1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Muska Bozma

Muska Bozma
Muska Bozma

Muska bozma işlemleri genel manada yapılmış olan bir büyü, muska ve vefk işleminin muska formunda ele geçirilmesi ya da varlığının bilinip tespit edilmesi ile yapılması gereken işleme verilen isimdir.

Muska bozma işlemi yapılan muskanın ne tür bir muska olduğuna kim tarafından yapıldığına ve neden yapıldığına hatta nerede yapıldığına göre değişen bir işlem bütününü oluşturmaktadır.

Muska bozma işlemleri bu sebepten dolayı da muskalar konusunda çok iyi çalışmalar yapmış uzman medyumlar tarafından yapılmalıdır. Muska bozma konusunda yapılan birçok çalışma kişiye göre ve yapılan muskanın durumuna göre değişiklikler içerebilmektedir.

Muska Bozan Medyum

Hatta bir muska bozma işleminde muskanın hangi süreçte olduğu ve ne kadar zamandır size ya da ailenize ya da sevdiğiniz kişiye etki ettiği yapılacak olan işlemleri ve kullanılması gereken materyallerin değişmesine sebep olacaktır.

Muska bozma konusu genel itibari ile şahsım medyum Güldeste Hoca olarak benim çok fazla üzerinde durduğum konular arasında gelmektedir. Çünkü bu topraklarda yapılan büyü işlemlerinin çoğu da muska formunda uygulanmakta ve gerekli yerlerde muhafaza edilmekte hatta farklı işlemlerden geçirilmektedir.

Hangi muskanın ne etki vereceği ve herkesin de bu muskaları eline alması ya da açması hatta yok etmeye çalışması belki de geri dönüşü zor sıkıntıların başlamasına sebep olabilmektedir.

Muska bozma işlemleri için özellikle de bir muska bulduğunuzda direk olarak bana ulaşabilirseniz gerekli işlemleri yapma konusunda sizlere hizmet sunabilmekteyiz.

Muska Bozma Ayetleri Var Mı?

Muska bozma ayetleri denildiğinde aslında tek bir ayet gurubu akla gelmemelidir. Hatta muska bozma konusunda her muskanın da ayetler ile bozulabilmesinin önünü açan bir kaide yoktur. Bazı muskalar vardır ki kara büyü yöntemleri ile hazırlandığı için kesinlikle aynı yöntemler ile bozulmalıdır. Ancak bazı muskalar da Kuran ayetlerinin tersten ve necis şeyler ile yazılması sonucunda hazırlanmıştır.

Bu muskaları bozmak için bu kullanılan ayetlerin tekrar kullanılması ve işlemin tersine çevrilmesi gerekmektedir. Muska bozma ayetleri hangi amaç için yapılmışsa bu kuranda bahsi geçen konu ile alakalı bir ayet seçilip bunun üzerinde değişik işlemler yapılması sonucunda oluşturulmaktadır.

Bu sebepten dolayı da muska bozma ayetleri genel manada tek bir ayet olarak ifade edilmemelidir. Hatta Medyum Güldeste olarak bildirmeliyim ki muska bozma ayetleri sık kullanılmamaktadır.

Muska Bozan Ayet

Çünkü muskalar genellikle semboller aracılığı ile hazırlanan işlemlerdir. Tabi ki halk arasında normal muska olarak tabir edeceğimiz ve genellikle vefk işlemlerine benzer hazırlanan ve havas ilminin de kullanıldığı bir takım Arap harflerinin ve bazı ilgili ayetlerin bir kısımlarının yer aldığı muskalar da vardır.

Bunların da çözülmesi ve gerekli işlemlerin uygulanması adına muska bozma ayetleri yani ilgili muskada kullanılan ayetler çok fazla işe yaramakta, sorunu çözmemizde kilit nokta oluşturmaktadır. Muska bozma ayetleri muskanın hazırlanma amacına ve çeşitli unsurlara göre değişebilmekle birlikte aynı zamanda muska bozma konusunda bir kılavuz görevini de üstlenmektedir.

Muska bozma konusunun içine alındığı bir çok yazı ve dokümanı incelediğinizde çeşitli argümanlar sergilenmekte ve bu da kafa karışıklığına sebep olmaktadır. Çünkü bazı muskalar vardır ki medyum olmayan ve normal hocalar tarafından koruma ve nazar amaçlı hazırlanabilmektedir. Bunlarda da ayetlerin kullanılması son derece normaldir.

Muska Bozma Yöntemleri

Muska bozma yöntemleri hazırlanmış olan muskanın mahiyetine ve durumuna göre değişecek olan işlemlerdir. Bu sebeple de muska bozma yöntemleri çok büyük incelikler ve hassas konuları içerisinde barındırmaktadır. Daha önce de bahsettiğimiz üzere bazı muskaların büyü amaçlı yapıldığı ve hatta bazılarının da büyülerin tılsımları olduğu bilinen bir gerçektir.

Fakat bunu anlayabilmek için özel yöntemler kullanan medyumlar haricinde kimsenin bu işlemlere bulaşmaması gereklidir. Muska bile olsa cinler ve diğer bir çok varlık ile aralarında bir bağ olduğu ve muskanın işleyişine bekçilik koruyuculuk yaptıkları akıldan çıkmamalıdır.

Bazen danışanlarım “Medyum Güldeste hanım, evde muska buldum yakmalı mıyım” şeklinde sorular ile gelmektedirler. Değerli okurum dikkatlice belirtiyorum ki, muska konusu işinin ehli olan medyumların çözebileceği bir konudur. Adı hoca ya da kahin ne olursa olsun bu konuda uzmanına danışmanız sorunların çözümü açısından en önemli kısımdır. Kısaca birkaçından bahsetmek gerekirse muska bozma yöntemleri;

  • Muskayı tersten ve doğru kombinasyonlar ile yazarak gerekli uygulamaların yapılması sonucunda bozma yöntemi.
  • Bazı muskalar büyü içerikleri taşıdıklarından dolayı kimisi yapılan kişinin burcuna göre hazırlanmıştır. Bu sebeple bazı muskalar yakılabilir, bazıları suya atılabilir. Fakat bunları yapmadan önce muska çözme denilen bir takım işlemlerin uygulanması gerekir.
  • Muskanın ergen olmamış bir oğlan çocuğunun hamam suyuna atılarak cinlerin ortaya çıkarılıp yo edilmesi.
  • Muskanın hangi amaçla ile yapıldığı tespit edilerek büyü ise büyü bozma yöntemlerinin tatbik edilmesi

Muska bozma yöntemleri elbette ki çok daha fazla ve muskaya göre değişmektedir. Ancak biz medyumlar insanların tüm uyarılara rağmen kendi başlarına bu işlemleri yapmaya kalkmaları ve zarar görmemeleri için kısıtlı bilgi ve şifreli bir düzenle yazılarımızı hazırlamaktayız.

Muska Bozma Duası

Muska bozma duası denildiğinde aklımıza gelecek olan bir çok dua olsa da bunların bir kısmı Kuran kaynaklı bir kısmı din kaynaklı bir kısmı alimlerin denedikleri yöntemler ve bir kısmı da büyü bozma konusunda uzman medyumların ifade ve kitaplarında bulunabilmektedir.

Muska bozma duası kesin bir dille ifade etmeliyim ki duruma göre değişebilen ve her duruma göre farklı edilmesi gereken bir dua olarak bilinir.

Genellikle de Kuran sureleri içinde Felak, Nas ve Ayetel Kürsi muska bozma duası olarak okunan Kuran kaynaklı ayetlerdir. Yine de medyumların muska bozma konusunda tecrübelerinin kesinlikle hafife alınmaması ve talimatlarının dinlenmesi bizim ruh sağlığı açısından çok önemlidir.

Çünkü tecrübesiz kimselerin muska bozma duası hakkında yapacağı bir işlem cinleri harekete ve savunmaya geçirerek o kişiye değişik zararlar vermelerine sebep olabilmektedir.

Muska Bozma İşlemi

Bundan dolayı da hem muska bozma işlemi hem de muska bozma duası medyumun talimatına uygun bir şekilde yapılarak yerine getirilmelidir. Muska bozma duasının asıl amacı muska bozma işlemini yapmanın ardından beklenen ruhsal sıkıntıların bir şekilde ortadan kaldırılabilmesi için gerekli olmasıdır.

Bundan dolayı da şahsım Medyum Güldeste’ye danışan inanların kesin bir dille talimatlarıma uymaları ve gerek büyü gerekse de muska bozma duaları hakkında ne zaman ne yapılması gerekiyorsa yapmaları gerekmektedir.

Muska bozma duası bazı büyüler için tılsım mahiyetinde olmakla birlikte bazıları için de dua mahiyetinde işlemlerden oluşmaktadır.Muska yapılış itibari ile hazırlanan formun adı olsa da aslında içindeki işlemin ne olduğunu bilmeden müdahale etmeye çalışmak ve her önüne gelen dua benzeri işlemleri muskaya uygulamak sıkıntılı bir sonuç almaya ve zorlu bir sürece girmeye sebep olabilmektedir.

Muskalar hakkında diğer bilgiler; https://tr.wikipedia.org/wiki/Muska

Yorum Yap