1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Kurşun Büyüsü

Kurşun Büyüsü
Kurşun Büyüsü

Kurşun büyüsü niyet olarak iyi olan büyülerden bir tanesidir. Zaten bu büyüyü anlattığımız vakit neden kara büyüler arasında yer almadığını daha iyi anlayacaksınız. Kimi zaman sevdiklerimizle aramız açılır kimi zaman öyle bir açılır ki bir daha ne yaparsanız yapın bu ilişkiyi toparlamak mümkün olmayacaktır. Çaba gösterirsiniz ama bu çabalar hep boşa gider.

Bu da canınızı sıkarak rahat bir yaşam sürmenize engel olur. İşte bu tarz durumlarda bazen tek çözüm büyüdür ve bu büyülerden en etkilisi de kurşun büyüsüdür diyebiliriz. Yani kurşun büyüsü sevdiklerinizle aranızdaki soğuklukları gideren hatta onlarla aranızı eskisinden bile daha iyi olmasını sağlayan etkili bir büyüdür. Medyum Güldeste tarafından tutması kesin büyüler arasında yer almaktadır.

Etkisi de geçici değil kalıcıdır ve siz istemediğiniz müddetçe de bu etkiler hep baki kalacaktır. Bu sebeplerle biz de kurşun büyüsünü kara büyüler arasında tutmuyoruz ve tıpkı aşk konularında olan aşk büyüleri gibi kurşun büyüsünü değerlendiriyoruz. Tabii ki amaçlarına göre farklılık da gösterdiği olabilir.

Kurşun Büyüleri Nelerdir?

Kurşun büyüsü de tabii ki diğer büyülerde olduğu gibi uzmanlık isteyen bir büyüdür. Bu yüzden herhangi bir yerde açık bir tarifini görüp evde kendiniz yapmayı denemeyiniz. Deneseniz dahi başarısız olacaksınız fakat bazı durumlarda işler çok daha kötü bir hal alabilir. Bu sebeplerden dolayı tıpkı diğer büyülerde yaptığınız gibi bu işte uzman bir medyum bularak işleminizi yaptırabilirsiniz.

Ancak bu şekilde ve siz büyüyle, medyuma güvendiğiniz durumlarda büyü tutacaktır. Büyüyü tercih eden kişiler incelendiği vakit en çok ayrılan çiftlerin bu büyüyü yaptırdığı görülmüştür. Genellikle terk edilen çift bu durumu kabullenemeyerek eşinin tekrar eve dönmesi ya da boşanmış olmaları durumunda da tekrardan evlenmek için kurşun büyüsünü tercih ederler.

Bunların yanı sıra araları bozulmuş iki arkadaş, iki ortaktan suçlu olduğunu düşünen bir taraf hatasını telafi edemediği durumlarda kurşun büyüsüne başvurarak eski arkadaşlıklarının yeniden oluşması için bu büyüyü tercih ederler. Sebep ne olursa olsun medyum Güldeste gibi iyi bir medyum ve bu büyüye olan inançla birlikte büyü tutacak ve arzularınız gerçekleşecektir.

Kurşun Büyüsü Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Kurşun büyüsü ne zaman etkisini gösterir diye soracak olursanız buna diğer büyülerde de olduğu gibi net bir yanıt vermemiz mümkün olmayacaktır. Fakat büyüye maruz kalan kişinin büyünün etkisiyle de aralarındaki soğukluğu unutmaya başlayacağını eğer aralarından bir kavga olmuşsa bu kavgada kendini değil büyüyü yaptıran kişiye hak vermeye başlayacağının garantisini medyum Güldeste olarak verebiliriz.

Zaten böylece büyüye maruz kalan kişi aralarındaki soğukluğun da giderilmesi için birden soğuk olan taraftan sıcak olan tarafa geçmeye başlayacaktır. Yani özür dileyerek, af dileyerek istediği sonucu alamayan kişi bu sonucu büyü yaptırarak alacak üstüne özür dilenen, barış teklifi alan kişi konumuna geçmiş olacaktır. Bunlardan yola çıkarak şöyle diyebiliriz ki bu büyü oldukça etkili, tesiri de oldukça güçlü büyü sınıfları arasında yer almaktadır.

Tabii ki net bir zaman vermenin doğru olmayacağını söylediysek de bu büyünün 1-2 hafta içinde etkisinin tamamen gözükeceğini söyleyebiliriz. Zaten baktığımız vakit genel olarak büyülerin etkisinin bu civarlarda gözüktüğünü araştırarak görebilirsiniz.

