1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Yumurta Büyüsü

Yumurta Büyüsü
Yumurta Büyüsü

Yumurta Büyüsü nasıl yapılır diye merak ediyor musunuz? Büyülerin tesirleri ve amaçları hakkında yazılan çok sayıda kitap ta mevcuttur. Ancak bu günümüz kaynaklarındaki bilgilerin çoğu varsayımlar ve uydurmalardan ibarettir.

Çok ilginç büyü çeşitleri de bulunmaktadır. Ancak ilginç olduğu kadar tesirli büyülerden birisi de yumurta büyüsüdür. Medyum Güldeste Hoca yumurta büyüleri hakkında çok dikkatli olmamızın altını çizerek bizleri uyarmaktadır. Yumurta büyüsü aslında birçok farklı amaca da hizmet edebilen büyülerden birisidir.

Yumurta Büyüleri Nelerdir?

Oldukça esnek ve değişik şekillerde kullanılabilen büyülerden biri de yumurta büyüsüdür. Yumurta büyüsünün en çok tercih edilmesinin sebeplerinden birisi de ucuz maliyetli olarak görülmesi, sağda solda yayınlanan tarifleri sebebiyle de evde yapılmaya kalkışılmasıdır.

Kıymetli okurlarımız sizleri bu konuda uyarmak görevimizdir. Evimizde yumurta ile omlet ya da başka bir şey yapabiliyor olmamız, onun tehlikeli bir hale gelmeyeceği anlamına gelmez. Yumurta büyüsü yaparken kesinlikle Medyum Güldeste hocamız gibi profesyonel bir medyuma danışılmalı ve ayardım alınmalıdır.

Yumurta büyüsü yaparken somut olarak yumurta ve sarı renkte saman kağıdı kullanılıyor olsa da soyut olarak cinlerden faydalanılmaktadır. Öncelikler Grekli loş ortam sağlanarak sessizliğin hakim olması beklenmelidir. Ardından kalbimizden olmasını dilediğimiz isteğimizi kuvvetli bir şekilde geçirirken cinleri çağırıp bu konuda onlardan yardım istediğimiz tılsımlı özel sözleri söylememiz gerekir. Ve ardından sağ elle yumurta kırılarak kağıda boşaltılır.

Sağ işaret parmağıyla kağıda yaydırılır ve kurallara uygun süre kuruması beklenir. Ardından katlanarak yatak odanızda belirli bir zaman dilimi bekletilip tarif edilen yere ve uzaklığa yine tarif edilecek şekilde gömülür. Bu işlemlerin her kademesinde söylenecek tılsımlı sözler vardır. Birsi eksik ya da fazla olursa olmaz.

Yumurta büyüsü çok eski zamanlardan beri insanların bildiği ve tercih etiği işlemlerdendir. Basit gibi görünmesi de insanları cezp ediyor olsa da işin içine cinlerin de girdiği bir kenara koyulmamalıdır. Bu sebepten ötürü birçok kimse zarar görebilmekte ve hem beden hem ruh sağlığı açısından hasarlar alabilmektedirler. Yumurta büyüsü de diğer büyüler gibi ciddi ve gerçek bir medyuma danışarak yapılması gereken işlemlerden birisidir.

Yumurta Büyüsü ile Aşk

Yumurta büyüsünün çok farklı kullanım alanları olduğundan bahsetmiştik. Ancak en çok tercih edildiği kısım ise aşk meşk işleridir. Evli eşler arasında soğukluğu giderme, giden eşi geri döndürme, sevgiliyi geri döndürme, aşık olduğun kişinin sana aynı duyguları beşlemesini sağlama gibi bir çok farklı isteğe cevap vermektedir. Bir nevi aşk büyüsü olarak da kullanıldığı açık ve nettir.

Yumurta büyüsünün tüm ritüelleri her koşulda aynıdır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken konu söylenecek tılsımların farklılığıdır. Bazı durumlarda bir harfin değişmesi bile büyünün farklı yöne kaymasına yetecek sonuçlar doğurabilmektedir.

Bu yüzden olayın ciddiyeti iyi kavranmalı ve ona göre hareket edilmelidir. Bu büyü yapılırken cinlerden birkaçı çağrıya cevap vererek orada bulunabilir. Geldiklerinde zaten kesinlikle varlıklarını belli ederler. Böyle durumlarda eğer bir medyum değilseniz ya da bir medyumdan yardım almıyorsanız işiniz cinlerin insafına kalmıştır.

Cinler yapı olarak bizlerden farklıdırlar. İçlerinden en dindar ve müstesna olanlarının bile düşünce sistemleri ve davranışları bize aykırılıklar içerebilir. Bu onların varoluşsal gerçeğidir. Bu yüzden ele avuca gelmez aymazlıkları ve aşırı tepkileri ile bilinirler. Medyum Güldeste Hocamız bu konuda sizlere yardım edebilmek adına hizmetler vererek cinlerin zarar vermesinin önüne geçmektedirler.

Yumurta büyüsü yaptıracağınız kişi özellikle bir medyum olmalıdır ki cinci hocalar ve hüddamlar çok yanlış tercihler olacaktır. Sebebi ise cinler ile arkadaşlığa meyilli ve tek güçleri onlardan gelen insanları kandırıp yanıltabilen cinler, işlemin sıhhatini tehlikeye attıkları gibi büyü yapılan kimseye de türlü türlü rahatsızlıklar verebilirler.

Ayırmak İçin Yumurta Büyüsü

Yumurta büyüsü birçok farklı versiyonu olan bir işlemdir demiş ve sizlere bazıları hakkında bilgiler de sunmuştuk. Bunların yanında yumurta büyüsü denildiğinde akla gelen bir diğer işlem ise ayırmak için yumurta büyüsü kullanımıdır.

Yumurta büyüsü insanları birleştirdiği gibi ayırabilme amacıyla da kullanılmaktadır. Bu çeşit yumurta büyüleri ise en kuvvetli yumurta büyülerindendir. Bu büyünün yapılışı da diğer yumurta büyülerinden farklı değildir. Yumurta büyüsünde üç faktör vardır. Birincisi niyet, ikincisi tılsımlı sözler üçüncüsü ise cinlerdir.

Bu üç faktör doğru yönlendirildiğinde ortaya çıkan güç muazzam ve mutlak kesinlik içermektedir. Medyum Güldeste Hocamız her sene birçok kişiye yumurta büyülerinin farklı çeşitlerini ihtiyaç durumuna göre yapmaya devam etmektedir.

Bu büyülerde de önemli etken olan cinlere dikkat edilmelidir. Bu yüzden onların korkulu rüyası olan gerek bir medyumdan yardım almak en kesin ve akıllıca olan karardır. Yumurta büyüsü kesinlikle basite alınmamalı ve dalga geçilmemelidir. Olmasını istediğiniz duruma göre doğru ayin ve doğru tılsımlar ile kesin olarak kavuşmanızı sağlayacak en kuvvetli büyülerden birisidir.

Yumurta Büyüsü Yorumları

Medyum Güldeste yılların verdiği tecrübe ve aileden gelen medyumluk geleneğinin ışığıyla her türlü büyü yapma ve bozma işleminde sayılı otoritelerden birisidir. En hassas konulara kadar hakim olabilecek derinlikte bilgi sahibi olan hocamız her ülkemizden hem de yurt dışından çok sayıda kişinin tercihi olmaktadır.

Bu güne kadar yumurta büyüsü ve yumurta büyüsü ile aşk ve ayırma büyüleri olmak üzere sayısız işleme imza atmış ve bu işlemler her koşulda kesin sonuçlar vermiştir. Köy kasaba demeden her diyardan insanlar gerek kapısında gerek uzaktan yardım istemişler ve hocamızın marifetli elleriyle isteklerine kavuşmuşlardır.

Medyumluk ütopik bir dünya gibi görünse de tamamen gerçek ve akıl sınırlarının almakta zorlandığı bir iştir. Bu yüzden ilk başta ön yargılarıyla yaklaşan insanlar aldıkları muhteşem sonuçlardan dolayı adeta büyü hayranı olmuşlardır.

Bizler de sizlere gerek bu konularda uyarılarda bulunarak gerek ise sizlerin sevinçlerini paylaşarak yolumuza devem etmekteyiz. Yumurta büyüsü hakkında hiç kimseden olumsuz ya da şikayet olan bir yorum almadığımız gibi hocamızın sevgi mesajlarına boğulduğuna defalarca şahitlik etmeye devam ediyoruz.

Yumurta Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Büyülerin çeşitlerin fazla olması ve bu çeşitlilikten doğan farklı tepkiler olması son derece normaldir. Bu tepkiler sonucunda insanlar üzerlerinde hangi büyü olduğunu anlayabilme durumumuz doğmaktadır. Fakat birçok durumda alanında gelişmiş saydın medyumlardan Medyum Güldeste Hocamız gibi medyumların yaptığı büyülerin çeşidini anlamak ise çok zordur.

Fakat her medyum her zaman belirli işaretler bırakır. Bu amatörler ve cinci muskacı hocalarda aleni belli olsa da profesyonel bir medyumda iyi analiz gerektiren bir dizi işlem ve bakım yapmayı gerektirir. Medyumluğun amacı her zaman bir şans verebilmek ve dengeye inanmak olduğu için bu izleri çözebilen kişilerin adeta bir kullanma kılavuzu okurcasına yapılan büyüyü anlaması mümkün olacak ancak çözmekte zorlandıkları ve çözemedikleri sorunlar da olacaktır.

Bunların haricinde avamdan olan insanların da büyü tespiti yapabilmesi adına bazı önemli zuhuratlar vardır. Kişinin sürekli uyumak istemesi, geceleri baykuş gibi gündüzleri ölü gibi davranması, gözlerin donuk ve manasız bakması.

Çoğu zaman mide bulantıları ve sorulara alakasız cevaplar vermesi, alakasız ve aşırı mutluluk ve üzüntü tepkileri vermesi bunlardan sadece bazılarıdır. Böyle durumlarda direk bir medyuma başvurarak çözüm aramalı bu beladan kurtulmak için gereken ne ise yapılmalıdır.

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yumurta büyüsü kara büyüler grubunda yer alıyor. Bu büyüyü bozmak ustalık gerektirir. Eşleri, seven kişiler, sevgili olanları ayırma noktasında son derece tekilidir. Aynı zamanda büyünün nasıl bozulması gerektiği konusunda da bilgi sahibi olmak isteyen kişiler vardır. Bunlar en başta büyünün ne işe yaradığını ve neden tercih edildiği bilmek zorundadır.

Kendine özel bir büyü olan yumurta büyüsü bazı durumlarda son derece tehlikeli sonuçlara da neden olabilir. Büyülerin yapılma nedeni değişken olmakla birlikte yumurta büyüsünün ana nedeni ise başkalarını ayırmaktır. Genel olarak seven iki kişinin ayrılması için yapılan etkili bir büyü olarak biliniyor. Sorunları büyüyen kişiler bunları kapatmak için çeşitli yöntemleri tercih edebilir.

Yumurta büyüsü eşler başta olmak birçok seven çift arasına sorunlar sokar. Eşler cinsel anlamda birbiri ile ilgilenmemeye başlar. Çekirdek kabuğunu doldurmayacak şeyler yüzünden evde kavgalar çıkar. Çocuklar bu durumda huzursuz olur.

Yumurta büyüsü ve diğer kara büyülerin bozulması noktasında çok sayıda dua ve etkili muska vardır. Dualar, kötü amaçlar ile yapılan büyülerin bozulmasında en etkili yöntemlerin başında geliyor. Aynı zamanda bilinmesi gereken kişinin kendi imkanları ile yumurta büyüsü bozma işlemi yapması söz konusu olmaz. Dualar haricinde tılsımlı sözlerin de büyü bozma konusunda yardımlarının olduğunu bilmek gerekiyor.

Kara büyüler, insan hayatı üzerinde etkilerini koruyabilir. Tüm kötü sonuçlardan arınmak isteyen bireylerin bu noktada yumurta büyüsünün etkisinden korunma namına neler yapıldığını bilmesi gerekiyor. İlk olarak gerçek bir medyum hoca olan Güldeste Hanım sizlere yardımcı olacaktır. Ona istediğiniz zaman erişim kurabilir ve aklınıza takılan soru her ne olursa olsun yanıt alabilirsiniz.

Yumurta büyüsü nasıl bozulur sorusuna sizler için bu şekilde yanıt verebiliriz. Kişinin dua etmesi, vefk ve diğer gizli ilimler konuları için medyum hocalardan yardım alması gerekir. Aksi takdirde her geçen gün büyünün etkisi büyür kişi kendisini olağan üstü kötü bir durum içine sokabilir. Etkilerin artması ve daha fazlası kişide depresif ruh halinin benimsenmesine neden olacaktır. Sadece ruhsal değil fiziksel sorunlar da olur.

Yorum Yap