile iki kişi arasında son derece seviyeli bir iletişim ortaya çıkar.

Kilit büyüsü nedir, nasıl yapılır ve daha fazlası için sitemiz üzerinden net  bilgi alabilirsiniz. Son zamanlarda büyü ve benzeri konu başlıkları insanlar için önemli süreçler sunar. Sizler de bu süreçleri doğru okursanız bilgi almak çok basit olacaktır. Aşk hayatında var olan yüksek iletişimi büyü ve benzeri uygulamalar ile değerlendirmek söz konusudur.

Kilit büyüleri daha öncesinde de ifade ettiğimiz gibi en çok aşık etmek için yapılır. Aşık etmek istediğiniz iki kişi arasındaki yoğun iletişimi arttırma için dikkat çeker. Eğer siz de bu büyüler hakkında net bilgi almak isterseniz bizi takip edin.

Kilit Büyüsü İle Geri Getirme

Kilit büyüsü ile geri getirme, gideni geri getirme büyüsü olarak da bilinen önemli bir uygulama olarak bilinir. Özellikle sizi terk eden kişi için tekrar bağlama durumu oluşturmak isterseniz kilit büyülerinin bu noktada en etkili seçeneklerin başında bulunuyor. Sitemizde bulunan bilgiler ve daha fazlası için bizi takip edebilirsiniz.

İnsan hayatında büyü ve benzeri konularda çok fazla uygulama bulunuyor. Kilit büyüsü, aşk amacına ulaşma noktasında bilgiler ve tılsımlar verir. Gerekli uygulamalara tabii tutulur. İşlemi uzman medyum tarife göre yapmalıdır. Tarif ise kadim el yazması kitaplarda yer alır. Kısacası herkesin ulaşması mümkün değildir. Hatta çok az kişi kadim el yazması büyü kitaplarını anlama konusunda uzman olabilir.

Kilit Büyüsü İle Bağlama

Kilit büyüsü ile bağlama etki gücü itibari ile oldukça önemli uygulama seçeneklerinden biridir. Her daim artan talepleri ve fazlasını insan hayatına sokar. Büyüler aslında bizler için pek çok aşamada yardımcı olur. Fakat bunun ana amacı aslında huzur sağlamaktır.

Kilit büyüsünün ne olduğu, nasıl bir gelişme getirdiği ve fazlasını algılamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Son zamanlarda büyü ve  benzeri konular hayatımızda çok önemli noktaları işaret eder. Bir büyünün gücünü algılamak için yapan kişinin ustalığını da düşünmek gerekir.

  • Kilit büyüsü, seven iki insan arasında kilit vazifesi gören bir büyüdür.
  • Bu sayede kişiler ayrılmaz ve ömür boyu huzurlu bir şekilde yaşamlarına devam ederler.
  • Mutluluk ve huzurlu olmak adına okunan dualar ile birlikte bu büyünün etki gücü de fazladır.
  • Büyü yapan kişinin iç dünyasında tam bir aydınlanma söz konusu olur demek gerekir.

Yorum Yap