Evde Kurşun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evde kurşun büyüsü nasıl yapılır diye düşünüyorsanız öncelikle bu büyüyü evimde kendim yaparım düşüncesinden sıyrılmanız gerekir. Daha öncesinde de ifade ettiğimiz gibi kurşun büyüsü de diğer büyülerde olduğu gibi bir medyum aracılığıyla yapılması zorunlu büyüler arasında yer almaktadır. İşte bu sebeplerden dolayı eğer ki evinizde kurşun büyüsü yaptırmak istiyorsanız bir medyumla anlaşmalı onun da onaylaması durumunda evinize davet ederek kurşun büyüsünü yaptırabilirsiniz.

Fakat her medyum eve gelmeyi kabul etmeyeceği için bazı durumlarda evde kurşun büyüsü yaptırmak imkan dahilinde olmayabilir. Bu tür durumlarda da medyumların mekanında istediğiniz büyüyü yaptırmanız mümkün olacaktır. Zaten kurşun büyüsünde ve çoğu büyüde de mekanın, zamanın hiçbir değeri yoktur. Önemli olan niyettir ve büyüyü yaptıran kişinin inancıdır.

O yüzden sadece evde yaptıracağım diye kendinizi şartlandırmak pek de doğru olmaz. Sizin için doğru olan şey bir medyum yardımı almak ve bu yardımı alırken de anlaştığınız medyumun güvenilir olmasına dikkat etmek olacaktır. Bu şartları yerine getirmeniz durumunda kurşun büyüsü kesinlikle tutar ve bunun sözünü medyum Güldeste oalrak veriyoruz.

Eritme Büyüsü

Eritme büyüsü bağlama büyüleri arasında pek de tercih edilmeyen büyüler arasında yer almaktadır ve biz de medyum Güldeste olarak size pek önermiyoruz. Bunun sebebini yazının ilerleyen kısımlarında çok daha iyi anlayacaksınız. Bu büyüyü yaptıran kişilerin büyük çoğunluğu aşkına karşılık bulamayan kişiler oluşturur. Hatta bu kişiler büyüyü yaptıran kişilerden çoğu zaman nefret bile ederler.

Bu durumun tersine dönmesi için kişiler de eritme büyüsünü tercih ederler. Bu büyü sayesinde kişi kendisine aşık olmasını istediği kişiyi kendine aşık edebilecektir. Bu büyü kara büyüler arasında da yer almaktadır. Adı da medyumların bu büyüyü mumla yapmasından gelmektedir. Eritme büyüsünün etkisi diğer bu tarzda büyülere göre çok daha erken gözükür. En geç 3 gün içerisinde aşık olmasını istediğiniz kişi tamamen size aşık olur.

Rüyasında bile büyüyü yaptıran kişiyi görecek ona çok aşık olduğuna ikna olacaktır. Büyüye maruz kalan kişiye göre bu kişi hayatının gerçeğidir ve ondan ayrı bir dakikasının bile geçmemesi gerekir İşte bu sebeplerden dolayı büyüye maruz kalan kişi daha öncesinde aşkına karşılık vermeyen kişiye sırılsıklam aşık olmuş olacaktır.

Eritme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Fakat eritme büyüsü çoğu büyünün aksine etkisi sadece 41 yatsı vakti kadardır. Bu süre geçtikten sonra büyüye maruz kalan kişi yine eskiden olduğu gibi büyüyü yaptıran kişiden nefret etmeye devam edecektir. Büyüyü yaptıran kişi de bunun olmaması için büyünün etkisinin geçmesine kısa bir süre kala büyüyü yenileyerek tekrarlatabilir.

Yani görüldüğü üzere eritme büyüsünün sürekli tekrarlanmaya ihtiyacı vardır ve bu sebeple de insanlar arasında pek tercih edilmeyen büyü çeşitlerinden bir tanesidir. Kimileri bu 41 yatsı vakti boyunca karşısındaki kişiyi tamamen etkileyeceğini düşünüp bu süre bittikten sonra da ilişkisinin devam edeceği gibi bir düşünceye kapılabilirler. Fakat kişi bu süre boyunca size sevgi gösterisinde bulunmasının tek sebebi büyünün etkisinde olmasıdır.

Yani size karşı hislerinde bilinçli olarak değişen bir şey yoktur. Bu yüzden eritme büyüsünü tercih edeceksiniz tüm bunları göz önünde bulundurarak tercih etmelisiniz. Zaten medyum Güldeste gibi işinde iyi medyumla çalışmanız durumunda size eritme büyüsünden ziyade başka büyüleri tavsiye eder ve sizi de buna ikna eder.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 2 sene önce

    Bazı insanlar kurşun dökme işlemleriyle kurşun büyülerinin aynı olduğunu söylüyor. Bu kısmen doğru olsa da tam olarak öyle değildir. Ben bu gerçeği Güldeste hanım hocam sayesinde gördüm. Her şeyi ustasına danışacaksın. Ben bunu anladım hayatta. Teşekkürler hocam.

  2. Kurşun eritme büyüsü konusunda konuşmayı başardığım Güldeste hoca bana en iyi bilgileri verdi. Kendisine çok ama çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir