1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Ölü Toprağı Büyüsü

Ölü Toprağı Büyüsü
Ölü Toprağı Büyüsü
2
Güldeste Whatsapp

Ölü toprağı büyüsü hakkında açıklamalarımız devam ediyor. Dünyamızdaki zaman algısı bizlerin bakış açısı babında hareket etmektedir. Kimine göre milyarlarca senedir dünyadayız kimine göre ise sadece bir andan ibaret burası.

Fakat her ne olursa olsun gizemin ve sırların kol gezdiği bu evrende büyünün gücüne bir şekilde şahitlik ediyoruz. Bu yolda karşımıza çıkan en zorlu büyülerden biri de ölü toprağı büyüsüdür.

Ölü Toprağı Büyüleri Nelerdir?

Büyüler hakkında anlatılan sayısız hikaye ve masal duymuşsunuzdur. Küçüklüğümüzden itibaren adeta hayatımızın parçası olan peri kızları, cinler, sihirli lambalar ve büyücüler. Ancak en büyük yanlışı da büyüdükçe yapar insan.

Büyü ve büyücüye kötü gözle bakmaya alıştırılmış birinden beklenen performansla. Ancak zaman geçip de insanların aslında masalları ve hikayeleri yanlış anlattığını, her beyaz atlının prens olmadığını, her pamuk görünümlü kızın şirin bir prenses olmayacağını tecrübelerinin gücüyle öğrenir.

Daha sonra çareler artamaya başlar. Kurtulmak ister kurtulamaz, ayrılmak ister ayrılamaz, belki türlü işkenceler görür söyleyemez. Ta ki Medyum Güldeste Hocamız gibi bir medyumla tanışana dek. İşte o zaman büyü ve büyünüm gücünü en doğru elden öğrenir.

Ölü toprağı büyüsü de genellikle insanların bu araştırma süreçlerinde ilk karşılarına çıkan büyülerdendir. İki insanı ayırmak, soğutmak ya da biri insanı ölüm döşeğine düşürecek kadar rezil hallere sokmak amaçlı yapılan büyülerdir.

Bu büyüyü yaptırmayı kafasına koyan kimse ya medyuma tüm vekaleti ve gerekli bilgileri verir, ya da medyumun talimatlarını ve verdiği işlemleri harfiyen uygular. Tercih büyüyü yaptırana kalmıştır. Bu büyüde ana madde ölü toprağıdır. Mezardan alınacak bir avuç dolusu ölü toprağı değişik efsunlar okunarak büyülenir. Özel kağıtlara gerekli lisanlarda gerekli yazılar yazılarak hesaplamalar en ince ayrıntılarına kadar yapılır.

Daha sonra kağıt ve toprak buluşturulur. Büyünün amacına göre kullanımı değiştiğinden dolayı ya kağıt sonraki işlemler için kalır ve medyumun gözetiminde gereken yapılır ya da içine toprak koyulduğu halde muska şeklinde yapılan kişinin evinin bir yerine gizlenir. Bu işlem çok özenerek yapılmalıdır. En küçük bir hata felaketlere yol açabilecek durumdadır.

Mezar Büyüsü Belirtileri

Mezar büyüleri ölü toprağıyla yapılan ölü toprağı büyülerine verilmiş diğer bir isimdir. Her büyünün kendine has bir yapımı, kendine has bir hesaplaması ve oranları bulunmaktadır. Direk olarak başlı başına derin bir bilgelik gerektirmektedir. Bunun için köklü medyum ailelerinden olan medyum Güldeste Hocamızın ailesi de onu en derin bilgelik denizlerinde yüzebilecek halde eğitmişler, içindeki cevheri işlemişlerdir.

Böyle medyumların çözemeyeceği büyü yapamayacağı işlem yoktur. Hiçbir taassuba bağlı kalmadan, tamamen medyumluk geleneklerinin yolunda hareket edilmelidir. Gerçek bir medyumun tek amacı budur. Büyü ve büyücülük ile iç içe geçen hayatlarında sayısız büyüler görmüşlerdir.

Bunlardan en bilinenlerinden mezar büyüsü olarak bilinenidir. Nasıl ki her çiçeğin farklı kokusu vardır, kırmızı, beyaz ve pembe güller bile farklı kokmaktadır, işte büyü de böyledir. Her ne kadar ortak özellikleri olsa da, birçok büyü gibi mezar büyüsünün belirtileri de farklılıklar gösterir.

Ancak her ne olursa olsun bir medyum kendisinde ya da bir yakınında büyü olduğu iddiasıyla gelen kişilere bakım yaparak olayın derin boyutlarına inmektedir. Gerçek bir medyumun yapacağı bakım zaten kişideki belirtiler ile uyuşmak zorundadır.

Mezar büyüleri genellikle insanlara kabuslar gördürür ve boğulduğunu hissettirir. Yavaş yavaş uzuvlarını kullanamaz hale getirerek kişinin hür iradesini elinden alır. Uykusuzluk ve cinnetin sınırına kadar bu büyü fark edilip çaresi bir medyumda bulunmadığı sürece o kişinin artık ölüden farkı yok ve kurtuluşu adeta bir mucize haline dönüşür.

Ölü Toprağı Büyüsü Bozma

İnsanlar semavi dinlere ve mistik dinlere inandıkları gibi tamamen inançsız bir hayat ta yaşayabilirler. Fakat her kim olursa olsun kainattaki gizemli güçler ve olaylar karşısında sesini çıkaramaz. Dua da evrenimizin en rahatlatıcı dokunuşlarındandır. Semavi dinlerde yaratıcı ile konuşmak için dua edilir. Ancak yine de dua bizlerin bir büyü karşısında etkili silahı olmakta yeterli değildir. Özellikle ölü toprağı büyülerinde duanın pek de tesiri yoktur.

Burada sebepler alemi sözü adeta hayat bulur. Dua ruhunuzu kısa bir süre rahatlatabilir ancak hem bedeniniz hem de psikolojiniz sürekli olarak tehdit halindeyse bu rahatlama çok da uzun sürmez. Bu yüzden tıpkı bizden önceki nesillerde bilgelerin, alimlerin hatta peygamberlerin de yaptığını yaparak hem dua edebilir hem de çözüm arayabiliriz. Unutmayın ki büyü de bir ilimdir. İlim Çin’ de olsa gidiniz buyrulmuştur. Büyü ilmi öğrenilmesi için aktarılması da lazım geldiğinden burada bu sözü büyünün çaresi bozulabilmesi olarak da kullanabiliriz.

Evinize ölü toprağı serpildiğini düşünüyorsanız ilk işiniz eviniz ve hane halkınız için ayrıntılı bir bakım yaptırmanızdır. Medyum Güldeste hocamız Büyülerin cinsi ve tespiti konusunda hem insanların gözünde hem de metafizik araştırma merkezlerinde oldukça saygın bir yer edinmiştir. Kendi başınıza üstesinden gelmeniz pek de mümkün olmayan bu sorunu hocamızı yedi yirmi dört arayarak çözebilirsiniz.

Toprak ile Yapılan Ayırma Büyüleri

Medyumların yaptıkları büyüler o kadar fazladır ki kullanılan malzemeler de bunların kat ve kat üstündedir. Büyü sadece yazıp çizmeden ibaret değildir. Ayrıca bir kimyası ve bir takım farklı özellikleri barındıran hesaplamaları bulunmaktadır.

İnsanların çeşitli istekleri çeşitli formülleri ve hesaplamaları da peşinde getirir. Astroloji bilimi de büyü ile yakından ilgilidir. Büyü yapılırken kullanılan hesapların içine burçlar da dahil edilmeli ve en uygun zaman bu yöntemle belirlenmelidir.

İnsanların en merak ettiği konular ise toprakla yapılan büyülerdir. Bu büyülerin en bilineni ise ölü toprağı büyüsüdür. Ancak bundan farklı toprak çeşitlerinden ve farklı ölülerin topraklarıyla yapılan farklı büyüler de bulunmaktadır. Mezar büyüleri ise bahsettiğimiz gibi insanların en tercih ettikleridir. Ancak insanlar tüm uyarılara rağmen ellerine geçirdikleri bir takım tarifler ile büyü yapmaya kalkmakta ve sonları hiç de iç açıcı şekilde bitmemektedir.

Başta Medyum Güldeste Hocamız olmak üzere tüm gerçek medyumların bu konudaki uyarıları mevcuttur. Cinler insanları aldatmak ve onları tuzağa çekmek için fırsat kollamaktadır. Hatta bunlar basit ve en aşağı seviyedeki cinlerdir. Bunların bile bir tanesi bin tane insanın aklını saatlerce esir alabilir.

Ancak böyle bir işlemde daha kötüsü yani ifritler de size musallat olabilir. O zamanda sonuç felç ve ölüme kadar gidecek doğal süs verilmiş kazalar ile de bitebilir. Bu yüzden kesinlikle evde tek başınıza bu işlemleri uygulamamalı kesinlikle medyumunuza danışmalısınız.

Evin İçinde Toprak Bulmak

Bilindiği gibi ölü toprağı büyülerinin bir kısmı evin muhtelif köşelerine ölü toprağı serpiştirilerek ve ya gizli kalmış noktalara dökülerek yapılmaktadır. Bundan dolayı konuya vakıf bilinçli birisi böyle bir durumda hemen Medyum Güldeste Hocamızı arayarak bilgi vermekte ve bunun ne olduğu ortaya çıkarılmaktadır.

Sizlere de tavsiyemiz evinizin değişik noktalarında, doğal akışa uygun olamayan şekilde toprak gördüğünüzde hemen hocamıza ulaşarak yardım talep edebilir, bir büyü yapılmışsa henüz yolun başındayken kurtulabilirsiniz.

Alt Bannerim

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Toprak büyüleri nasıl yapılır diye ararken size ulaştığım günü hatırlıyorum. Çok zor günlerdi hocam. Allah sizden razı olsun ki şu anda çok iyiyim… Bize yapılan ölü toprağı büyüsü sayenizde tamamen ortadan kalktı. Size çok ama çok teşekkür ederim.

  2. 7 ay önce

    Ben çok kötü bir durumdayım hocam. Bana ve aileme toprak büyüsü yapılmış. Araştırdığım zaman bu büyünün ölü toprağıyla yapılan büyülerden olduğunu öğrendim. Hayatım zindan oldu. Hiçbir şey yolunda gitmiyor. Kurban olayım bana yardım edin😔

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.