1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Yarasa Büyüsü

Yarasa Büyüsü
Yarasa Büyüsü

Yarasa büyüsü hakkında bilgiler veren makalemiz yayında. Medyum Güldeste Hoca, kara büyülerin içinde çok önemli bir yeri olan ve hocamızın da en çok yaptığı büyüler arasında yer alan yarasa büyüsü ile ilgili bilgileri sizler ile paylaşmaktadır. Hocamızın ifadesiyle yarasa büyüsü, insanlık tarihi ile eşdeğer bir geçmişe sahip olan kadim büyüler arasında yer alır.

Dünya da nereye giderseniz gidin mutlaka bir yarasa büyüsü işlemi yapan medyuma rastlamak mümkün olacaktır. Medyum Güldeste Hanımda bu medyumlardan birisidir. Yarasa büyüsü yapılış amacı farklılıklar gösteren büyülerden birisidir. Evlilik büyüsü olarak yapılabildiği gibi, ayırma büyüsü ve aşk büyüsü olarak da yapıldığı biliniyor.

Yarasa Kanıyla Hangi Büyüler Yapılır?

Büyü işlemlerinde kan kullanılması son derece doğal görülen bir durumdur. Medyum Güldeste Hoca da kara büyü işlemlerini sık sık yaptığından dolayı kan ile sürekli olarak içi içedir. Durum böyle olunca da hem çevresinden hem de etraftan en sık duyduğu soru da yarasa kanıyla hangi büyüler yapılabilir sorusudur.

Yarasa kanı kullanılarak yapılan büyüler hem kara büyü hem de en etkili büyülerdir. Çünkü bu büyü çeşidi kara büyüler içinde de çok özel bir geçmişe sahiptir. Medyum Güldeste Hocamız yarasa kanıyla hangi büyüler yapılabilir sorusunun cevabının da aslında kendi içinde gizli olduğunu söylemektedir. Medyum Güldeste Hoca, yarasa kanı kullanılarak yarasa büyüsü yani evlilik, aşk ve bağlama büyüleri yapılabileceğini belirtmiştir.

Yarasa Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Bir çok büyü için belirli bir tarih aralığı veriliyor olsa da, özellikle kara büyüler daha hassas ayarlanmakta ve bakımların ardından bir tarih aralığı vermek mümkün olmaktadır. Medyum Güldeste Hoca kara büyüler ve yarasa büyüsü konusunda başarıları bilinen bir medyum olmasından dolayı kendisine çok fazla sorular gelmektedir.

Medyum Güldeste Hoca da bu soruları fırsat buldukça yanıtlamaktadır. En çok sorulan sorular arasında yarasa büyüsü kaç günde etkisini gösterir sorusu yer alır.  Yarasa büyüsü gibi kara büyüler ince elenip sık dokunması gereken büyülerdir. Bu sebeple Medyum Güldeste Hoca, yarasa büyüsü kaç günde etki eder sorusuna cevap vermeden önce kişiye bakım yapmakta ve hesaplamaları sonucunda bir tarih aralığı vermektedir.

Yarasa Bacağı Büyüsü

Medyum Güldeste Hanım, yarasa büyüsü çeşitlerinin her birinde en hassas ve başarılı medyumlardan biri olduğun herkese kanıtlamıştır. Bu sebeple yarasa bacağı büyüsü ile de çok sayıda başarıya imza atmıştır. Yarasa bacağı büyüsü en zorlu ve keskin sonuçlar veren aşk büyülerinden biridir.

Yarasa bacağı büyüsü yapımında Medyum Güldeste Hocanın her talimatı dikkatle dinlenmeli ve yerine getirilmelidir. Aksi takdirde kendi başınıza yapmaya kalkışacağınız her hareket size zarar verecek ve istediğinize kavuşabilme imkanlarınız yok olacaktır.

Yarasa Kemiği Duası

Yarasa büyüsü yapımından size değindik ve Medyum Güldeste hocanın başarıları konusunda da sizleri bilgilendirmiş olduk. Tabi tüm bunların yanında dilden dile dolaşan bir çok dua ve tılsımlı sözler bulunmaktadır. Bunlar kimi Kuran’dan ayet kimi de uydurma Arapça dualardır.

Medyum Güldeste Hanım bu konunun çok fazla istismar edildiğini, ancak  insanların bilgilenme yolu ile istismarların önlenebileceğine değinmektedir. Yarasa kemiği duası da bunlardan birisidir. Yarasa kemiği duası diye insanların kandırıldığı ve manevi duygularıyla oynandığı tespit edilmiştir.

Medyum Güldeste Hanım yarasa kemiği duası diye adlandırılan işlemin aslında kadim bir dilde yapılan yarasa büyüsü sözleri olduğunu ve kesinlikle bir dua olmadığını belirtmektedir.

Yorum Yap