1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Şirinlik Büyüsü

Şirinlik Büyüsü
Şirinlik Büyüsü
1

Şirinlik büyüsü çok genel bir amaç barındıran, ak büyüler ve kızıl büyüler sınıfında yer alan ancak ihtiyaç duyulduğunda yine kara büyü yöntemleri ile de uygulanan bir büyü çeşididir. Şirinlik büyüsü ile ilgili çok çeşitli çalışmalar olmakla birlikte bu büyü de tıpkı diğer büyüler gibi odaklanılacak kişi için özel yapılmaktadır.

Ayrıca havas yöntemleri ile de hazırlanan şirinlik vefk çeşitleri de bulunmaktadır. Burada tercihler tamamen danışanlarımızındır. İnsanları gerek inanç yargıları gerekse de başka sebeplerden dolayı vefk ya da büyü işlemlerinde tercih kılabilmektedir.

Danışanlarımdan aldığım konuyla alakalı soruların başında “Medyum Güldeste Hanım, siz şirinlik büyüsü yapıyor musunuz” sorusu gelmekte. Değerli okurum medyumlar şirinlik büyüsü ve şirinlik vefkleri konusunda uzman kimselerdir.

Önemli olan şahsım da başta olmak üzere sizlere verdiğimiz ve anlattığımız usul ve erkana uyarak bu işlemleri gerçekleştirmede gizlidir. Şirinlik büyüsü konusunda bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz sayısız başarılı işlem olduğu gibi şirinlik büyüsü farklı amaçlar için de yapılabilmektedir.

Kimi zaman aile içindeki aşk duygularını yeniden doğurmak, kimi zaman bir ortamda kendini sevilen birisi yapmak, kimi zaman iş hayatında yükselebilmek kimi zaman da sevdiğiniz kişinin ailesi ile iyi anlaşıp onlara şirin görünebilmek adına şirinlik büyüsü işlemlerinin yapıldığı bilinmektedir. Aşk büyüsü özünde bu büyüyü yaptırmak isteyen kişinin hedefine ve niyetine uygun olarak çevresinde sevilmesini ve insanlara şirin görünmesini sağlayan büyülerden birisi olarak bilinir.

Şirinlik Büyüsü Nasıl Etkiler?

Şirinlik büyüsü nasıl etkiler ya da şirinlik büyüsünün etkileri nelerdir gibi sorular şirinlik büyüsünü araştıran ya da şirinlik büyüsü yaptırmak isteyen kimseler tarafından sıklıkla sorulmaktadır. İnsanlar şirinlik büyüsü denildiğinde bazı konuları karıştırmakta ve niyete uygun farklı şirinlik büyüleri yapılabileceği konusunu da kaçırmaktadırlar.

Şirinlik büyüsü nasıl etkiler sorusuna kişiye, duruma ve isteğe gören yapılan büyünün çeşidine göre cevap vermek en doğru yol olacaktır. Ancak genel bir perspektif ile yaklaşılırsa da şirinlik büyüleri konusunda belli başlı genel çıkarımlar yapılabilmesi mümkünüdür.

Örneğin şirinlik büyüsü konusunda başvuran kimseler niyetlerini çok sağlam tutmalı ve şirinlik büyüsünü ne için istediklerini açık bir dille ifade etmelidirler. Şahsım Medyum Güldeste Hoca olarak ne kendimi ne de başka bir medyumu yargılayıcı makam olarak görmemekteyim.

Şirinlik Büyüsü Uzmanı

İnsanlar fikirlerinde ve isteklerinde özgür oldukları için bu tercihler ve sonuçları da elbette ki yine kendilerine ait bir takım olumlu ya da olumsuz sonuçları içerebilir. Özellikle büyü etkileri konusunda meralı olan bir çok kimse şirinlik büyüsü nasıl etkiler sorusunu da sormaktadır.

O halde kısaca cevap vermek gerekirse şirinlik büyüsü yapıldığı anda genel manada kim için ya da hangi ortam için yapıldıysa insanı o ortamda sevilen ve şirin görünen bir hale getirmektedir. Şirinlik büyüsü uzmanı ile çare bulabilirsiniz.

Şirinlik büyüsü uzmanı sorularınıza ve dertlerinize çare oluyor. Bir kadın sevdiği erkeği etkilemek ya da eşini etkilemek ya da başka sebeplerden dolayı şirinlik büyüsü yaptırdığında kesinlikle verilen talimatlara riayet ederse sonuçların mükemmelliğine hayran kalacak ve bunun sonucunda da harcadığı emeğin karşılığını misli ile alacaktır.

Medyumlar şirinlik büyüsü nasıl etkiler sorunsun genel manada bu şekilde cevaplanması konusunda hemfikirdirler. Anca şirinlik büyüleri dilenirse de aşk büyüsü şeklinde ya da bağlama büyüsü şeklinde de uygulanabilmektedir.

Şirinlik Muskası Nerede Taşınır?

Şirinlik muskası nerede taşınır sorusuna binaen verilecek birkaç farklı cevap olmakla birlikte bazı durumlarda bedeninize temas içinde olması gerektiği gibi bazı durumlarda da üzerinizde taşımanız yeterli olabilmektedir. Bu tamamen yapılan şirinlik muskasının hangi yöntem kullanılarak yapıldığına ve hangi amaca uygun olduğuna göre değişiklik göstermektedir.

Aşk büyüsü benzeri yani sevdiğiniz birisine şirin görünmek adına yapılan şirinlik büyülerinde genellikle iç çamaşırlarının bir kenarına iliştirilmesinde fayda olduğu gibi bazen de vücudu çapraz kesecek şekilde sağ koltuk altınıza asılması gerekebilmektedir. Bu büyü yöntemi ve vefk mi yoksa büyü ile ilgili mi olduğuna göre değişen bir durumdur.

Özellikle son yıllarda şirinlik büyüsü ile ilgili bir çok danışan başvurmakta ve Medyum Güldeste Hocam en etkili şirinlik büyüsünden istiyorum şeklinde ifadeler kullanmaktadırlar. Tabi ki yapılan şirinlik büyüleri ya da vefkler üzerinizde taşınacak şekilde tasarlanması için muska formuna sokulabilmekte ve bu sayede üzerimizde taşıyabilmemiz için en uygun formuna getirilmektedir. Şirinlik muskası nerde taşınır sorusu da ayrıca şirinlik büyüsü işlemlerinin muska formunda da uygulanabildiğini ifade etmesi açısından çok önemli bir sorudur.

Şirinlik muskaları daha önce de bahsettiğimiz gibi farklı amaçlara uygun yapıldığı için bazen üzerinizde taşımanıza gerek kalmayan durumlarda yaşanabilmektedir. Özellikle de iş ortamında ya da birlikte olduğunuz sevgiliniz ya da eşiniz ile ilgili konularda bazen yatak odaları gibi yerlerde bulundurulması da uygun olabilmektedir.

Her ne koşulda olacağı ise yapılan büyü bakımları ve kişinin tercihleri ile alakalı olmaktadır. Şirinlik muskası nerede taşınır sorusu kadar şirinlik muskasının ne kadar etki ettiği ve çeşitleri de çok büyük önem arz etmektedir.

Şirinlik Vefki Çeşitleri

Şirinlik vefki çeşitleri genel manada ele aldığımız zaman yapılan işlemlerin mahiyetine ve kişileri isteklerine göre değişen bir yapıya sahiptir. Bu sebeple de ifade etmek gerekirse şirinlik vefki çeşitleri için çok fazla değişik uygulaması olduğundan bahsetmek söz konusu olabilmektedir.

Şirinlik vefki daha önce de bahsettiğimiz gibi farklı amaçlara uygun bir şekilde ve sizin isteklerinize uygun olarak tasarlanabildiği gibi, büyü, vefk ve dua şeklinde de uygulamaları bulunmaktadır.

İnsanların ne amaca uygun olarak yatırdıklarını ve bunların neler olduğunu birkaç maddede sıralamak gerekirse şirinlik vefki çeşitleri;

 • Kadın ya da erkeklerin eşlerini etkilemek için yaptırdıkları şirinlik büyüleri ve şirinlik vefkleri yapılabilmektedir.
 • Şirinlik vefki çeşitlerinden birisi de sevdiğimiz birisine şirin görünmek ve onu dikkatini kendi üzerimizde yoğunlaştırmak için yapılabilmektedir.
 • Şirinlik vefki iş ortamında kariyer basamaklarını daha kolay tırmanmanıza ve insanların sizin bu yükselişinize sempati duymasına olanak sağlayabilmektedir.
 • Şirinlik vefki çeşitleri içinde öğrencilerin hocalarına şirin görünmek için yaptırdıkları şirinlik vefkleri de vardır.
 • Bazı şirinlik vefkleri sayesinde arkadaşlarınızın içinde yıldız gibi parlamanız ve herkesin sizi son derece şirin bulması söz konusudur..
 • Şirinlik vefki çeşitleri uygulanırken her koşulda uyulması gereken kurallar ve medyumun talimatları vardır. Bunlar harfiyen yerine getirilirse her konuda şirinlik vefki yapmak mümkündür.

Şirinlik vefki çeşitleri sanıldığı kadar kolay yapılmadığı gibi verilen bilgilerin doğruluğu, sizin niyetinizi bozmamanız ve hangi amaç için yapıldığı gibi konular önem arz ermektedir.

Bu gibi konularda şirinlik büyüsü ya da şirinlik vefki ile ilgili yaklaşımların kişisel tercih ve ihtiyaca uygunluğu da çok büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple de büyü konusunda Medyum Güldeste Hoca olarak yıllardan beri en doğru hizmeti vermek için çaba sarf etmekte ve bunun gayretini sağlamaktayım.

Şirinlik Muskası Kaç Günde Etki Eder?

Şirinlik muskası kaç günde etki eder, şirin görünmek isteyen bir kişi tarafından merak edilir. Eğer insanlara karşı şirin görünmek gibi bir niyet içinde olursanız, bunu muska ve benzeri uygulamalar ile hemen yapabilirsiniz. Tabii ki bu muskanın hayatımız üzerinde ne denli önemli etkisi olduğunun bilincinde olmak lazım.

Şirin görünmek her insanın en büyük hayalidir. Bunun ana nedeni insanlar tarafından benimsenmek ve sevilmektir. Eğer insanlar tarafından sevilir ve benimsenirsek, bu bizim egomuzu tatmin edeceği gibi daha fazla kabul görme noktasında davranışlar sağlar. Şirinlik muskası etki süresi değişken olabilir. Bu muskayı yapan hocanın yetenekleri ile alakalıdır.

Fakat genel bir tanım üzerinden bakacak olursak muska 1 hafta gibi kısa süre içinde etki eder. Muska etki süreci, bazı kaynaklarda farklı olarak ifade edilir. Önemli olan nokta muska üzerinden alacağımız verimdir.

Şirinlik Büyüsü İle Herkes Tarafından Sevilmek

Şirinlik büyüsü ile herkes tarafından sevilmek, insanlar tarafından kabul görmek ve çok iyi bir hayat sürmek söz konusu olacaktır. Mutluluk ve huzur gibi kavramlar, hayatımız boyunca bizlere yön veren unsurlar olur. Sizler de bu unsurlar üzerinden harekete geçebilirsiniz.

Güzellik ve mutluluk için neler yapılması gerektiği, insanın bu tarz durumlarda nasıl bir yöntem uygulaması gerektiği ve daha fazlası için bizimle iletişime geçin. Şirinlik büyüsü sadece estetik açıdan değil içsel anlamda da şirin görünmeye yarar.

 • Kişi enerji anlamında daha yüksek olacağı için insanlar ile daha iyi geçinir.
 • Sürekli olarak mutlu ve huzurlu olmak ister.
 • Huzuru ve mutluluğu bulduğu zaman içinde daha güzel duygular besler.
 • İnsanlar ile olan iletişimi üst seviye olacaktır.
 • Aşka karşı duygularını durduramaz bir hale bürünür.
 • İş bulma konusunda daha kolay yöntemler bulur.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. Şirinlik büyüsü uzmanı ararken bulduğum Medyum Güldeste hanımın verdiği bilgilerden çok memnun kaldım. Size çok ama çok teşekkür ederim hocam. Allah razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir